Tékvandó: négy algyői érem az országos diákolimpiáról + FOTÓK

2015. november 17., kedd
P1080778

November 7-én rendezték meg Monoron az idei Országos ITF Taekwon-do Diákolimpiát, ahol 218 versenyző állt rajthoz.

A harcművészek küzdelem és formagyakorlat kategóriákban mérhették össze tudásukat. Az Algyői Sportkör ITF Taekwon-do szakosztálya három fővel képviseltette magát,

Kiss Levente

,

Kovács Angelika

Grund Marcell

személyében. A magas színvonalú mezőnyben Kiss Levente gyermek fiú küzdelem -33 kg-os kategóriában arany, 4-6. gupos formagyakorlatban pedig bronzérmet szerzett. Grund Marcell, gyermek fiú 28 kg-os küzdelemben ezüstérmet szerzett, Kovács Angelika pedig serdülő lány -50 kg-os küzdelem kategóriában nyert bronzérmet. Mindhárom versenyző kiválóan helytállt, technikailag és kondicionálisan is a legjobbak között voltak. A versenyzőket felkészítette: