Ultimate frizbi: harmadik meccsét is megnyerte az A-Team a SZAUB-on

2016. augusztus 15., hétfő
ultimatefrizbi_24_ia

Az A-Team győzelmével zárult az első alkalommal kiírt szegedi amatőr ultimate frizbi bajnokság (SZAUB) 4. mérkőzése.

A listavezető lassan ébredt, az 5. percben már 2-0-ra vezetett a SzaubZero, amely sokáig, még a 10. percben is őrizte a 2 pontos előnyt, 3-1-es állás mellett. Az A-Team zárkózási kísérletei a 15. minutum körül vezettek eredményre (4-4), majd váratlan fordulat következett be, miután a riválistól ketten is kidőltek sérülés miatt. A játékba így az UltiSnails egyik tagja is beszállt az utolsó nyolc percre, de ekkor már 4-8-ra álltak a felek, a végeredmény pedig 5-12 lett az A-Team javára.

A táblázat állása:

1. A-Team – 9 pont/3 meccs (30-19-es pontarány) 2. UltiSnails – 3 pont/2 meccs (17-14) 3. SzaubZero – 0 pont/3 meccs (16-30)