Írjon nekünk

Sport

Labdarúgás: a hétvége összes megyei eredménye + TABELLÁK

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

labdarugas_il

Befejeződtek a hétvégi bajnoki fordulók. Összeállításunkban valamennyi eredményt megtalálja NB III-tól megye IV-ig, és a tabellákat is böngészgetheti.

A nap első sikerét a Szikáncs aratta a megye III-ban. A megye I-ben pedig hozta a kötelezőt a Szeged 2011 B. Az NB III-ban kikapott a Komló, ezzel egyre közelebb a feljutáshoz a második helyét őrző SZEOL SC, míg a Hódmezővásárhely Gyula elleni diadalával elmozdult a sereghajtó pozícióból. A megye I-ben Szőregen nyert a Mórahalom, ezzel hat hónap után taszította le az élről az Algyőt.

A külön nem jelölt összecsapások 17 órakor kezdődnek.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n vasárnap estig!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

Az NB II 24. fordulójában:

Szeged 2011-Grosics Akadémia – Dunaújváros 0-2 (0-0). Gól: Tóth T., Rosta L.
Soroksár SC – Budaörs 1-0 (0-0). Gól: Pál A.
Swietelsky-Soproni VSE – BFC Siófok 1-2 (1-0). Gól: Szabó L., illetve Farkas N., Ivancsics G.
Szolnoki MÁV FC – ZTE FC 3-1 (1-0). Gól: Kovács O., Balajti Á., Nagy I., illetve Nagy T.
Aqvital FC Csákvár – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 0-1 (0-1). Gól: Kiss L.
Gyirmót FC Győr – Vác FC 6-0 (2-0). Gól: Máté J. (3), Kiss M., Simon At., Balogh B.

Kisvárda Master Good – Mezőkövesd Zsóry FC 0-0
FC Ajka – SZTK-Erima 1-2 (0-0). Gól: Major N., illetve Horváth P. (2)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Gyirmót FC Győr 24 17 5 2 45 17 28 56
2. ZTE FC 24 13 3 8 42 25 17 42
3. Mezőkövesd Zsóry 24 12 6 6 33 24 9 42
4. Kisvárda 24 11 7 6 48 28 20 40
5. Balmazújváros 24 11 6 7 33 29 4 39
6. Aqvital FC Csákvár 24 12 2 10 46 42 4 38
7. BFC Siófok 24 10 4 10 28 35 -7 34
8. Soroksár SC 24 8 8 8 25 26 -1 32
9. Szeged-Grosics 24 9 4 11 30 34 -4 31
10. Soproni VSE 24 9 3 12 32 29 3 30
11. Budaörs 24 9 3 12 33 40 -7 30
12. Szolnoki MÁV FC 24 7 7 10 29 32 -3 28
13. Dunaújváros 24 6 8 10 29 39 -10 26
14. Vác FC 24 7 3 14 23 39 -16 24
15. SZTK-Erima 24 5 9 10 28 48 -20 24
16. FC Ajka 24 4 6 14 20 37 -17 18

A 25. forduló műsora: Április 29. (péntek) 18.00: Swietelsky-Soproni VSE – Szolnoki MÁV FC. Április 30. (szombat) 17.00: Budaörs – FC Ajka, Vác FC – Szeged 2011-Grosics Akadémia. 19.00: Dunaújváros – Kisvárda Master Good, Mezőkövesd Zsóry FC – Soroksár SC, Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Gyirmót FC Győr, ZTE FC – Aqvital FC Csákvár, BFC Siófok – SZTK-Erima.

Az NB III Közép csoport 28. fordulójában:

Pénzügyőr SE – Budafoki MTE-Újbuda FC 1-3 (0-0). Gól: Rabatin Sz., illetve Oláh L., Skriba M., Kovács D.
Szentlőrinc SE – ESMTK 3-0 (2-0). Gól: Turi T. (2), Harsányi I.
Szekszárdi UFC – Dunaharaszti MTK 1-0 (0-0). Gól: Fejes P.
SZEOL SC – Monori SE 1-0 (1-0). Gól: Rácz L.

Budapest Honvéd-MFA II. – Komlói Bányász 3-0 (0-0). Gól: Lukács D., Kovács D., D-M. Constantinescu
Bölcskei SE – Békéscsaba 1912 Előre II. 1-1 (0-0). Gól: Blatt P., illetve Beszterczei A.
Hódmezővásárhelyi FC – Várfürdő-Gyulai Termál FC 4-0 (3-0). Gól: Szabó D., Tóth A. (2-2)
HR-RENT Kozármisleny – FC Dabas 3-0 (0-0). Gól: Sinanovic S., Nagy M. K., Lantos L.
A Paksi FC II. szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Kozármisleny 26 21 4 1 66 11 55 67
2. SZEOL SC 26 15 5 6 41 23 18 50
3. Budafok-Újbuda 27 13 5 9 41 31 10 44
4. Komlói Bányász 27 14 5 8 32 26 6 43(-4)
5. Dunaharaszti MTK 26 11 7 8 31 28 3 40
6. Pénzügyőr SE 27 10 8 9 32 26 6 38
7. FC Dabas 26 9 11 6 43 29 14 38
8. Monori SE 27 11 4 12 30 35 -5 37
9. Bp. Honvéd II. 27 10 6 11 45 37 8 36
10. Szentlőrinc SE 26 10 4 12 33 38 -5 34
11. ESMTK 26 9 5 12 25 29 -4 32
12. Paksi FC II. 26 8 8 10 45 48 -3 32
13. Várfürdő-Gyulai TFC 26 8 6 12 33 45 -12 30
14. Békéscsaba II. 26 8 3 15 30 42 -12 27
15. Bölcskei SE 27 6 8 13 28 60 -32 26
16. Hódmezővásárhely 26 6 6 14 25 41 -16 24
17. Szekszárdi UFC 26 6 3 17 20 51 -31 21

A 29. forduló műsora: Április 30. (szombat) 17.00: Budafoki MTE-Újbuda FC – SZEOL SC, Komlói Bányász – Pénzügyőr SE. Május 1. (vasárnap) 17.00: Békéscsaba 1912 Előre II. – FC Dabas, Dunaharaszti MTK – HR-RENT Kozármisleny, ESMTK – Szekszárdi UFC, Hódmezővásárhelyi FC – Szentlőrinc SE, Paksi FC II. – Várfürdő-Gyulai Termál FC, Bölcskei SE – Budapest Honvéd-MFA II. A Monori SE szabadnapos.

A megyei I. osztály 26. fordulójában:

Ujszegedi TC – FK 1899 Szeged 0-3 (0-1). Gól: Dóra J. (2), Szőcs T. (ifi 0-3)
Szegedi VSE – Tiszasziget SE 0-0
Mindszent SE – Szentesi Kinizsi SZITE 0-1 (0-1). Gól: Molnár Zs. (ifi 1-2)
Tápé ESK – Csongrád TSE 2-3 (1-1). Gól: Kelemen B., Bilics I., illetve Szabó M. (2), Borda Sz. (ifi 0-6)
Makó FC – Sándorfalva SK 0-1 (0-0). Gól: Törköly T. (ifi elmaradt, a vendégek nem álltak ki, 3-0)
Ásotthalom TE – Kisteleki TE 9-1 (6-0). Gól: Gajdacsi M. (3), Szabó T., Mihalkó M. (2-2), Hatvani I., Vastag B., illetve Bertók G. (ifi 9-0)

Szeged 2011 B – Újszentiván SE 2-0 (1-0). Gól: Povázsai Zs., Zádori K. (ifi 3-1)
Szőregi RSE – Mórahalom VSE 0-4 (0-1). Gól: Mészáros T. (2), Magyar Gy., Varga K. (ifi 0-5)
Az Algyő SK szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Mórahalom VSE 24 18 4 2 74 22 52 58
2. Algyő SK 24 17 7 0 78 24 54 58
3. Szentesi Kinizsi 25 16 3 6 50 35 15 51
4. Szeged 2011 B 24 14 7 3 75 18 57 49
5. Ásotthalom TE 24 14 6 4 64 30 34 48
6. Sándorfalva SK 24 14 4 6 52 34 18 46
7. Tiszasziget SE 25 13 5 7 68 48 20 44
8. Makó FC 25 13 2 10 55 34 21 41
9. Csongrád TSE 24 11 4 9 43 38 5 37
10. FK 1899 Szeged 24 8 6 10 38 42 -4 30
11. Ujszegedi TC 25 7 3 15 32 62 -30 24
12. Szegedi VSE 24 6 6 12 40 47 -7 24
13. Kisteleki TE 25 7 2 16 44 71 -27 23
14. Tápé ESK 25 6 5 14 40 61 -21 23
15. Mindszent SE 24 6 2 16 45 88 -43 20
16. Szőregi RSE 25 2 2 21 26 106 -80 8
17. Újszentiván SE 25 1 2 22 20 84 -64 5

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentesi Kinizsi 24 22 0 2 149 13 136 66
2. Makó FC 24 22 0 2 141 20 121 66
3. Mórahalom VSE 23 19 0 4 105 25 80 57
4. Szeged 2011 B 21 16 1 4 91 40 51 49
5. Algyő SK 23 14 1 8 87 41 46 43
6. FK 1899 Szeged 21 13 1 7 60 31 29 40
7. Mindszent SE 22 13 0 9 81 53 28 39
8. Csongrád TSE 23 11 0 12 62 73 -11 33
9. Tiszasziget SE 23 10 1 12 50 84 -34 30(-1)
10. Ujszegedi TC 22 8 2 12 52 56 -4 26
11. Újszentiván SE 23 7 1 15 62 82 -20 22
12. Ásotthalom TE 22 6 2 14 44 69 -25 20
13. Sándorfalva SK 23 6 0 17 63 120 -57 18
14. Kisteleki TE 23 4 2 17 36 114 -78 14
15. Baks-Tápé 23 3 2 18 22 107 -85 11
16. Szőregi RSE 22 0 1 21 22 199 -177 -2(-3)

A 27. forduló műsora: Április 30. (szombat) 17.00: Mórahalom VSE – Ujszegedi TC, Csongrád TSE – Szőregi RSE, FK 1899 Szeged – Mindszent SE, Szentesi Kinizsi SZITE – Szegedi VSE, Algyő SK – Makó FC. Május 1. (vasárnap) 11.00: Szeged 2011 B – Tiszasziget SE. 17.00: Sándorfalva SK – Tápé ESK, Újszentiván SE – Ásotthalom TE. A Kisteleki TE szabadnapos.

A megyei II. osztály 23. fordulójában:

Balástya – Deszk 1-3 (0-2). Gól: Papp D., illetve Gallai G. (2), ifj. Major L. (ifi korábban 3-3)
Baktó-Petőfitelep – Csengele 1-5 (1-4). Gól: Pálinkó A., illetve Gurdics G. (2), Kulcsár Z., Koncz R., Novák B.
Apátfalva – Üllés 3-1 (2-1). Gól: Baranyi A., Karsai G., Rakity Gy., illetve Bozsó B. (ifi 1-1)
HFC II. – Kiskundorozsma 2-4 (2-1). Gól: Grezsa F., Mihálffy Zs., illetve Illés T. (2), Ottlik M., Katona Zs.
Székkutas – Móravárosi Kinizsi 1-1 (0-0). Gól: Kovács R., illetve Kanalas R.
Zsombó – St. Mihály FC 0-5 (0-2). Gól: Kis L., Mangó F. (2-2), Olajos Cs. (ifi 2-3)

Nagymágocs – Tömörkény 3-1 (2-1). Gól: Kovács F., Szarvas J., Szepesi J., illetve Baktai Á. (ifi 0-2)
Bordány – Csanytelek 3-2 (1-1). Gól: Kovács S., Német J., Belaidi A., illetve Potor R., Forgó T. (ifi 1-2)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. HFC II. 23 15 4 4 81 31 50 49
2. Kiskundorozsma 23 14 2 7 55 28 27 44
3. Csengele 23 13 5 5 45 29 16 44
4. Üllés 23 12 5 6 46 36 10 40(-1)
5. Bordány 23 11 4 8 37 28 9 37
6. Nagymágocs 23 10 4 9 46 37 9 34
7. St. Mihály FC 23 9 4 10 40 38 2 31
8. Tömörkény 23 9 4 10 38 37 1 31
9. Székkutas 23 9 4 10 28 38 -10 31
10. Balástya 23 9 2 12 38 46 -8 29
11. Apátfalva 23 8 3 12 38 55 -17 27
12. Csanytelek 23 7 5 11 30 45 -15 26
13. Móravárosi Kinizsi 23 6 5 12 29 50 -21 23
14. Zsombó 23 6 4 13 40 59 -19 22
15. Baktó-Petőfitelep 23 3 4 16 20 84 -64 13
16. Deszk 23 11 5 7 66 36 30 12(-26)

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csengele 18 16 2 0 73 11 62 46(-4)
2. Üllés 20 16 1 3 70 16 54 41(-8)
3. Deszk 18 11 1 6 67 34 33 34
4. Kiskundorozsma 17 10 2 5 69 40 29 32
5. Csanytelek 19 10 2 7 66 41 25 32
6. Nagymágocs 18 10 2 6 56 36 20 32
7. Balástya 19 9 3 7 49 34 15 30
8. Zsombó 19 8 2 9 43 50 -7 26
9. Bordány 20 5 5 10 31 50 -19 20
10. Tömörkény 18 4 3 11 31 70 -39 15
11. St. Mihály FC 18 3 2 13 19 59 -40 11
12. Székkutas 18 2 2 14 22 78 -56 8
13. Apátfalva 18 2 1 15 16 93 -77 7

A 24. forduló műsora: Április 30. (szombat) 17.00: Deszk – Zsombó, Kiskundorozsma – Üllés, St. Mihály FC – Nagymágocs, Móravárosi Kinizsi – HFC II., Tömörkény – Bordány, Apátfalva – Balástya. Május 1. (vasárnap) 17.00: Csengele – Székkutas, Csanytelek – Baktó-Petőfitelep.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 23. fordulójában:

Balotaszállás – Bordány II. 2-1 (1-1). Gól: Sebők J. (öngól), Mozgai L., illetve Molnár B.
Sándorfalva II. – Zákányszék 4-1 (1-1). Gól: Landler P. (3), Kiss P., illetve Ambrus B.
Röszke – Pusztamérges 4-1 (2-1). Gól: Berta M. (2), Szurcsik P., Kávai P., illetve Kispál I.

Csongrád II. – Mórahalom II. 4-3 (3-1). Gól: Bálint A. (2), Deli J., Maszlag T., illetve Nyári L., Bokányi Á., Túri J. (öngól)
St. Mihály FC II. – Ruzsa 1-7 (0-4).
Ásotthalom II. – Baks 1-0 (0-0). Gól: Horváth R.
Forráskút – IKV Alsóváros 4-3
Algyő II. – USC Tanárképző 5-0 (2-0). Gól: Kiséri K., Kovács L., Salamon N., Csapó K., Jaksa T.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 23 22 0 1 114 26 88 66
2. Balotaszállás 23 19 1 3 82 29 53 58
3. Csongrád II. 23 17 3 3 76 32 44 54
4. Ruzsa 23 15 2 6 67 36 31 47
5. Bordány II. 23 15 1 7 64 27 37 46
6. Mórahalom II. 23 15 1 7 90 54 36 46
7. Algyő II. 23 13 2 8 87 40 47 41
8. Ásotthalom II. 23 12 1 10 52 58 -6 37
9. Röszke 23 11 1 11 66 57 9 34
10. Forráskút 23 8 1 14 33 80 -47 25
11. Baks 23 9 0 14 57 72 -15 24(-3)
12. St. Mihály FC II. 23 6 0 17 43 85 -42 18
13. Pusztamérges 23 4 2 17 38 75 -37 13(-1)
14. Zákányszék 23 4 1 18 29 75 -46 10(-3)
15. IKV Alsóváros 23 4 0 19 42 85 -43 9(-3)
16. USC Tanárképző 23 2 0 21 20 129 -109 2(-4)

A 24. forduló műsora: Április 30. (szombat) 9.00: USC Tanárképző – Ásotthalom II. 17.00: Zákányszék – Algyő II., Baks – Röszke, IKV Alsóváros – Csongrád II. Május 1. (vasárnap) 17.00: Ruzsa – Forráskút, Pusztamérges – St. Mihály FC II., Mórahalom II. – Balotaszállás, Bordány II. – Sándorfalva II.

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 23. fordulójában:

Fábiánsebestyén – Makó II. 2-3 (1-1). Gól: Banka S., Felföldi R., illetve Béres R. (3)
Kübekháza – FK 1899 Szeged II. 2-0 (1-0). Gól: Pásztor K., Gyuricza V.
Kiszombor – Pitvaros 6-0 (2-0). Gól: Tézsla K. (3), Kovács L., Antal B., Kovács A.

Pázsit – Szikáncs 0-1 (0-0). Gól: Kristó Á.
Csongrád III. – Csanádpalota 1-4 (0-0). Gól: Nagy I., illetve Veréb T., Zsigovics G., Csókás Cs., Kapitány G.
SZVSE II. – Szegvár 3-2 (0-2). Gól: Rózsa D. (2), Gyukics N., illetve Szabó J., Széll N.
Székkutas II. – Földeák 5-1 (0-1). Gól: Szabó I. (2), Kis Á., Tóth J., Bujáki B., illetve Tóth L.
A Mártély szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 22 19 0 3 86 21 65 57
2. Kiszombor 21 16 2 3 85 25 60 50
3. Csongrád III. 21 14 3 4 66 33 33 45
4. Földeák 22 13 2 7 58 35 23 41
5. Pitvaros 22 12 4 6 47 34 13 40
6. Fábiánsebestyén 21 10 6 5 40 33 7 36
7. FK 1899 Szeged II. 22 9 2 11 51 58 -7 29
8. Mártély 21 7 4 10 32 42 -10 25
9. Szegvár 22 6 4 12 33 58 -25 22
10. Szikáncs 22 7 2 13 31 40 -9 20
11. SZVSE II. 21 6 5 10 35 38 -3 20(-3)
12. Kübekháza 21 4 4 13 26 70 -44 16
13. Pázsit 21 3 7 11 27 48 -21 16
14. Csanádpalota 22 5 2 15 28 77 -49 14(-3)
15. Székkutas II. 21 6 1 14 33 67 -34 12(-7)
16. Deszk II. 0 0 0 0 0 0 0 0

A 24. forduló műsora: Április 30. (szombat) 15.00: FK 1899 Szeged II. – SZVSE II. 17.00: Csanádpalota – Fábiánsebestyén, Makó II. – Székkutas II., Szikáncs – Kübekháza, Pitvaros – Csongrád III., Mártély – Kiszombor. Május 1. (vasárnap) 17.00: Földeák – Pázsit. A Szegvár szabadnapos.

A megyei IV. osztály Keleti csoport 17. fordulójában:

Maroslele – Szikáncs II. 8-0 (3-0). Gól: Kővágó B., Ohát T. (3-3), Rakity A. (2)
Rock Klub – Szőreg II. 7-5 (3-1). Gól: Nagy Gy., Bigors I. (3-3), Hódi P., illetve Hegedűs V. (3), Tóth Ta., Bubrják O.

Gyálarét-LS 2015 – KEAC 1-1 (1-0). Gól: Bánfi I., illetve Czirok S.
Baktó-Petőfitelep II. – Nagylak 0-1
Maros-menti UFC – Móravárosi Kinizsi II. 2-3 (1-0). Gól: Bíró T., Csávás Zs., illetve Huszka Á., Virágh M., Bozsányi G.
A Földeák U19 szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Maroslele 16 13 1 2 64 19 45 40
2. Nagylak 15 10 2 3 53 18 35 32
3. Móraváros II. 15 10 1 4 60 21 39 31
4. Maros-menti UFC 15 8 5 2 28 20 8 29
5. Rock Klub 15 8 2 5 61 38 23 26
6. Baktó-Petőfitelep II. 16 7 3 6 50 40 10 24
7. Gyálarét 2015 16 5 3 8 31 47 -16 18
8. Szikáncs II. 16 4 3 9 33 60 -27 15
9. Földeák U19 14 4 0 10 31 47 -16 12
10. Szőreg II. 15 4 1 10 48 66 -18 6(-7)
11. KEAC 15 0 1 14 6 89 -83 -2(-3)
12. Contitech Gumigyár 0 0 0 0 0 0 0 0

A 18. forduló műsora: Április 28. (csütörtök) 17.00: Szőreg II. – Maros-menti UFC. Május 1. (vasárnap) 17.00: Nagylak – Maroslele, Gyálarét-LS 2015 – Rock Klub, Móravárosi Kinizsi II. – Földeák U19, Szikáncs II. – KEAC. A Baktó-Petőfitelep II. szabadnapos.

A megyei IV. osztály Nyugati csoport 17. fordulójában:

Ópusztaszer – Öttömös 3-1 (3-1). Gól: Makrai Sz. (2), Székesi R., illetve Csanádi D.
Dóc – Baks II.-Pusztaszer 0-0
Tömörkény II. – Zsombó II. 2-4 (0-3). Gól: Czibolya Á., Elekes A., illetve Tápai V. (2), Hajda T., Gyuris D.

Eperjes – Derekegyház 6-2 (3-0). Gól: Korcsmáros S. (2), Kabai I., Felföldi L., Horváth Á., Bódis M., illetve Borbás T., Sebők Z.
Domaszék – Csanytelek II. 4-0 (2-0). Gól: Kasza M. (2), Klötzl B., Farkas Gy.
Szatymaz – Üllés II. 3-4 (1-1). Gól: Polgár E., Szél R., Kormos A., illetve Pekurár B. (2), Király Zs., Czékus M.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Üllés II. 17 14 2 1 77 14 63 44
2. Dóc 17 14 1 2 53 6 47 43
3. Szatymaz 17 10 3 4 52 21 31 33
4. Ópusztaszer 17 10 2 5 41 34 7 32
5. Zsombó II. 17 7 3 7 41 41 0 24
6. Csanytelek II. 17 7 2 8 29 41 -12 23
7. Eperjes 17 5 3 9 30 43 -13 18
8. Tömörkény II. 17 5 3 9 25 38 -13 18
9. Domaszék 17 5 1 11 33 48 -15 16
10. Derekegyház 17 5 1 11 33 56 -23 16
11. Öttömös 17 3 2 12 16 66 -50 11
12. Baks II.-Pusztaszer 17 3 5 9 22 44 -22 7(-7)

A 18. forduló műsora: Április 30. (szombat) 17.00: Üllés II. – Baks II.-Pusztaszer, Csanytelek II. – Ópusztaszer. Május 1. (vasárnap) 17.00: Eperjes – Szatymaz, Öttömös – Dóc, Zsombó II. – Domaszék, Derekegyház – Tömörkény II.

Kommentek

Sport

Amerikai centerrel erősít a Szedeák

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Brian Asbury a Naturtex-SZTE-Szedeák újabb légiósa – jelentette be a klub honlapján. Kommentek

Tovább olvasom

Sport

Végleges a MOL-Pick Szeged felkészülési programja

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Szegeden két edzőmeccset játszik a csapat.

Tovább olvasom

Sport

Komoly célok és neves igazolások a Szegedi VSE-nél

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Három játékost is szerződtettek a megszűnő SZEOL SC-től.

Tovább olvasom

Aktuál