Labdarúgás: a hétvége teljes Csongrád megyei programja + TABELLÁK

Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

tiszasziget_fk13_gs

Teljes fordulót rendeznek a megyei I., II. és III. osztályban, részletes program cikkünkben!

Online

Szombaton 16 órai kezdettel folyamatosan frissülő, élő szöveges közvetítést adunk az Aqvital FC Csákvár – Szeged 2011-Grosics Akadémia NB II-es mérkőzésről. Vasárnap 13 órakor a Szeged 2011 B – Algyő SK megye I-es derbiről lesz online. Tartsanak velünk!

A Szeged 2011 B vendégeként vérbeli rangadó vár az éllovas Algyőre a megye I-ben, a Mórahalom Újszentivánon folytathatja az üldözést. Az élvonalban ez az utolsó előtti őszi forduló, a megye II-ben és a megye III-ban viszont most zárnak a csapatok.

Keretes írásunkban arról tájékozódhatnak, melyik összecsapásokról jelentkezünk élő, online közvetítéssel, fotókkal. Ezúttal is előzetesekkel jelentkezünk azokról a megye I-es bajnokikról, melyeket közvetítünk. A hétvége folyamán pedig nem maradhatnak el a részletes összefoglalók sem a kiemelt csatáról, illetve szélsebesen jelentkezünk a friss eredményekkel, tabellákkal is, ahogy már megszokták, megszerették.

A SZEGEDma.hu természetesen továbbra is minden részletre kiterjedően, frissen informálja olvasóit a történésekről. Ha velünk tart, semmiről sem marad le!

A megyei I. osztály 16. fordulójában:

November 28. (szombat) 13.00: Tiszasziget – FK 1899 Szeged, Ásotthalom TE – Sándorfalva SK, Mindszent SE – Tápé ESK, Ujszegedi TC – Szőregi RSE.
November 29. (vasárnap) 13.00: Szeged 2011 B – Algyő SK, Újszentiván SE – Mórahalom VSE, Kisteleki TE – Csongrád TSE.
A Szegedi VSE – Makó FC találkozót későbbre halasztották.
Az U19-es meccsek 10.45-kor kezdődnek. A SZVSE nem indított ificsapatot.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Algyő SK 14 13 1 0 53 12 41 40
2. Mórahalom VSE 14 10 2 2 42 13 29 32
3. Szeged 2011 B 14 9 4 1 48 9 39 31
4. Ásotthalom TE 14 9 2 3 40 20 20 29
5. Szentesi Kinizsi 15 9 2 4 28 18 10 29
6. Sándorfalva SK 14 8 2 4 32 23 9 26
7. Makó FC 14 8 1 5 37 20 17 25
8. Csongrád TSE 14 8 0 6 27 20 7 24
9. Tiszasziget SE 14 7 3 4 46 33 13 24
10. FK 1899 Szeged 14 4 4 6 14 24 -10 16
11. Tápé ESK 14 4 3 7 22 35 -13 15
12. Szegedi VSE 14 4 1 9 27 29 -2 13
13. Kisteleki TE 14 4 1 9 25 40 -15 13
14. Mindszent SE 14 4 0 10 24 51 -27 12
15. Ujszegedi TC 15 3 2 10 18 46 -28 11
16. Szőregi RSE 14 1 0 13 15 64 -49 3
17. Újszentiván SE 14 0 2 12 12 53 -41 2

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentesi Kinizsi 14 14 0 0 90 6 84 42
2. Makó FC 14 13 0 1 75 13 62 39
3. Mórahalom VSE 13 10 0 3 65 18 47 30
4. Szeged 2011 B 12 9 1 2 39 22 17 28
5. FK 1899 Szeged 13 8 1 4 44 21 23 25
6. Algyő SK 13 7 1 5 51 25 26 22
7. Tiszasziget SE 13 7 1 5 28 47 -19 22
8. Mindszent SE 13 7 0 6 48 41 7 21
9. Ujszegedi TC 14 5 2 7 36 40 -4 17
10. Újszentiván SE 13 5 1 7 42 31 11 16
11. Csongrád TSE 12 4 0 8 24 49 -25 12
12. Ásotthalom TE 13 3 2 8 18 41 -23 11
13. Kisteleki TE 13 2 2 9 16 69 -53 8
14. Sándorfalva SK 13 2 0 11 36 78 -42 6
15. Baks-Tápé 14 1 2 11 16 50 -34 5
16. Szőregi RSE 11 0 1 10 10 87 -77 -2(-3)

A góllövőlista élcsoportja: 1. Kovács Balázs (Szeged 2011 B) 19, 2. Baji Renátó (Ásotthalom) 18, 3. Hatvani József (Algyő) 14, 4. Bernát Péter (Tiszasziget) 12, 5. Drágity Dusán (Tiszasziget), Busa Bence (Algyő), Mihály Róbert (Mindszent) 11-11, 8. Magyar György (Mórahalom) 10, 9. Dalibor Crkvenjakov (Mórahalom) 9, 10. Lévai Mihály (Kistelek), K. Tóth Gyula (Mórahalom) 8-8, 12. Vékes Martin (Sándorfalva), Rutai Balázs (Tiszasziget) 7-7, 14. Kovács Norbert (Szentes), Geiger Norbert (Szeged 2011 B), Antal Sándor (Mindszent), Bosánszki Mihály (Kistelek), Mészáros Zoltán (Ásotthalom), Kasza Ferenc (Tiszasziget), Bány Tamás (Makó), Gonda Attila (Algyő), Farkas Antal (UTC), Kelemen Balázs (Tápé), Kalapács Zoltán (Sándorfalva), Szabó Márk (Csongrád), Podonyi Norbert (Algyő) 6-6 találattal.

A megyei II. osztály 15. fordulójában:

November 28. (szombat) 13.00: Deszk – Kiskundorozsma, St. Mihály FC – Móravárosi Kinizsi, Tömörkény – Csengele, Zsombó – Baktó-Petőfitelep, Balástya – Székkutas, Bordány – Apátfalva.
November 29. (vasárnap) 13.00: Üllés – HFC II., Nagymágocs – Csanytelek.
Az U19-es meccsek 10.45-kor kezdődnek, az Apátfalva – Deszk is vasárnap lesz. A Baktó-Petőfitelep, a Móravárosi Kinizsi és a HFC II. nem indított ificsapatot.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Üllés 14 11 2 1 35 10 25 35
2. HFC II. 14 10 2 2 53 16 37 32
3. Csengele 14 9 2 3 30 21 9 29
4. Kiskundorozsma 14 7 1 6 29 20 9 22
5. Bordány 14 6 2 6 19 16 3 20
6. Balástya 14 6 2 6 25 26 -1 20
7. Csanytelek 14 5 5 4 21 19 2 20
8. Székkutas 14 6 1 7 17 23 -6 19
9. Nagymágocs 14 5 2 7 21 25 -4 17
10. St. Mihály FC 14 5 2 7 21 26 -5 17
11. Apátfalva 14 5 2 7 23 32 -9 17
12. Zsombó 14 5 1 8 29 39 -10 16
13. Deszk 14 4 3 7 34 29 5 15
14. Tömörkény 14 4 2 8 17 26 -9 14
15. Móravárosi Kinizsi 14 3 4 7 19 27 -8 13
16. Baktó-Petőfitelep 14 3 3 8 12 50 -38 12

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Üllés 12 11 0 1 51 6 45 33
2. Csengele 11 10 1 0 45 8 37 27(-4)
3. Kiskundorozsma 11 7 1 3 42 29 13 22
4. Csanytelek 11 6 1 4 44 20 24 19
5. Balástya 11 6 1 4 30 20 10 19
6. Deszk 11 6 0 5 40 25 15 18
7. Nagymágocs 11 5 2 4 37 25 12 17
8. Zsombó 12 5 1 6 27 37 -10 16
9. Bordány 11 4 2 5 22 29 -7 14
10. Tömörkény 11 2 2 7 21 49 -28 8
11. St. Mihály FC 12 2 1 9 13 39 -26 7
12. Apátfalva 11 2 0 9 14 62 -48 6
13. Székkutas 11 1 0 10 11 48 -37 3

A góllövőlista élcsoportja: 1. Koncz Miklós (Csengele) 14, 2. Szél Róbert (Üllés) 13, 3. Adamov Filip (Deszk) 11, 4. ifj. Major László (Deszk), Mocsári Gyula (Zsombó) 10-10, 6. Papp Dávid (Balástya) 8, 7. Koncz Róbert (Csengele), Kiss Márió (Üllés), Dudás Bence (HFC II.) 7-7, 10. Bertók Gábor (HFC II.), Trényi Tamás (Apátfalva), Szarvas József (Nagymágocs) 6-6, 13. Ottlik Márk (Kiskundorozsma), Kovács Ferenc (Székkutas), Cseh Richárd (Üllés), Langó Nándor (Apátfalva), Máté Viktor (HFC II.), Mihálffy Zsolt (HFC II.), Baján Zoltán (St. Mihály FC) 5-5 találattal.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 15. fordulójában:

November 28. (szombat) 11.00: USC Tanárképző – Bordány II. 13.00: Röszke – Ruzsa, Sándorfalva II. – Balotaszállás, Baks – Mórahalom II.
November 29. (vasárnap) 13.00: Pusztamérges – IKV Alsóváros, Ásotthalom II. – Forráskút, Algyő II. – Csongrád II., St. Mihály FC II. – Zákányszék.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 14 13 0 1 62 18 44 39
2. Csongrád II. 14 11 1 2 53 17 36 34
3. Balotaszállás 14 11 1 2 44 18 26 34
4. Ruzsa 14 10 2 2 43 21 22 32
5. Bordány II. 14 9 0 5 44 21 23 27
6. Algyő II. 14 8 1 5 53 20 33 25
7. Mórahalom II. 13 8 1 4 46 30 16 25
8. Ásotthalom II. 14 8 1 5 32 35 -3 25
9. Röszke 14 7 1 6 38 33 5 22
10. Baks 14 6 0 8 34 33 1 15(-3)
11. Forráskút 14 5 0 9 20 46 -26 15
12. Pusztamérges 14 3 1 10 21 35 -14 9(-1)
13. St. Mihály FC II. 13 3 0 10 18 41 -23 9
14. IKV Alsóváros 14 2 0 12 29 55 -26 6
15. USC Tanárképző 14 2 0 12 14 84 -70 6
16. Zákányszék 14 0 1 13 13 57 -44 -2(-3)

A góllövőlista élcsoportja: 1. Kiss Péter (Sándorfalva II.) 25, 2 Bagi Tamás (Ruzsa) 18, 3. Kovács László (Algyő II.) 14, 4. Gercsó Dániel (Mórahalom II.), Nana Mihály (Baks), Bokányi Ádám (Ásotthalom II.) 12-12, 7. Petrezselyem János (Balotaszállás) 10, 8. Bálint Attila (Csongrád II.) 9, 9. Muskó László (Csongrád II.), Tanács Attila (Röszke), Martók István (Baks), Papp Kornél (Röszke), Masa Richárd (Ruzsa) 8-8, 14. Farkas Szilveszter (Algyő II.), Belaidi Ajád (Bordány II.), Kovács Sándor (Bordány II.), Szántó Dániel (St. Mihály FC II.), Landler Péter (Sándorfalva II.), Dobák Arnold (Mórahalom II.), Németh Róbert (Mórahalom II.) 7-7 találattal.

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 15. fordulójában:

November 28. (szombat) 13.00: Mártély – Csanádpalota, Kiszombor – Szikáncs, Kübekháza – Fábiánsebestyén, FK 1899 Szeged II. – Földeák.
November 29. (vasárnap) 10.00: Pázsit – Székkutas II. 13.00: Deszk II. – Pitvaros, SZVSE II. – Csongrád III., Szegvár – Makó II.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csongrád III. 14 11 2 1 54 20 34 35
2. Makó II. 14 11 0 3 53 17 36 33
3. Kiszombor 14 10 2 2 63 18 45 32
4. Földeák 14 10 1 3 48 21 27 31
5. Pitvaros 14 9 3 2 39 18 21 30
6. Fábiánsebestyén 14 8 4 2 29 17 12 28
7. Szikáncs 14 6 2 6 22 23 -1 20
8. FK 1899 Szeged II. 13 6 1 6 31 32 -1 19
9. Szegvár 13 5 2 6 18 25 -7 17
10. Mártély 13 4 3 6 22 27 -5 15
11. Pázsit 14 3 4 7 11 29 -18 13
12. SZVSE II. 14 4 2 8 27 26 1 11(-3)
13. Székkutas II. 14 4 0 10 18 42 -24 9(-3)
14. Kübekháza 14 2 2 10 18 55 -37 8
15. Csanádpalota 14 3 0 11 17 58 -41 6(-3)
16. Deszk II. 13 0 0 13 9 51 -42 -7(-7)

A góllövőlista élcsoportja: 1. Nagy István (Csongrád III.) 24, Béres Róbert (Makó II.) 23, 3. Gróf Norbert (Pitvaros) 15, 4. Orosz Attila (Földeák), Tézsla Krisztán (Kiszombor) 11-11, 6. Ács Sándor (FK 1899 Szeged II.), Horváth Gábor (Földeák) 10-10, 8. Kardos Zsolt (Kiszombor), Csizmadia Krisztián (Kiszombor), Krucsó Ákos (Makó II.) 9-9, 11. Holecska Norbert (FK 1899 Szeged II.), Horváth Antal (Fábiánsebestyén) 8-8, 13. Patkós Sándor (Makó II.), Szabó János (Szegvár), Kristó Ádám (Szikáncs) 7-7, 16. Csordás Sándor (Pitvaros), Kiss Máté (Deszk II.), Zsoldi György (Pitvaros), Tódor Dániel Márk (Mártély), Pataki Viktor (Makó II.) 6-6 találattal.

A megyei IV. osztály Keleti csoportban:

November 29. (vasárnap) 13.00: Földeák U19 – Baktó-Petőfitelep II. Időpont nélkül halasztva: Baktó-Petőfitelep II. – Szőreg II.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Nagylak 10 8 1 1 43 11 32 25
2. Maroslele 10 8 1 1 39 12 27 25
3. Maros-menti UFC 10 6 3 1 18 15 3 21
4. Móraváros II. 10 5 1 4 33 14 19 16
5. Rock Klub 10 4 2 4 40 23 17 14
6. Földeák U19 9 4 0 5 26 27 -1 12
7. Szikáncs II. 10 3 2 5 26 26 0 11
8. Gyálarét 2015 10 3 1 6 20 38 -18 10
9. Baktó-Petőfitelep II. 8 2 3 3 20 22 -2 9
10. Szőreg II. 9 3 0 6 28 37 -9 3(-6)
11. KEAC 10 0 0 10 2 73 -71 -3(-3)
12. Contitech Gumigyár 0 0 0 0 0 0 0 0

A góllövőlista élcsoportja: 1. Ohát Tamás (Maroslele) 17, 2. Szabó Bence (Nagylak) 15, 3. Nagy György (Rock Klub) 11, 4. Kővágó Balázs Gergő (Maroslele), Bíró Tibor (Maros-menti UFC) 10-10, 6. Rácz Roland (Nagylak), Vári Gergő (Gyálarét), Galiba István (Baktó-Petőfitelep II.), Tóth Tamás (Szőreg II.), Tóth Róbert (Földeák U19), Bartos Norbert (Szőreg II.) 7-7, 12. Valkai János (Móraváros II.), Mata Gyula (Móraváros II.), Dunai László (Szikáncs II.) 6-6 találattal.

A megyei IV. osztály Nyugati csoportban:

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Üllés II. 11 10 1 0 59 8 51 31
2. Dóc 11 10 0 1 42 4 38 30
3. Ópusztaszer 11 6 2 3 25 20 5 20
4. Szatymaz 11 5 3 3 29 16 13 18
5. Zsombó II. 11 5 3 3 30 26 4 18
6. Csanytelek II. 11 5 1 5 20 28 -8 16
7. Derekegyház 11 4 0 7 21 41 -20 12
8. Tömörkény II. 11 3 2 6 17 28 -11 11
9. Domaszék 11 3 0 8 25 33 -8 9
10. Baks II.-Pusztaszer 11 3 3 5 18 29 -11 8(-4)
11. Eperjes 11 2 2 7 17 34 -17 8
12. Öttömös 11 1 1 9 10 46 -36 4

A góllövőlista élcsoportja: 1. Bitó Attila (Dóc) 16, 2. Bárkányi Andor (Szatymaz) 13, 3. Katona Sándor (Ópusztaszer), Csara Ferenc (Domaszék) 11-11, 5. Elekes Gábor (Dóc), Király Zsolt Zoltán (Üllés II.), Vass Ákos (Üllés II.) 7-7, 8. Tülkös Niko (Dóc), Gyöngyi István (Csanytelek II.), Csikós Krisztián (Zsombó II.) 6-6 találattal.

FOCIFANOK! A megyei labdarúgás teljes hétvégi programja egy helyen ITT: http://szegedma.hu/?p=591889

Szerző: Szegedma Hírportál2015. november 26.

Default thumbnail
Előző sztori

Pintér Sándor: a Terrorelhárítási Központ kiváló munkát végzett

Default thumbnail
Következő sztori

Botrányfelhők a szegedi MSZP fölött - az országos sajtóig érnek a súlyos és kínos ügyek

Legutóbbi hasonló cikkek