Labdarúgás: a hétvége összes megyei eredménye + TABELLÁK

Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

labdarugas_il

Befejeződtek a hétvégi bajnoki fordulók. Összeállításunkban valamennyi eredményt megtalálja NB II-től megye IV-ig, és a tabellákat is böngészgetheti.

Sima földeáki siker született a Pázsit ellen a vasárnapi nyitómeccsen a megye III-ban. Délután ötöt vágott a Kistelek a Szőregnek a megye élvonalában. Az NB II-ben vereséget szenvedett a SZEOL és a Szeged 2011 is. Az NB III-ban viszont fontos győzelmet aratott a Hódmezővásárhely.

A külön nem jelölt összecsapások 16 órakor kezdődnek.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n vasárnap estig!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

Az NB II 8. fordulójában:

Dorogi FC – HR-RENT Kozármisleny 0-2 (0-2). Gól: Sinanovic S., Városi V.
Nyíregyháza Spartacus FC – Szeged 2011-Grosics Akadémia 2-0 (0-0). Gól: Dragóner F. (2)
Credobus Mosonmagyaróvár – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 1-2 (0-0). Gól: Jasarevic M., illetve Németh Á., Farkas B.
Vác FC – Soroksár SC 2-2 (0-1). Gól: Rusvay G., Kákonyi D., illetve Haris A., Peszmeg V.
SZEOL SC – Kisvárda Master Good 0-1 (0-1). Gól: Erős G.
Békéscsaba 1912 Előre – Swietelsky-Soproni VSE 1-0 (0-0). Gól: Urbin P.
Cigánd SE – Puskás Akadémia FC 0-1 (0-0). Gól: Márkvárt D.
Aqvital FC Csákvár – Szolnoki MÁV FC 2-2 (0-1). Gól: Bakos Sz. (2), illetve Tóth L., Rokszin Á.
BFC Siófok – Ceglédi VSE 4-2 (2-1). Gól: Kozma R., Futó Zs., Horváth G., (öngól), Nánási B. (öngól), illetve Makrai L., Csordás Sz.
ZTE FC – Budaörs 0-1 (0-0). Gól: Stieber A.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Nyíregyháza 8 5 2 1 7 5 2 17
2. Balmazújváros 8 5 1 2 11 7 4 16
3. Kisvárda 8 4 2 2 13 8 5 14
4. Puskás Akadémia 8 4 2 2 17 17 0 14
5. Kozármisleny 8 4 1 3 11 9 2 13
6. BFC Siófok 8 4 0 4 12 12 0 12
7. ZTE FC 8 3 3 2 11 6 5 12
8. Soroksár SC 8 3 3 2 13 12 1 12
9. Aqvital FC Csákvár 8 3 3 2 9 13 -4 12
10. Szeged-Grosics 8 3 2 3 11 6 5 11
11. Vác FC 8 3 2 3 9 8 1 11
12. Szolnoki MÁV FC 8 3 2 3 12 12 0 11
13. Swietelsky-Sopron 8 3 1 4 10 9 1 10
14. Békéscsaba 8 3 1 4 9 8 1 10
15. Budaörs 8 3 1 4 6 6 0 10
16. Ceglédi VSE 8 3 1 4 12 13 -1 10
17. Dorogi FC 8 3 1 4 9 11 -2 10
18. SZEOL SC 8 3 0 5 6 10 -4 9
19. Mosonmagyaróvár 8 1 2 5 8 12 -4 5
20. Cigánd SE 8 1 2 5 4 16 -12 5

A 9. forduló műsora: Szeptember 14. (szerda) 16.00: Soroksár SC – ZTE FC. 16.30: Budaörs – Credobus Mosonmagyaróvár, Ceglédi VSE – Nyíregyháza Spartacus FC, Szeged 2011-Grosics Akadémia – Dorogi FC, Kisvárda Master Good – Cigánd SE. 18.00: Szolnoki MÁV FC – Vác FC, Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – BFC Siófok, Swietelsky-Soproni VSE – SZEOL SC, Puskás Akadémia FC – Aqvital FC Csákvár. Szeptember 15. (csütörtök) 18.00: HR-RENT Kozármisleny – Békéscsaba 1912 Előre.

Az NB III Közép csoport 6. fordulójában:

Pénzügyőr SE – Szigetszentmiklós 0-3 (0-1). Gól: Karvalics B. (öngól), Májer G., Switzer N.
Mórahalom VSE – Várfürdő-Gyulai Termál FC 3-1 (2-0). Gól: D. Crkvenjakov (2), Fodor Á., illetve Okos I.
Budafoki MTE – Szekszárdi UFC 2-0 (1-0). Gól: Margitics A., Kovács D.

Békéscsaba 1912 Előre II. – Sport 36 Komlói Bányász 3-3 (2-1). Gól: Halasi O. (öngól), Ihrig-Farkas S., Mácsai L., illetve Valkovics D., Halasi O., Bölcsföldi M.
Hódmezővásárhelyi FC – Dabas-Gyón FC 6-1 (2-0). Gól: Szilágyi N., Puskás Z. (2-2), Szabó D., Máté P., illetve Méder B.
Dunaharaszti MTK – Méhkeréki SE 0-1 (0-0).
FC Dabas – Dunaújváros 3-0 (1-0). Gól: Zsolnai R. (2), Takács K.
Paksi FC II. – Szentlőrinc SE 4-0 (1-0). Gól: Jelena R. (4)
PMFC – Ferencvárosi TC II. 0-0

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szigetszentmiklós 6 5 0 1 13 2 11 15
2. Budafoki MTE 6 5 0 1 12 5 7 15
3. Ferencvárosi TC II. 6 4 2 0 11 2 9 14
4. Dunaújváros 6 4 0 2 14 6 8 12
5. Pécsi MFC 6 3 1 2 8 5 3 10
6. Pénzügyőr SE 6 3 1 2 11 10 1 10
7. Paksi FC II. 6 3 1 2 8 9 -1 10
8. FC Dabas 6 2 3 1 8 6 2 9
9. Méhkeréki SE 6 2 2 2 10 11 -1 8
10. Dunaharaszti MTK 6 2 1 3 6 6 0 7
11. Hódmezővásárhely 6 2 1 3 8 9 -1 7
12. Szekszárdi UFC 6 2 1 3 4 7 -3 7
13. Dabas-Gyón FC 6 2 1 3 9 14 -5 7
14. Szentlőrinc SE 6 2 1 3 7 12 -5 7
15. Gyulai Termál FC 6 2 0 4 4 6 -2 6
16. Mórahalom VSE 6 2 0 4 8 11 -3 6
17. Békéscsaba II. 6 0 2 4 7 16 -9 2
18. Komlói Bányász 6 0 1 5 4 15 -11 1

A 7. forduló műsora: Szeptember 17. (szombat) 16.00: Sport 36 Komlói Bányász – PMFC, Szigetszentmiklós – Dunaharaszti MTK, Szekszárdi UFC – Mórahalom VSE, Dabas-Gyón FC – Budafoki MTE. 18.00: Dunaújváros – Pénzügyőr SE. Szeptember 18. (vasárnap) 11.00: Ferencvárosi TC II. – FC Dabas. 16.00: Szentlőrinc SE – Békéscsaba 1912 Előre II., Méhkeréki SE – Hódmezővásárhelyi FC, Várfürdő-Gyulai Termál FC – Paksi FC II.

A megyei I. osztály 4. fordulójában:

Tiszasziget SE – Foliaplast-Bordány SK 3-0 (0-0). Gól: Drágity D. (2), Bálint D.
Szentesi Kinizsi SZITE – Sándorfalva SK 1-1 (0-0). Gól: Vincze Z., illetve Tóth L.
Algyő SK – Szegedi VSE 6-1 (4-0). Gól: Hatvani J. (3), Sebők L., Bella D., Tóth M., illetve Rózsa D.
Makó FC – Ujszegedi TC 3-2 (2-1). Gól: Kalász Z. (2), Gémes B., illetve Valach P. (2)
Kiskundorozsmai ESK – Hódmezővásárhelyi FC II. 2-1 (1-0). Gól: Szentirmai B. (öngól), Szőke P., illetve Dudás B.
FK 1899 Szeged – Ásotthalom TE 0-4 (0-2). Gól: Hatvani I. (2), Szabó T., Grósz M.

Kisteleki TE – Szőregi RSE 5-0 (1-0). Gól: Kántor M., Antal R., Lajos T., Fodor M., Kordás J.
A Csongrád TSE szabadnapos.

Ifi A: Üllés – UTC 1-11, Kiskundorozsma – Hódmezővásárhely 1-9, Csongrád – Deszk 3-2, Szentes – Sándorfalva 4-0, Algyő – Csengele 3-0, FK – Ásotthalom 1-1. Kistelek – Mindszent 1-8. A Tiszasziget szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Algyő SK 4 4 0 0 18 1 17 12
2. Makó FC 4 3 0 1 12 5 7 9
3. Csongrád TSE 3 3 0 0 6 2 4 9
4. FK 1899 Szeged 4 3 0 1 8 6 2 9
5. Szentesi Kinizsi 4 2 2 0 15 4 11 8
6. Ásotthalom TE 3 2 0 1 6 1 5 6
7. Tiszasziget SE 3 2 0 1 6 3 3 6
8. Kisteleki TE 4 1 2 1 8 4 4 5
9. Kiskundorozsmai ESK 4 1 1 2 4 6 -2 4
10. Sándorfalva SK 4 1 1 2 3 7 -4 4
11. Bordány SK 4 1 1 2 2 9 -7 4
12. Hódmezővásárhely II. 4 0 2 2 3 6 -3 2
13. Ujszegedi TC 4 0 1 3 5 16 -11 1
14. Szegedi VSE 3 0 0 3 2 10 -8 0
15. Szőregi RSE 4 0 0 4 1 19 -18 0

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Hódmezővásárhely 4 4 0 0 30 3 27 12
2. Algyő SK 4 4 0 0 19 3 16 12
3. FK 1899 Szeged 4 2 1 1 14 4 10 7
4. Deszk SC 4 2 1 1 12 5 7 7
5. Szentesi Kinizsi 4 2 1 1 9 9 0 7
6. Ujszegedi TC 4 2 0 2 22 6 16 6
7. Csongrád TSE 4 2 0 2 9 7 2 6
8. Csengele KSE 4 2 0 2 4 5 -1 6
9. Kiskundorozsmai ESK 3 2 0 1 10 12 -2 6
10. Mindszent SE 4 1 1 2 9 13 -4 4
11. Sándorfalvi UKSE 4 1 0 3 15 23 -8 3
12. Üllési ISE 3 1 0 2 4 22 -18 3
13. Tiszasziget SE 3 0 1 2 4 12 -8 1
14. Ásotthalom TE 4 0 1 3 4 20 -16 1
15. Kisteleki TE 3 0 0 3 1 22 -21 0

Az 5. forduló műsora: Szeptember 17. (szombat) 16.00: Szegedi VSE – Szentesi Kinizsi SZITE, Ujszegedi TC – Kiskundorozsmai ESK, Foliaplast-Bordány SK – Csongrád TSE, Hódmezővásárhelyi FC II. – Tiszasziget SE, Ásotthalom TE – Algyő SK. Szeptember 18. (vasárnap) 16.00: Sándorfalva SK – Kisteleki TE, Szőregi RSE – Makó FC. Az FK 1899 Szeged szabadnapos.

A megyei II. osztály 4. fordulójában:

Makó II. – Apátfalva 6-2 (2-0). Gól: Béres R. (3), Kóródi M. (2), Bány T., illetve Szabó N., Farkas D.
Kiszombor – Székkutas 3-1 (2-1). Gól: Tézsla K. (2), Budai R., illetve Kis D.
St. Mihály FC – Tömörkény 4-3 (4-1). Gól: Kis L., Olajos Cs., Hufnágel P., Mangó F., illetve Baktai Z., Losonczi D., Varga N.
Móravárosi Kinizsi – Balástya 1-1 (0-0). Gól: Vidákovics I., illetve Vámos N.
Mindszent – Deszk 1-5 (1-3). Gól: Csatlós T., illetve Gallai G. (2), Gyenes J., Kelemen Cs., Kelemen Sz.
Üllés – Zsombó 2-2 (1-1). Gól: Cseh R. (2), illetve Mocsári Gy., Rárósi P.

Nagymágocs – Csanytelek 4-2 (1-0). Gól: Szarvas D., Heredea M., Rácz M., Dovics M., illetve Nagy I., Lévai J.
A Csengele szabadnapos.

Ifi B: Szőreg – Zsombó 1-10. St. Mihály – Tömörkény 11-2, Móraváros – Balástya 3-5, Fábiánsebestyén – Baktó-Szegvár 10-0. Nagymágocs – Csanytelek 1-2. A Bordány, a Székkutas és az Apátfalva szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 4 4 0 0 15 2 13 12
2. Zsombó 4 3 1 0 13 4 9 10
3. Csengele 3 2 0 1 11 5 6 6
4. Mindszent 4 2 0 2 12 12 0 6
5. Nagymágocs 4 2 0 2 9 9 0 6
6. Csanytelek 4 2 0 2 10 12 -2 6
7. St. Mihály FC 4 2 0 2 8 13 -5 6
8. Móravárosi Kinizsi 4 1 2 1 9 6 3 5
9. Székkutas 4 1 1 2 7 10 -3 4
10. Balástya 4 1 1 2 4 8 -4 4
11. Üllés 3 1 1 1 5 10 -5 4
12. Deszk 3 1 0 2 7 6 1 3
13. Kiszombor 4 1 0 3 9 13 -4 3
14. Apátfalva 3 1 0 2 6 10 -4 3
15. Tömörkény 4 1 0 3 9 14 -5 3

Az ifi B állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Fábiánsebestyén 4 4 0 0 28 5 23 12
2. St. Mihály FC 4 3 0 1 26 9 17 9
3. Zsombó 3 3 0 0 19 4 15 9
4. Balástya 3 2 0 1 13 6 7 6
5. Csanytelek 3 2 0 1 5 10 -5 6
6. Apátfalva 2 1 0 1 8 7 1 3
7. Székkutas 2 1 0 1 6 6 0 3
8. Nagymágocs 3 1 0 2 5 7 -2 3
9. Tömörkény 3 1 0 2 12 20 -8 3
10. Bordány 1 0 0 1 0 3 -3 0
11. Szőreg 1 0 0 1 1 10 -9 0
12. Móravárosi Kinizsi 4 0 0 4 5 20 -15 0
13. Baktó-Szegvár 3 0 0 3 1 22 -21 0
14. Szegedi VSE 0 0 0 0 0 0 0 0

Az 5. forduló műsora: Szeptember 17. (szombat) 16.00: Zsombó – Csengele, Deszk – Makó II., Apátfalva – Móravárosi Kinizsi, Tömörkény – Kiszombor. Szeptember 18. (vasárnap) 16.00: Csanytelek – Üllés, Balástya – St. Mihály FC, Székkutas – Nagymágocs. A Mindszent szabadnapos.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 4. fordulójában:

Röszke – St. Mihály FC II. 4-0 (3-0). Gól: Pipic B. (2), Berta M., Papdi Sz.
Csongrád II. – Zákányszék 5-0 (3-0). Gól: Bálint A., Sándor D., Keller I., Horváth L., Budai B.
Balotaszállás – Sándorfalva II. 1-4 (0-2). Gól: Csordás J., illetve Landler P., Erdei G., Tóth A., Mórocz Zs.

Mórahalom II. – Bordány II. 1-6 (0-4). Gól: Szekeres A., illetve Kovács S. (4), Masír T., Dobó L.
Üllés II. – Ásotthalom II. 1-2 (1-1). Gól: Jenei Cs., illetve Pipicz T., Lakatos F.
Szatymaz – Dóc 0-0.
Algyő II. – Ruzsa 3-1 (2-0). Gól: Belovai A. (2), Bogdán P., illetve Masa R.
Pusztamérges – USC Tanárképző 6-1 (3-0). Gól: Sári T. (2), Makra G., Ferenczi G., Fátyol V., Kisfaludi T., illetve Szedlják J.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csongrád II. 4 3 1 0 19 4 15 10
2. Bordány II. 4 3 0 1 15 7 8 9
3. Röszke 4 3 0 1 12 7 5 9
4. Sándorfalva II. 4 2 2 0 15 6 9 8
5. Szatymaz 3 2 1 0 6 0 6 7
6. Ásotthalom II. 4 2 1 1 11 9 2 7
7. Algyő II. 4 2 1 1 11 11 0 7
8. Zákányszék 4 2 0 2 18 8 10 6
9. Pusztamérges 4 2 0 2 10 14 -4 6
10. Dóc 4 1 2 1 12 12 0 5
11. Mórahalom II. 4 1 1 2 8 12 -4 4
12. Ruzsa 3 1 0 2 6 9 -3 3
13. Balotaszállás 4 1 0 3 5 9 -4 3
14. St. Mihály FC II. 4 0 1 3 2 20 -18 1
15. Üllés II. 4 0 0 4 5 16 -11 0
16. USC Tanárképző 2 0 0 2 3 14 -11 0

Az 5. forduló műsora: Szeptember 17. (szombat) 16.00: Zákányszék – Mórahalom II., Sándorfalva II. – Algyő II., Dóc – Röszke. Szeptember 18. (vasárnap) 16.00: Ásotthalom II. – Csongrád II., Ruzsa – Szatymaz, St. Mihály FC II. – Üllés II., Bordány II. – USC Tanárképző, Pusztamérges – Balotaszállás.

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 4. fordulójában:

FK 1899 Szeged II. – Pitvaros 1-3 (1-1). Gól: Herczeg G., illetve Zsoldi Gy., Nagy D., Czödör L.
Maroslele – Mártély 2-4 (1-2). Gól: Ohát T., Kővágó R., illetve Tódor D. (2), Hegyi N., Papp E.
Csanádpalota – Nagylak 4-3 (4-1). Gól: Sepsik I., Trényi T., Kapitány G., Zsigovics G., illetve Kovács L., Rácz R., Luczó L.
Fábiánsebestyén – Szikáncs 4-2 (2-2). Gól: Tóth L., Varga I., Földesi M., Banka S., illetve Barta R., Tóth L.
SZVSE II. – Kübekháza 0-1 (0-0). Gól: Takács L.

Földeák – Pázsit 4-1 (2-0). Gól: Horváth G. (2), Orosz A., Debreceni D., illetve Joó Gy.
Szegvár – Baktó-Petőfitelep 2-4 (0-1). Gól: Szűcs L., Gémes Z., illetve Pálinkó A., Szabó Á. (2-2)
Csongrád III. – Baks 1-2 (1-0). Gól: Surányi J., illetve Szőke I., Határ D.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Baks 4 4 0 0 15 6 9 12
2. Baktó-Petőfitelep 4 4 0 0 11 3 8 12
3. Földeák 4 3 1 0 21 6 15 10
4. Mártély 4 3 1 0 13 6 7 10
5. Csanádpalota 4 3 1 0 12 6 6 10
6. Pitvaros 4 3 0 1 11 8 3 9
7. Nagylak 4 2 0 2 6 5 1 6
8. Csongrád III. 4 1 1 2 11 11 0 4
9. Szegvár 4 1 1 2 8 11 -3 4
10. Fábiánsebestyén 4 1 1 2 7 10 -3 4
11. Kübekháza 4 1 0 3 4 9 -5 3
12. SZVSE II. 4 0 2 2 3 6 -3 2
13. Pázsit 4 0 2 2 8 12 -4 2
14. Szikáncs 4 0 1 3 5 13 -8 1
15. FK 1899 Szeged II. 4 0 1 3 4 12 -8 1
16. Maroslele 4 0 0 4 7 22 -15 0

Az 5. forduló műsora: Szeptember 17. (szombat) 16.00: Mártély – FK 1899 Szeged II., Pitvaros – Csongrád III., Baks – Pázsit, Szikáncs – Csanádpalota, Baktó-Petőfitelep – Fábiánsebestyén. Szeptember 18. (vasárnap) 16.00: Nagylak – Kübekháza, SZVSE II. – Maroslele, Földeák – Szegvár.

A megyei IV. osztály Homokháti csoport 2. fordulójában:

Pusztaszer – Kistelek II. 0-8 (0-5). Gól: Sejben Gy. (3), Kiss I. (2), Kiszner A., Gémes F., Czinege E. (öngól)

Zsombó II. – Ópusztaszer 1-1 (1-0). Gól: Csikós K., illetve Kanalas M.
Öttömös – Domaszék 6-2 (2-2). Gól: Csanádi D. (4), Borbola R. (2), illetve Fodor M. (2)
Tömörkény II. – Csanytelek II. 4-1 (1-1). Gól: Czibolya Á. (2), Tóth Z., Elekes A., illetve Laza B.
A Szőreg II. – Szatymaz II. meccs szeptember 28-ára halasztva.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Kistelek II. 2 2 0 0 13 3 10 6
2. Ópusztaszer 2 1 1 0 7 2 5 4
3. Szatymaz 1 1 0 0 7 3 4 3
4. Csanytelek II. 2 1 0 1 4 4 0 3
5. Öttömös 2 1 0 1 7 8 -1 3
6. Tömörkény II. 2 1 0 1 7 8 -1 3
7. Zsombó II. 2 0 1 1 4 6 -2 1
8. Szőreg II. 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Domaszék 1 0 0 1 2 6 -4 0
10. Pusztaszer 2 0 0 2 0 11 -11 0

A 3. forduló műsora: Szeptember 17. (szombat) 16.00: Ópusztaszer – Pusztaszer, Kistelek II. – Tömörkény II., Csanytelek II. – Szatymaz II. Szeptember 18. (vasárnap) 16.00: Szőreg II. – Öttömös, Domaszék – Zsombó II.

A megyei IV. osztály Tisza-Maros csoport 2. fordulójában:

Földeák U19 – Derekegyház 5-0 (1-0). Gól: Molnár Zs., Kis T. (2-2), Kopunovics Cs.

Gyálarét-LS 2015 – Fábiánsebestyén II.-Eperjes 1-2 (1-1). Gól: Fábián M., illetve Vincze I., Gantner G. (öngól)
Szikáncs II. – UTC II. 3-10 (3-5). Gól: Megyaszai Sz., Barta R., Dabis M., illetve Szántó D. (6), Kiss M. (2), Szabó T., Samu B.
Maros-menti UFC – KEAC 4-2
Kiskundorozsma II. – Móravárosi Kinizsi II. 6-3 (3-0). Gól. Mészáros A. (4), Kapa M., Farkas F., illetve Hamza T. (2), Bozsányi G.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. UTC II. 2 2 0 0 14 3 11 6
2. Kiskundorozsma II. 2 2 0 0 8 4 4 6
3. Eperjes 2 2 0 0 6 3 3 6
4. Móraváros II. 2 1 0 1 13 6 7 3
5. Gyálarét 2 1 0 1 6 4 2 3
6. Maros-menti UFC 2 1 0 1 4 6 -2 3
7. Földeák U19 2 1 0 1 5 10 -5 3
8. KEAC 2 0 0 2 3 6 -3 0
9. Derekegyház 2 0 0 2 2 10 -8 0
10. Szikáncs II. 2 0 0 2 5 14 -9 0

A 3. forduló műsora: Szeptember 17. (szombat) 16.00: KEAC – Szikáncs II., Földeák U19 – Kiskundorozsma II. Szeptember 18. (vasárnap) 16.00: Móravárosi Kinizsi II. – Maros-menti UFC, UTC II. – Gyálarét-LS 2015, Fábiánsebestyén II.-Eperjes – Derekegyház.

Előző sztori

Labdarúgás: féltucattal tömte ki a HFC a Dabas-Gyónt

Következő sztori

A gyermekvédelmi rendszerben minden negyedik gyerekhez elért egy jogvédő egyesület