Nemzeti Konzultáció

Kézilabda: porszem került az algyői képezetbe Szigetszentmiklóson

fksealgyo

A mérkőzés hajrájában fordította maga javára a mérkőzést a Szigetszentmiklós, így legyőzte az FKSE-Algyőt.

A negyvenedik percig az történt a pályán, amit az Algyő szeretett volna, de akkor jött egy olyan tizennégy perc, amit a hazaiak nyertek 7-0-ra (14-19-ről 21-19) és ebből a gödörből ezen a délutánon nem tudott kimászni a vendég csapat.

Férfi kézilabda NB I/B, Keleti csoport, 17. forduló

Szigetszentmiklósi KSK-Conti Tech FKSE-Algyő 24-21 (11-12)
Szigetszentmiklós, vezette: Sándor, Szikszay
FKSE: KISS O:- Teimel, Simon 3, Vadkerti 3/1, GAZSÓ 3, Ambrus 1, Velky 6/2. Csere: Raffai, Valaczkai 3, Molnár 1, Tóth 1, Béleczki, Herbert. Edző: Dankó Ervin.
Kiállítás: 10 perc ill. 6 perc.
Hétméteres: 2/2 ill. 6/3.

Dankó Ervin: “Gratulálok a hazaiaknak, mert azt hozták, amit tudnak és megérdemelten nyertek. Mi pedig ma, a második félidő közepén öt gólos vezetésünknél olyan gödörbe kerültünk, és most nem tudtuk „kihúzni” onnan magunkat.”

Canellas zsonglőrködött, Mikler labdába harapott: bemutatták a MOL-Pick új mezét – videó!

Új logó is látható a trikókon.

Javítana a Szekszárd ellen az SZVSE

A vasutasok vasárnap a Szekszárdot látják vendégül Mórahalmon.

Mackovsek szerződtetése a TOP 10-be került az EHF-nél

Egy távozó, Jorge Maqueda és egy érkező, Borut Mackovsek a MOL-Pick Szeged mérlege az idei átigazolási szezonban. Mindkettő helyet kapott az európai szövetség (EHF) által összeállított Top 10-es átigazolási listán. echo adrotate_group(27);