Lósport: Lázár Vilmos abszolút győztes lett a kettesfogatok mezőnyében Mezőhegyesen

2017. július 16., vasárnap
Lazar_vilmos_mezohegyes

A tizenegyszeres világbajnok Lázár Vilmos minden versenyszámot megnyerve győzött összetettben is a kettesfogathajtók nemzetközi mezőnyében a Mezőhegyesi Nemzetközi Fogathajtó Versenyen. Az egyesfogatoknál Meskóné Orosz Mária, a póni kettesfogatoknál Lehőcz Dávid, a póni négyeseknél Palkovics Dávid, a junior póni egyesfogatoknál Szaller Zsófia, a B kategóriás kettesfogatoknál Erdős Krisztián György nyert összetettben Mezőhegyesen.

A vasárnapi akadályhajtást is megnyerve győzött összetettben is a kettesfogathajtók nemzetközi mezőnyében

Lázár Vilmos

(141.78). Akadályhajtásban a tizenegyszeres világbajnok 2.39-el zárt. Összetettben a második helyen

Demkó Zsoltot

(189.32). A vasárnapi akadályhajtást az egyesfogatoknál Meskóné Orosz Mária (4.51) nyerte, Rondzik Gábor (6.00) második, Demkó Zsolt (10.33) harmadik helyen fejezte be a vasárnapi záró versenyszámot. Póni egyesfogatával

Genzwein Marina

11.78 pontot ért el akadályhajtásban, összetett eredménye 181.92 lett a három versenyszám után. A póni kettesfogatok összetett versenyében

Lehőcz Dávid

(167.81) bizonyult a legjobbnak, második helyen

Kovács Zsófia

(189.82), harmadik helyen

Farkas József

(204.82) fejezte be a versenyt. A vasárnapi akadályhajtást Lehőcz Dávid (4.66) nyerte, második lett Kovács Zsófia (9.68), harmadik helyen Farkas József (14.94) fejezte be a versenyszámot. A póni négyesfogatoknál összetettben

Palkovics Dávid

(184.97) zárta első helyen a mezőhegyesi versenyt összetettben, második lett

Jámbor Vilmos

(192.26). A vasárnapi akadályhajtásban szintén Palkovics Dávid (6.00) bizonyult a legjobbnak, második lett Jámbor Vilmos (17.55). A nemzeti kategóriában a póni egyesfogatoknál

Gáspár Szilvia

18.05-el teljesítette az akadályhajtást, a póni kettesfogatoknál

Balla Evelin

12.00-al zárta az akadályhajtást, összetett eredménye: 218.47. A gyermek póni egyesfogat kategóriában

Juhász Péter

121.44-el zárt összetettben. A junior póni egyeseknél

Szaller Zsófia

(167.60) lett összetettben az első, megelőzve a versenyt második helyen befejező

Érsek Anettet

(182.01), valamint a harmadik helyen záró

Majoros Annát

(183.49). A kategóriában a vasárnapi akadályhajtást Szaller Zsófia (18.28) nyerte, második lett Érsek Anett (23.28), harmadik Majoros Anna (27.91). A junior egyesfogat kategóriában

Margitai Máté

egyik lovával 13.56-al, másik lovával 14.98-al fejezte be az akadályhajtást. Összetett eredménye: 177.13. A junior póni kettesek összetett versenyében

Horvát Róbert

218.93-al zárt, az akadályhajtást 40.67-el fejezte be. A Fiatal hajtó póni egyeseknél

Szajkó Liliána

162.96-al fejezte be összetettben a mezőhegyesi versenyt, akadályhajtásban 10.41-el zárt. A B kategóriás kettesfogatoknál

Erdős Krisztián György

(177.51) végzett az első helyen az összetett versenyben, megelőzve a második helyen záró

Kiss Sándort

(188.18) és a harmadik helyezett

Küri Albertet

(188.64). Az akadályhajtást ebben a kategóriában Kiss Sándor (16.43) nyerte, második lett