Írjon nekünk

Sport

Labdarúgás: a szombati megyei eredmények + TABELLÁK

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

labdarugas_mj

Összeállításunkban az eredmények NB II-től megye IV-ig gólszerzőkkel és tabellákkal.

Presztízsrangadót nyert Szentesen a Csongrád a megye élvonalában, de továbbra is őrzi vezető pozícióját a remeklő Bordány. Az NB III-ban elszenvedte első vereségét a SZEOL, de a Makó és a Mórahalom is pont nélkül maradt.

Online

Szombaton 16 órai kezdettel folyamatosan frissülő, élő szöveges közvetítést adunk a Szentesi Kinizsi SZITE – Csongrád TSE és az Algyő SK – Szegedi VSE megyei I. osztályú mérkőzésről. Vasárnap 16 órakor a Soroksár SC – Szeged 2011-Grosics Akadémia NB II-es és a Szent Mihály – Nyírség NSC női NB II-es összecsapásról lesz online. Tartsanak velünk!

A külön nem jelölt felnőtt találkozók 16 órakor (az ifiderbik 14 órakor) kezdődnek.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

NB III Közép csoport 6. forduló:

Rákosmente KSK – PMFC 0-3 (0-2). Gól: Károly B., Fellai J., Kónya D.
Duna Aszfalt TVSE – Dunaújváros 2-3 (0-1). Gól: Annus Á., Puskás Z., illetve Király B., Ferencz B., Csendes P.
Kozármisleny FC – Makói FC 2-0 (0-0). Gól: Müllerlei Sz., Grabarics M.
Iváncsa KSE – Mórahalom VSE 3-2 (2-0). Gól: Balogh L. (2), Majláth H., illetve Puskás Cs., Magyar Gy.
Szekszárdi UFC – FC Dabas 1-1 (0-0). Gól: Kozics B., illetve Csordás S.
Szentlőrinc SE – SZEOL SC 2-1 (1-0). Gól: Tóth A., Hampuk Á., illetve Rabatin Sz.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. SZEOL SC 6 5 0 1 8 3 5 15
2. Tiszakécske 6 4 1 1 17 10 7 13
3. Dunaújváros 6 4 1 1 10 6 4 13
4. Iváncsa KSE 6 3 1 2 9 10 -1 10
5. PMFC 6 3 0 3 11 8 3 9
6. Szentlőrinc SE 6 3 0 3 8 9 -1 9
7. Szekszárdi UFC 6 2 3 1 7 6 1 9
8. Budapest Honvéd II. 5 2 1 2 6 4 2 7
9. Paksi FC II. 5 2 1 2 7 7 0 7
10. Kozármisleny 6 2 1 3 5 8 -3 7
11. FC Dabas 6 1 3 2 9 9 0 6
12. Mórahalom VSE 6 1 2 3 6 8 -2 5
13. Rákosmente KSK 6 1 2 3 7 10 -3 5
14. Vecsési FC 5 1 2 2 3 6 -3 5
15. Makó FC 6 0 3 3 5 9 -4 3
16. Hódmezővásárhely 5 0 3 2 4 9 -5 3

Megyei I. osztály 5. forduló:

Tiszasziget SE – Szőregi RSE 2-1 (2-1). Gól: Réczi V., Rádi M., illetve Sarnyai R.
Hódmezővásárhelyi FC II. – Foliaplast-Bordány SK 1-3 (1-1). Gól: Siber N., illetve Gajdacsi M. (2), Kis L.
Algyő SK – Szegedi VSE 2-3 (0-1). Gól: Csányi P. (2), illetve Hatvani J. (2), Baka M.
Szentesi Kinizsi SZITE – Csongrád TSE 0-2 (0-1). Gól: Rácz D. (2)
Zsombó SE – FK 1899 Szeged 2-1 (2-1). Gól: Törköly T., Mocsári Gy., illetve Heredea M.
Deszk SC – Ásotthalmi TE 3-4 (1-2). Gól: Gallai G., Győri A., Gyenes J., illetve Király B. (2), Varga K., Hauk M.

Ifi A: Tiszasziget – Üllés 4-2 (2-0). Gól: Csikós Á., Farkas M., Tóth M., Sebők Á., illetve Fábián M., Pekurár B.; Hódmezővásárhely II. – Mindszent 6-0 (1-0). Gól: Plichta D (3), Kurgyis L., Gyuris N., Perpauer V.; Fábiánsebestyén – UTC, Algyő – Kistelek 3-3 (1-0). Gól: Belovai K., Molnár G., Molnár Sz., illetve Fődi K., Szabó G., Sisák D.; Szentes – Csongrád 2-0 (0-0). Gól: Péter J., Csurgó I.; Zsombó – FK 1899 Szeged 4-0 (0-0). Gól: Mocsári D. (2), Meszlényi B., Szalai A.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Foliaplast-Bordány 5 5 0 0 17 5 12 15
2. Szegedi VSE 5 4 0 1 15 6 9 12
3. Csongrád TSE 4 3 1 0 14 2 12 10
4. Tiszasziget SE 4 3 0 1 12 5 7 9
5. Algyő SK 5 3 0 2 9 8 1 9
6. Ásotthalmi TE 4 3 0 1 9 8 1 9
7. Hódmezővásárhely II. 4 2 0 2 10 7 3 6
8. Szentesi Kinizsi 4 2 0 2 6 9 -3 6
9. Ujszegedi TC 4 1 1 2 3 5 -2 4
10. Szőregi RSE 5 1 0 4 6 11 -5 3
11. Deszk SC 4 1 0 3 10 16 -6 3
12. Zsombó SE 5 1 0 4 7 20 -13 3
13. FK 1899 Szeged 5 0 3 2 5 7 -2 3
14. Kiskundorozsma 4 0 1 3 3 14 -11 1
15. Sándorfalva SK 2 0 0 2 2 5 -3 0

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentes 5 5 0 0 30 4 26 15
2. Zsombó 5 5 0 0 21 3 18 15
3. Algyő 5 4 1 0 24 6 18 13
4. Hódmezővásárhely II. 4 4 0 0 34 1 33 12
5. Tiszasziget 4 4 0 0 27 6 21 12
6. FK 1899 Szeged 5 2 2 1 15 8 7 8
7. Kiskundorozsma 4 2 1 1 19 7 12 7
8. Fábiánsebestyén 3 2 1 0 13 6 7 7
9. Csongrád 5 1 0 4 8 13 -5 3
10. Kistelek 5 0 1 4 8 27 -19 1
11. Ujszegedi TC 4 0 1 3 1 21 -20 1
12. Mindszent 5 0 1 4 4 25 -21 1
13. Üllés 5 0 0 5 8 27 -19 0
14. Ásotthalom 4 0 0 4 4 29 -25 0
15. Deszk 3 0 0 3 3 36 -33 0

Megyei II. osztály 5. forduló:

St. Mihály FC – Csanádpalota 3-0 (1-0). Gól: Olajos Cs., Fátyol M., Farkas F.
Tömörkény – Székkutas 2-0 (1-0). Gól: Dombi I., Czibolya Á.
Csanytelek – Csengele 1-4 (1-1). Gól: Czombos P., illetve Hegyi N. (2), Nagy I., Koncz M.
Üllés – Nagymágocs 1-4 (1-2). Gól: Zádori D., illetve Farkas K., Varga B., Rácz M., Kormos A. (öngól)
Mindszent – Makó II. 1-2 (0-1). Gól: Kispál L., illetve Bány T., Krucsó Á.
Apátfalva – Móravárosi Kinizsi 0-3 (0-0). Gól: Barna G., Kanalas F., Beke K.
Röszke – Kiszombor 5-3 (3-2). Gól: Pipic B. (2), Ördögh K., Tanács A., Fehér B., illetve Kardos Zs. (2), Kovács A.

Ifi B: Tömörkény – Székkutas 6-0 (2-0). Gól: Németh Zs. (5), Apró A.; Apátfalva – Móraváros.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 5 5 0 0 23 6 17 15
2. Móravárosi Kinizsi 5 4 0 1 15 9 6 12
3. Csengele 5 3 1 1 14 7 7 10
4. Székkutas 5 3 0 2 15 10 5 9
5. Röszke 5 3 0 2 17 14 3 9
6. SZVSE II. 4 3 0 1 8 6 2 9
7. Balástya 4 2 1 1 11 10 1 7
8. Kiszombor 5 2 1 2 13 13 0 7
9. St. Mihály FC 5 2 0 3 17 16 1 6
10. Nagymágocs 5 2 0 3 13 17 -4 6
11. Csanádpalota 5 1 2 2 6 10 -4 5
12. Tömörkény 5 1 1 3 7 9 -2 4
13. Apátfalva 5 1 1 3 4 8 -4 4
14. Üllés 5 1 1 3 8 20 -12 4
15. Csanytelek 5 1 0 4 7 14 -7 3
16. Mindszent 5 0 2 3 7 16 -9 2

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Tömörkény 5 5 0 0 27 6 21 15
2. Sándorfalva 3 2 1 0 13 5 8 7
3. Nagymágocs 3 2 0 1 14 7 7 6
4. Csanytelek 4 2 0 2 13 12 1 6
5. Röszke 3 2 0 1 12 11 1 6
6. Balástya 3 2 0 1 10 10 0 6
7. Kiszombor 3 2 0 1 11 14 -3 6
8. Bordány 3 1 1 1 8 10 -2 4
9. St. Mihály FC 4 1 1 2 11 15 -4 4
10. Apátfalva 3 0 1 2 5 7 -2 1
11. Móraváros 3 0 0 3 9 13 -4 0
12. Székkutas 3 0 0 3 2 15 -13 0
13. Szőreg 2 0 0 2 2 12 -10 0

Megyei III. osztály Homokháti csoport 5. forduló:

Zákányszék – Sándorfalva II. 1-3 (1-2). Gól: Ambrus B., illetve Tóth A. (2), Péter A.
Dóc – Ruzsa 1-2 (0-1). Gól: Bitó A., illetve Bagi T., Masa R.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 4 4 0 0 9 2 7 12
2. Dóc 5 3 0 2 20 11 9 9
3. Ruzsa 3 3 0 0 10 3 7 9
4. Kistelek 4 3 0 1 12 7 5 9
5. Mórahalom II. 2 2 0 0 15 1 14 6
6. Csongrád II. 3 1 2 0 12 4 8 5
7. Algyő II. 4 1 1 2 10 18 -8 4
8. Pusztamérges 4 1 0 3 6 14 -8 3
9. Zsombó II. 4 1 0 3 9 22 -13 3
10. Zákányszék 5 0 2 3 10 16 -6 2
11. Balotaszállás 2 0 1 1 2 9 -7 1
12. Bordány II. 4 0 0 4 6 14 -8 0
13. Ásotthalom II. 0 0 0 0 0 0 0 0

Megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 5. forduló:

Gyálarét-LS 2015 – Nagylak 3-0 (1-0). Gól: Mangó F., Illés A., Nagypál Z.
Szikáncs – Baktó-Petőfitelep 1-2 (0-1). Gól: Tóth L., illetve Busa D., Pálinkó A.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Földeák 4 4 0 0 16 0 16 12
2. Baks 4 3 0 1 19 6 13 9
3. Gyálarét 5 2 1 2 12 9 3 7
4. Baktó-Petőfitelep 5 2 1 2 7 11 -4 7
5. Mártély 3 2 0 1 6 2 4 6
6. Pitvaros 3 2 0 1 8 5 3 6
7. Pázsit 3 2 0 1 7 4 3 6
8. Fábiánsebestyén 3 2 0 1 5 4 1 6
9. Csongrád III. 4 1 1 2 8 14 -6 4
10. Nagylak 5 1 1 3 6 15 -9 4
11. Szikáncs 5 1 0 4 6 15 -9 3
12. Szegvár 2 0 1 1 4 7 -3 1
13. Kübekháza 4 0 1 3 4 16 -12 1

Megyei IV. osztály Homokháti csoport 3. forduló:

Szatymaz – Móraváros II.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Öttömös 2 2 0 0 12 2 10 6
2. Ópusztaszer 2 2 0 0 9 4 5 6
3. Csanytelek II. 1 1 0 0 7 1 6 3
4. Tömörkény II. 1 1 0 0 4 1 3 3
5. Csengele II.-U19 2 1 0 1 5 7 -2 3
6. Móraváros II. 2 1 0 1 5 7 -2 3
7. Kiskundorozsma II. 2 0 0 2 2 7 -5 0
8. Domaszék 2 0 0 2 3 10 -7 0
9. Szatymaz 2 0 0 2 2 10 -8 0

Megyei IV. osztály Tisza-Maros csoport 3. forduló:

Földeák U19 – Nagymágocs II. 1-2 (0-1). Gól: Borbíró Cs., illetve Borbás T., Erdélyi S.
Fábiánsebestyén II.-Eperjes – Szegvár II.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Földeák U19 3 2 0 1 22 5 17 6
2. Szentes II. 2 2 0 0 8 4 4 6
3. Nagymágocs II. 3 2 0 1 6 5 1 6
4. Szegvár II. 2 1 1 0 7 5 2 4
5. Eperjes 2 1 0 1 7 3 4 3
6. Maros-menti UFC 2 1 0 1 4 3 1 3
7. UTC II.-Tanárképző 2 1 0 1 6 14 -8 3
8. Maroslele 2 0 1 1 3 9 -6 1
9. Derekegyház 2 0 0 2 4 8 -4 0
10. Kecskés 2 0 0 2 3 14 -11 0

Sport

Mikler Roland 10 védésével bekerült a BL-forduló válogatottjába

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Ha ő kapja a legtöbb szavazatot, a forduló játékosa lehet. Link a cikkben!

Tovább olvasom

Sport

Jó útra talált a PC Trade Szeged

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Kecskeméten nyertek, a Kispest ellen bizonyíthatnak.

Tovább olvasom

Sport

Sporthétfő: magabiztos Pick-győzelem Zágrábban

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Egy helyen a hétvége legfontosabb szegedi sporteredményei.

Tovább olvasom

Aktuál