Női vízilabda: hamar eldőlt az SZNVE és a listavezető csörtéje + FOTÓK

2016. február 11., csütörtök
szeged_ujpest28_gs

Hazai vízben tizenegy góllal maradt alul Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem a vendég UVSE csapatával szemben.

Az A csoportot vezető fővárosiak hamar tettek azért, hogy ne boruljon a papírforma.

Csabai Dóra

duplájával indult a meccs, amit

Szűcs Gabriella

Keszthelyi Rita

révén újabb kettővel fejelt meg az UVSE az első negyed végéig. (0-4) A 13. percben már 0-7 állt a helyi eredményjelzőn, amikor

O-Nagy Osolya

megtörte a szegediek gólképtelenségét. Ugyanakkor nagyobb változást ez sem hozott a játékban, így Keszthelyi duplájának is köszönhetően nyugodt előnyről várhatták a folytatást a vendégek. (1-9) A találkozó második fele voltaképpen formalitásnak bizonyult, azaz

Áts Bertalan

tanítványai magabiztosan aratták nyolcadik alapszakaszbeli fellépésükön a nyolcadik sikerüket. A szegediek sajnos éppen ellentétes mutatóval rendelkeznek, hiszen kilenc eddigi összecsapásukat kivétel nélkül elvesztették. Dalmádyék február 13-án a Dunaújváros vendégeként zárják az alapszakaszt.