Kézilabda: porszem került az algyői képezetbe Szigetszentmiklóson

2017. március 5., vasárnap
fksealgyo

A mérkőzés hajrájában fordította maga javára a mérkőzést a Szigetszentmiklós, így legyőzte az FKSE-Algyőt.

A negyvenedik percig az történt a pályán, amit az Algyő szeretett volna, de akkor jött egy olyan tizennégy perc, amit a hazaiak nyertek 7-0-ra (14-19-ről 21-19) és ebből a gödörből ezen a délutánon nem tudott kimászni a vendég csapat.

Férfi kézilabda NB I/B, Keleti csoport, 17. forduló

Szigetszentmiklósi KSK-Conti Tech FKSE-Algyő 24-21 (11-12)

Szigetszentmiklós, vezette: Sándor, Szikszay

FKSE:

KISS O:- Teimel, Simon 3, Vadkerti 3/1, GAZSÓ 3, Ambrus 1, Velky 6/2. Csere: Raffai, Valaczkai 3, Molnár 1, Tóth 1, Béleczki, Herbert.

Dankó Ervin.

10 perc ill. 6 perc.

2/2 ill. 6/3. Dankó Ervin:

"Gratulálok a hazaiaknak, mert azt hozták, amit tudnak és megérdemelten nyertek. Mi pedig ma, a második félidő közepén öt gólos vezetésünknél olyan gödörbe kerültünk, és most nem tudtuk „kihúzni” onnan magunkat."