Vízilabda: harmadik helyen zárta a Szeged az alapszakaszt + FOTÓK

2016. február 21., vasárnap
szeged_miskolc03_gs

Ötgólos győzelmet aratott a Contitech Szeged Diapolo a vendég Miskolc ellen a férfi vízilabda OB I alapszakaszának utolsó fordulójában.

Aljosa Kunac

Hornyák Olivér

gólváltása után

Lukas Seman

Sedlmayer Tamás

révén két találattal húzott el a hazai együttes, sőt, a második negyed elején Sedlmayer ismét mattolta

Bendes Viktort

. (4-2) Szünetben már néggyel vezetett

Varga Péter

legénysége, és bár a harmadik játékrészt

Jakab Dániel

ötméteresével a Miskolc nyerte (7-4), az utolsó felvonásban a szegediek rázták hatékonyabban a gólfát. A Contitech Szeged Diapolo így a harmadik helyet szerezte meg az alapszakasz "A" csoportjában. A középszakaszban az "A" és a "B" csoport 1-4., illetve 5-8. helyezett csapatai egy oda-vissza mérkőzést játszanak egymással, majd az így kialakult sorrend alapján rendezik a rájátszás helyosztóit. A csapatok az alapszakasz mérkőzésein szerzett összes pontjukat magukkal viszik a középszakaszba.

Férfi vízilabda OB I alapszakasz A csoport, 14. forduló:

Contitech Szeged Diapolo - PannErgy Miskolci Vízilabda Club 12-7 (3-1, 4-2, 0-1, 5-3)

Szeged, újszegedi sportuszoda. Vezette: Csanádi Zsolt, Bene Péter.

Meixner - Kiss 1, Seman 3, Varga II. 1, Kunac 1, Manhercz Á., Manhercz K.

Pellei, Sedlmayer 4/2, Palotás 1, Zsigri, Chilkó 1.

Varga Péter.

MVLC:

Bendes - Tóth, Hornyák 1, Somlai 1, Jakab 1/1, Milicic, Petkovic 3.

Kerschbaum 1, Kovács, Hegedűs, Takács.

Sike József.

Emberelőny:

11/4, ill. 11/3.

Ötméteres:

2/2, ill. 1/1.

Pellei (19'), Sedlmayer (27'), ill. Somlai (32').

Gond nélkül verte a Szeged a vendég miskolciakat a férfi vízilabda OB I alapszakaszának utolsó körében - KLIKK: http://szegedma.hu/?p=611561

Közzétette: Szegedma Hírportál – 2016. február 21.