Labdarúgás: döntetlent játszott a Keleti újonccal a Makó

Cikkünk frissítése óta eltelt 4 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

labdarugas_foci_futball_gs

A szintén NB III-as újonc Füzesgyarmattal játszott felkészülési mérkőzést szerdán a Makói FC.

A jelentősen megerősödő, az NB III-ba osztályozó nélkül feljutó Füzesgyarmat ellen játszotta hétközi felkészülési mérkőzését a Makói FC.

A hagymavárosiak egy remekül végigvitt akció végén Varga Richard góljával szerzett vezetést, amit a Békés megyei bajnok egy szabadrúgás után született találattal egalizált – ezzel be is állított a végeredményt a jövő hétvégén rajtoló idényben a harmadosztály Keleti csoportjában szereplő gyarmati csapat.

A Makó felkészülési főpróbája szombaton – a nagy melegre való tekintettel egy órával a tervezettnél korábban – 9 órától a romániai Nagyszentmiklóst fogadja.

Felkészülési mérkőzésen

Makói FC – Füzesgyarmati SK 1-1 (1-1)
Makó: Garamvölgyi – Rakonczai, Takács, Sirokmán, Szil, Lipták, Varga R., Szél, Bánóczki, István, Babolek. Játszott még: Verebélyi (kapus), Palotás, Szarvas, Vajna, Gilinger, Csupics, Czebe. Vezetőedző: Méhes Tibor.

Méhes Tibor: “Kifejezetten tetszett a csapat, az első félidőben volt 3-4 ziccerünk, nyerhettünk volna, de reális eredmény született, mert a szünet után az ellenfélnek is megvoltak ezek a lehetőségei. Örülök annak, hogy kezd összeállni védekezésünk.”