Labdarúgás: csongrádi arany, dorozsmai ezüst, vasutas bronz – a Téli Bajnokság helyosztóinak eredményei (FRISSÜL) + FOTÓK

csongrad_dorozsma24_gs

A Csongrád, a Kiskundorozsma és a Szegedi VSE végzett a dobogón a III. Téli Bajnokságon.

Online

Vasárnap 13 órától folyamatosan frissülő, élő szöveges közvetítést adunk a III. Téli Bajnokság döntőjéről, a Csongrád TSE-Kiskundorozsma ESK mérkőzésről. Szurkoljon velünk kedvenceinek!

A Kiskundorozsma elleni magabiztos sikerével a Csongrád TSE szerezte meg az aranyérmet a III. Téli Bajnokságon. A bronzérem a SZVSE futballistáinak nyakába került. A finálét élőben közvetítettük. Vasárnap nem lépett pályára a Mindszent, egy mérkőzést pedig halasztottak.

III. Téli Bajnokság helyosztók:

Február 21., vasárnap

Balástya-Székkutas 2-1 (11-12.)
Csongrád-Kiskundorozsma 7-1 (1-2.)
Mindszent-Kistelek: 0-3, a Mindszent nem állt ki (7-8.)
SZVSE-Tiszasziget 2-1 (3-4.)
Deszk-Tápé 5-6 (21-22.)
Maros-menti UFC-Csanytelek 8-1 (13-14.)
Kübekháza-Tömörkény 1-0 (23-24.)
Hódmezővásárhelyi FC II.-St. Mihály FC: halasztva február 27-e 14.00-ra (5-6.)

A Csongrád – Kiskundorozsma döntő fotói!

A SZVSE – Tiszasziget bronzmeccs fotói!

Február 20., szombat

Pázsit-Baks 2-3 (27-28.)
USC Tanárképző Szeged-Fábiánsebestyén: nem játszották le (31-32.)

7. Kistelek
8. Mindszent

Korábban írtuk:

Utolsó hétvégéjéhez érkezett a III. Téli Bajnokság: a torna idei befejezéseként minden hely elkel majd a két nap alatt lejátszott 16 mérkőzésen. Az elsőségért vasárnap 13 órától Szentesen csap össze a megyei I. osztályú Csongrád a több megyeegyes csapatot is búcsúztató megyekettes Kiskundorozsmával szemben.

A bajnokság szabályainak értelmében a 2×45 perces mérkőzések amennyiben döntetlenre végződnének, nincs hosszabbítás, hanem rögtön 5-5 büntetőrúgás dönt a győztes kilétéről.

Utolsó hétvégéjéhez érkezett az idei Téli Bajnokság: az elsőtől az utolsó helyezésig minden pozíció eldől a záró két napon.KLIKK: http://szegedma.hu/?p=611034

Közzétette: Szegedma Hírportál – 2016. február 20.