Futsal: szoros vereséget szenvedett a Berettyótól a St. Mihály + FOTÓK

2016. április 25., hétfő
st_mihaly_berettyoujfalu40_gs

Korán összeszedett kétgólos hátrányát nem tudta ledolgozni a St. Mihály FC a Berettyóújfalu ellen.

A dobogóért küzdő Berettyóujfalu ellen folytatta szereplését a St. Mihály FC a női futsal NB II Keleti csoportjában. Borzasztóan indult a meccs Hódi Zsuzsanna tanítványai számára, hiszen mindössze 11 másodperc után máris vezetett a Berettyóújfalu: a kapott gólból pedig nehezen tért magához a St. Mihály, amely a harmadik percben is kapitulált, így nagyon hamar kétgólos előnybe kerültek a vendégek. A szünetre maradt ez az állás, azonban a második félidő elején is gólt tudott szerezni a Berettyó, (0-3) innen pedig próbált visszakapaszkodni, Varga Zsuzsa és Redetzky Andrea találatával nyolc perccel a vége előtt már csak egy volt közte, a végére azonban nem sikerült ledolgozni ezt a hátrányt, így szűk vereséget szenvedett

a St. Mihály FC Baksa Katalinéknak még három meccsük van a szezonból, a hátralévő meccsektől függetlenül az már eldőlt, hogy az ötödik helynél előrébb nem végezhet már a St. Mihály, amely legközelebb szombaton a listavezető Gyula otthonában lép pályára.

Női futsal NB II Keleti csoport, 26. forduló

St. Mihály FC - Berettyóújfalu 2-3 (0-2)

Deszk, vezette: Szöllősi Ferenc (Tihanyi Gábor, Török Tamás Imre)

St. Mihály:

Horváth - Géczi, Baksa, Varga Zs., Szolga. Csere: Jankulár (kapus), Redetzky, Fehér, Börcsök, Puskás, Hódi.