Labdarúgás: a hétvége összes megyei eredménye + TABELLÁK

Cikkünk frissítése óta eltelt 6 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

labdarugas_il

Befejeződtek a hétvégi bajnoki fordulók. Összeállításunkban valamennyi eredményt megtalálja NB II-től megye IV-ig, s a tabellákat is böngészgetheti.

Fekete vasárnapjuk volt az éllovasoknak a megyében, a megye II. listavezetője, a Szőreg, valamint a megye III. Tisza-Maros csoport elsője, a Baktó-Petőfitelep is pályaválasztóként maradt alul. A megye I-ben a Sándorfalva nagyon megszórta a Kisteleket.

A külön nem jelölt összecsapások kezdési időpontja 17.00.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n vasárnap estig!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

Az NB II 24. fordulójában:

Soproni VSE-GYSEV – ZTE FC 3-2 (0-1). Gól: Eszlátyi I., Kapacina V., Króner M. (öngól), illetve Babati B., Vittman Á.
Aqvital FC Csákvár – BFC Siófok 1-0 (0-0). Gól: Molnár T.

FC Ajka – Szolnoki MÁV FC 3-1 (1-1). Gól: Asztalos, Major, Zámbó, illetve Papucsek
Vasas FC – Szeged 2011-Grosics Akadémia 2-1 (1-0). Gól: Debreceni A., Ferenczi I., illetve Szabó P.
Kaposvári Rákóczi FC – Békéscsaba 1912 Előre 1-1 (1-1). Gól: Lakatos G., illetve Borbély B.
Mezőkövesd Zsóry FC – Ceglédi VSE 4-1 (1-0). Gól: Takács P. (2), Bajzát P., Medgyes Z., illetve Balog M.
Gyirmót FC Győr – Soroksár SC 1-0 (0-0). Gól: Bobál G.

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – SZTK-Erima 1-1 (1-0). Gól: Batizi-Pócsi B., illetve Póti K.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Vasas FC 24 16 2 6 48 24 24 50
2. Gyirmót Győr 24 13 9 2 39 20 19 48
3. Békéscsaba 24 13 6 5 32 23 9 45
4. Mezőkövesd Zsóry 24 12 8 4 47 25 22 44
5. Szolnoki MÁV 24 10 7 7 40 39 1 37
6. Soproni VSE 24 9 9 6 36 32 4 36
7. Szeged 2011 24 10 4 10 28 27 1 34
8. Zalaegerszeg 24 7 8 9 31 37 -6 29
9. SZTK-Erima 24 6 11 7 19 26 -7 29
10. Aqvital Csákvár 24 7 7 10 35 38 -3 28
11. BFC Siófok 24 6 9 9 34 38 -4 27
12. FC Ajka 24 6 7 11 33 37 -4 25
13. Soroksár SC 24 6 6 12 23 32 -9 24
14. Ceglédi VSE 24 5 9 10 28 37 -9 24
15. Kaposvári Rákóczi 24 4 7 13 21 35 -14 19
16. Balmazújváros 24 4 7 13 23 47 -24 19

A 25. forduló műsora: Április 24. (péntek) 19.00: Aqvital FC Csákvár – Soproni VSE-GYSEV. Április 25. (szombat) 17.00: BFC Siófok – Békéscsaba 1912 Előre, SZTK-Erima – FC Ajka, Szeged 2011-Grosics Akadémia – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő, Soroksár SC – Vasas FC, Ceglédi VSE – Gyirmót FC Győr. 18.00: Szolnoki MÁV FC – Kaposvári Rákóczi FC, ZTE FC – Mezőkövesd Zsóry FC.

Az NB III Közép csoport 23. fordulójában:

REAC – Szentlőrinc SE 1-0 (1-0). Gól: Popgeorgiev P.
Bajai LSE – ESMTK 0-4 (0-0). Gól: Bukovec J., Túri D., Murinai B., Bányai J.
Szekszárdi UFC – SZEOL SC 0-5 (0-4) Gól: Faragó B. (2), Végh A., Beretka P., Kormányos K.
Bölcskei SE – Dunaharaszti MTK 2-3 (0-1). Gól: Budai D., Szili I., illetve Rebecsák Sz., Márton D., Mészáros D.
Várfürdő-Gyulai Termál FC – Orosháza FC 1-0 (0-0). Gól: Wéber L.
Monori SE – Maglódi TC 2-1 (2-0). Gól: Selei A., Szabó V., illetve Dencz D.

Videoton FC II. – Kozármisleny 1-2 (1-0). Gól: Géresi N., illetve Lauer N., Lantos L.
FC Dabas – Vác FC 0-2 (0-1). Gól: Zsolnai R., Magos M.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Vác FC 23 14 5 4 48 21 27 47
2. Kozármisleny 23 12 6 5 49 20 29 42
3. Monori SE 23 11 5 7 40 29 11 38
4. REAC 23 10 8 5 38 29 9 38
5. FC Dabas 23 11 4 8 43 33 10 37
6. SZEOL SC 23 11 3 9 34 24 10 36
7. Bölcskei SE 23 11 2 10 46 31 15 35
8. Dunaharaszti MTK 23 9 7 7 31 27 4 34
9. Várfürdő-Gyulai TFC 23 9 7 7 32 40 -8 34
10. ESMTK 23 9 5 9 29 28 1 32
11. Szekszárdi UFC 23 9 5 9 32 34 -2 32
12. Videoton II. 23 9 4 10 35 30 5 31
13. Orosháza FC 23 7 4 12 21 40 -19 25
14. Szentlőrinc SE 23 5 9 9 26 36 -10 24
15. Bajai LSE 23 5 3 15 16 59 -43 18
16. Maglódi TC 23 1 5 17 16 54 -38 8

A 24. forduló műsora: Április 25. (szombat) 17.00: Vác FC – Bajai LSE, Kozármisleny – REAC, SZEOL SC – Bölcskei SE, Maglódi TC – Videoton FC II., Szentlőrinc SE – FC Dabas. Április 26. (vasárnap) 17.00: Orosháza FC – Monori SE, ESMTK – Szekszárdi UFC, Dunaharaszti MTK – Várfürdő-Gyulai Termál FC.

A megyei I. osztály 23. fordulójában:

Ásotthalom TE – FK 1899 Szeged 1-3 (0-1). Gól: Baji R., illetve Mihalkó D., Vékes M., Heredea M. (ifi 0-4)
Rosmarin Zrt. Mártély – Algyő SK 0-2 (0-1). Gól: Sebők L., Podonyi N. (ifi 0-5)
Tápé ESK – Csongrád TSE 2-0 (1-0). Gól: D. Crkvenjakov, Pócs T. (ifi 0-7)
Ujszegedi TC – Mórahalom VSE 1-1 (1-0). Gól: Mészáros T., illetve Szőke P. (ifi 0-3)
Mindszent SE – Szegedi VSE 2-1 (0-0). Gól: Bartucz M., Terbán Gy., illetve Mácsai D. (ifi 0-5)
Szentesi Kinizsi TE – Makó FC 0-3 (0-2). Gól: Czebe N., Mátó G., Bakos Á. (ifi 1-4)
Tiszasziget SE – Hódmezővásárhelyi FC 0-4 (0-1). Gól: Fábián I., Szabó D., Kökény T., Bertók G. (ifi 4-2)

Sándorfalva SK – Kisteleki TE 12-0 (4-0). Gól: Mucsi M. (4), N. Romic, V. Guberinic, Takács G. (2-2), Széll K., Törköly T. (ifi 9-0)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Hódmezővásárhely 23 20 3 0 81 15 66 63
2. Tápé 23 16 2 5 59 23 36 50
3. FK 1899 Szeged 23 14 6 3 47 24 23 48
4. Mórahalom 23 15 1 7 58 34 24 46
5. Sándorfalva 23 14 2 7 60 33 27 44
6. Ujszegedi TC 23 11 6 6 47 30 17 39
7. Algyő 23 9 6 8 40 26 14 33
8. Csongrád 23 7 11 5 45 33 12 32
9. Tiszasziget 23 9 3 11 47 50 -3 30
10. Makó 23 8 6 9 33 32 1 30
11. Ásotthalom 23 7 5 11 51 46 5 26
12. Mindszent 23 6 4 13 28 55 -27 22
13. Szegedi VSE 23 4 5 14 24 58 -34 17
14. Rosmarin Mártély 23 5 1 17 22 60 -38 16
15. Szentesi Kinizsi 23 2 6 15 16 61 -45 12
16. Kistelek 23 1 5 17 16 94 -78 8

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szegedi VSE 23 20 1 2 110 23 87 61
2. Hódmezővásárhely 23 18 2 3 134 27 107 56
3. Mórahalom 23 14 2 7 62 35 27 44
4. FK 1899 Szeged 23 14 1 8 68 44 24 43
5. Algyő 23 13 3 7 69 41 28 40(-2)
6. Ujszegedi TC 23 12 2 9 40 51 -11 38
7. Szentesi Kinizsi 23 11 3 9 58 40 18 36
8. Makó 23 11 3 9 52 47 5 36
9. Tiszasziget 23 11 1 11 74 59 15 34
10. Csongrád 23 8 5 10 57 68 -11 29
11. Mindszent 23 9 1 13 57 87 -30 28
12. Mártély 23 7 4 12 48 69 -21 25
13. Sándorfalva 23 8 0 15 78 76 2 23(-1)
14. Kistelek 23 5 4 14 36 79 -43 19
15. Tápé-Csanytelek 23 3 4 16 35 129 -94 13
16. Ásotthalom 23 2 0 21 19 122 -103 6

A 24. forduló műsora: Április 25. (szombat) 17.00: Csongrád TSE – Tiszasziget SE, Makó FC – Tápé ESK, FK 1899 Szeged – Rosmarin Zrt. Mártély, Mórahalom VSE – Mindszent SE, Algyő SK – Szentesi Kinizsi TE, Szegedi VSE – Sándorfalva SK. Április 26. (vasárnap) 17.00: Kisteleki TE – Ásotthalom TE, Hódmezővásárhelyi FC – Ujszegedi TC.

A megyei II. osztály 22. fordulójában:

Apátfalva – Tömörkény 1-2 (0-2). Gól: Kovács I., illetve Janó Zs., Czibolya Á. (ifi Szentes UFC – Tömörkény 3-1)
Újszentiván – Zsombó 3-3 (1-3). Gól: Baktai Z., Illés T., Pióker T., illetve Busa G. (2), Németh T. (ifi 4-2)
Kiskundorozsma – St. Mihály FC 1-1 (0-0). Gól: Orosházi D., illetve Hágelmann T. (ifi 8-1)
Móravárosi Kinizsi – Balástya 1-2 (0-1). Gól: Annus Á., illetve Papp D. (2)

Szőreg – Bordány 1-3 (1-2). Gól: Gyenes J., illetve Veres G., Papdi, Molnár (ifi 4-6)
L-IT-SZEAC-Gyálarét – Deszk 0-2 (0-1). Gól: Kozma T., B. Peric (ifi 1-2)
Nagymágocs – Székkutas 3-1 (1-1). Gól: Szarvas, Markovics I. (2), illetve Kiss D. (ifi 2-1)
Csengele – Üllés 2-3 (1-1). Gól: Rácz G., Koncz R., illetve Szél R. (2), Buknicz Z. (ifi 3-0)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szőreg 22 13 3 6 55 26 29 42
2. Székkutas 22 12 4 6 62 39 23 40
3. Üllés 22 12 4 6 54 38 16 40
4. St. Mihály FC 22 12 4 6 45 31 14 40
5. Nagymágocs 22 12 4 6 53 40 13 40
6. Bordány 22 12 3 7 48 29 19 39
7. Csengele 22 11 2 9 47 44 3 35
8. Kiskundorozsma 22 10 4 8 38 31 7 34
9. Tömörkény 22 9 5 8 38 36 2 32
10. Újszentiván 22 9 4 9 36 35 1 31
11. Balástya 22 8 4 10 37 46 -9 28
12. Móravárosi Kinizsi 22 7 5 10 41 51 -10 26
13. Apátfalva 22 7 3 12 24 31 -7 24
14. Deszk 22 6 6 10 45 39 6 24
15. Zsombó 22 4 3 15 46 84 -38 15
16. Gyálarét 22 1 4 17 24 93 -69 0(-7)

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szeged 2011-Dorozsma 21 20 1 0 133 17 116 61
2. Csengele 21 20 1 0 86 17 69 61
3. Deszk 20 14 2 4 81 38 43 44
4. Üllés 21 11 5 5 87 37 50 38
5. Balástya 20 12 1 7 66 47 19 37
6. Szentes UFC 20 9 1 10 48 54 -6 28
7. Újszentiván 21 7 5 9 50 62 -12 26
8. Szőreg 20 7 3 10 61 69 -8 24
9. Tömörkény 20 7 3 10 45 77 -32 24
10. Székkutas 21 7 2 12 50 62 -12 22(-1)
11. Nagymágocs 21 6 1 14 34 72 -38 19
12. Bordány 21 5 3 13 46 97 -51 18
13. Zsombó 21 4 3 14 48 100 -52 15
14. St. Mihály FC 20 3 3 14 28 85 -57 12
15. Gyálarét 20 5 0 15 37 66 -29 7(-8)
16. Móravárosi Kinizsi 0 0

A 23. forduló műsora: Április 25. (szombat) 16.00: Szőreg – Kiskundorozsma. 17.00: Zsombó – Móravárosi Kinizsi, Székkutas – Tömörkény, Deszk – Apátfalva, St. Mihály FC – L-IT-SZEAC-Gyálarét. Április 26. (vasárnap) 17.00: Balástya – Bordány, Csengele – Újszentiván, Nagymágocs – Üllés.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 22. fordulójában:

Baks – Zákányszék 4-3 (2-0). Gól: Polyák Cs. (2), Zsurka S., Bánfi P., illetve Mityók K. (2), Deli Zs.
Deszk II.-Ferencszállás – Kübekháza 2-1 (1-1). Gól: Csanádi Cs., Kovács Hegedűs Zs., illetve Szirovicza D.
Sándorfalva II. – Forráskút 6-0 (3-0). Gól: Kiss P. (2), Landler P., Tóth S., Kakuszi Á., Erdei G.
Röszke – Csongrád III. 4-1 (2-0). Gól: Fődi Zs. (2), Tanács A., Papp K., illetve Nagy I.

Csanytelek – Kistelek II.: a vendégek nem álltak ki (3-0)
Mórahalom II. – Balotaszállás 4-1 (2-0). Gól: Bokányi B. (2), Szekeres A., Sörös R., illetve Schveitzer M.
Ruzsa – Bordány II. 3-0 (2-0). Gól: Bagi T. (3)
Pusztamérges – Algyő II. 1-1 (1-1). Gól: Sárközi T., illetve Bogdán P.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 22 18 2 2 88 28 60 56
2. Röszke 22 15 3 4 64 33 31 48
3. Baks 22 15 2 5 66 33 33 47
4. Balotaszállás 22 15 2 5 65 38 27 47
5. Csanytelek 22 14 5 3 61 28 33 47
6. Ruzsa 22 10 4 8 52 41 11 34
7. Algyő II. 22 10 3 9 50 39 11 33
8. Mórahalom II. 22 10 2 10 49 47 2 32
9. Csongrád III. 22 10 2 10 50 58 -8 32
10. Bordány II. 22 8 4 10 33 45 -12 28
11. Kistelek II. 21 7 4 10 42 53 -11 25
12. Kübekháza 22 6 4 12 28 41 -13 22
13. Zákányszék 22 5 2 15 34 75 -41 17
14. Forráskút 22 4 3 15 27 62 -35 15
15. Ferencszállás 21 2 4 15 24 68 -44 9(-1)
16. Pusztamérges 22 2 2 18 31 75 -44 8

A 23. forduló műsora: Április 25. (szombat) 17.00: Kistelek II. – Mórahalom II., Zákányszék – Csanytelek, Kübekháza – Sándorfalva II., Röszke – Deszk II.-Ferencszállás. Április 26. (vasárnap) 15.00: Csongrád III. – Balotaszállás. 17.00: Pusztamérges – Bordány II., Algyő II. – Baks, Forráskút – Ruzsa.

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 22. fordulójában:

Kiszombor – Pitvaros 5-4 (4-2). Gól: Becsei S. (2), Kardos Zs., Tézsla K., Csizmadia K., illetve Zsoldi Gy., Tóth S. (2-2)
Fábiánsebestyén – Makó II. 1-3 (0-1). Gól: Paczuk P., illetve Patkós S. (2), Köteles I.
Székkutas II. – SZVSE II. 3-2 (1-0). Gól: Szabó I. (2), Török R., illetve Jánk T., Kordás N.
FK 1899 Szeged II. – Földeák 4-1 (3-1). Gól: Gyurkovics T., Csuka T., Prontvai B., Süli L., illetve Orosz A.

USC Tanárképző – Csongrád II. 2-10 (1-2). Gól: Kukorelli Zs. (2), illetve Borák J., Somodi V. (2-2), Deli J., Ormándi J., Bencze T., Kozma J., Rácz Cs, Póth L.
Derekegyház – HFC II. 1-1 (1-1). Gól: Csatordai R., illetve Oskovics L.
Baktó-Petőfitelep – Pázsit 0-3 (0-1). Gól: Farkas A., Joó Gy., Kószó T.
A Csanádpalota szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Baktó-Petőfitelep 20 15 3 2 80 22 58 48
2. Makó II. 21 15 3 3 63 26 37 48
3. Pázsit 21 14 0 7 46 26 20 42
4. HFC II. 21 12 6 3 74 28 46 42
5. Fábiánsebestyén 20 11 3 6 64 35 29 36
6. Csongrád II. 21 10 6 5 67 32 35 36
7. Kiszombor 20 9 4 7 58 37 21 31
8. FK 1899 Szeged II. 21 7 6 8 48 36 12 27
9. SZVSE II. 21 7 5 9 40 37 3 26
10. Csanádpalota 20 8 1 11 43 66 -23 25
11. Földeák 21 7 4 10 50 51 -1 25
12. Székkutas II. 20 7 3 10 50 54 -4 24
13. Pitvaros 21 7 1 13 53 60 -7 22
14. Derekegyház 20 2 1 17 16 133 -117 7
15. USC Tanárképző 20 0 0 20 17 126 -109 -1(-1)

A 23. forduló műsora: Április 25. (szombat) 17.00: Makó II. – Derekegyház, HFC II. – Baktó-Petőfitelep. Április 26. (vasárnap) 17.00: Pázsit – Székkutas II., Pitvaros – Fábiánsebestyén, Csongrád II. – FK 1899 Szeged II., SZVSE II. – Csanádpalota. A Földeák szabadnapos. USC Tanárképző – Kiszombor?

A megyei IV. osztály Keleti csoport 16. fordulójában:

Földeák U19 – Rock Klub U19: elmaradt (3-0)

Nagylak – IKV Alsóváros 1-5 (1-2). Gól: Gábor M., illetve Pályi A., Czibere L. (2-2), Kristó Á.
St. Mihály FC II. – Szatymaz U19 6-3 (1-0). Gól: Bíró Gy., Kaliczka S. (2-2), Soós I., Galiba I., illetve Posta D., Mikus K., Bárkányi A.
Szikáncs – Maroslele 3-0 (1-0). Gól: Papp Cs., Kovács S., Moha Cs.
Móravárosi Kinizsi II. – KEAC: május 6-ára halasztva
A Maros-menti UFC szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szikáncs 13 11 1 1 69 8 61 34
2. IKV Alsóváros 15 10 3 2 48 22 26 33
3. St. Mihály FC II. 15 10 3 2 50 25 25 33
4. KEAC 14 8 2 4 42 24 18 26
5. Földeák U19 15 6 2 7 35 39 -4 20
6. Maros-menti UFC 14 6 1 7 31 35 -4 19
7. Maroslele 14 5 3 6 34 29 5 18
8. Móravárosi Kinizsi II. 12 5 1 6 27 33 -6 16
9. Nagylak 15 4 1 10 23 55 -32 13
10. Szatymaz U19 14 2 1 11 32 57 -25 7
11. Rock Klub U19 15 2 0 13 17 81 -64 6
12. Szőreg II. 0 0 0 0 0 0 0 0

A 17. forduló műsora: Április 25. (szombat) 17.00: IKV Alsóváros – Móravárosi Kinizsi II., Szikáncs – Szatymaz U19. 18.00: Rock Klub U19 – Nagylak. Április 26. (vasárnap) 13.30: St. Mihály FC II. – Földeák U19. 17.00: Maros-menti UFC – Maroslele. A KEAC szabadnapos.

A megyei IV. osztály Nyugati csoport 16. fordulójában:

Szatymaz – Ásotthalom II. 3-8 (2-4). Gól: Bárkányi A. (2), Berta I., illetve Víg Zs., Juhász-Vedres Z., Farkas M. (2-2), Bakos B., Berta I. (öngól)
Pusztaszer – Zsombó II.: a vendégek nem álltak ki (3-0)
Csanytelek II. – Ópusztaszer 0-2 (0-0).

Domaszék – Rock Klub 4-0 (0-0). Gól: Csara F. (4)
Öttömös – Szegvár 1-3 (1-2). Gól: Veres J., illetve Rácz Z., Fekete P., Tolnai L.
A Dóc szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Ásotthalom II. 15 11 1 3 54 22 32 34
2. Pusztaszer 13 10 1 2 44 13 31 31
3. Dóc 14 9 2 3 30 13 17 29
4. Szegvár 15 8 3 4 44 22 22 27
5. Zsombó II. 15 7 2 6 42 28 14 23
6. Domaszék 15 6 2 7 39 44 -5 20
7. Rock Klub 14 5 1 8 27 40 -13 16
8. Csanytelek II. 15 4 3 8 24 37 -13 15
9. Szatymaz 15 4 2 9 26 53 -27 14
10. Ópusztaszer 14 2 4 8 17 32 -15 10
11. Öttömös 13 1 3 9 13 56 -43 6

A 17. forduló műsora: Április 25. (szombat) 17.00: Ópusztaszer – Domaszék, Dóc – Csanytelek II. Április 26. (vasárnap) 17.00: Szegvár – Pusztaszer, Ásotthalom II. – Öttömös. 18.00: Rock Klub – Szatymaz. A Zsombó II. szabadnapos.

Előző sztori

Labdarúgás: sokba kerültek a védelmi hibák az éllovas Baktónak a Pázsit ellen + FOTÓK

Default thumbnail
Következő sztori

Sakk: Döntetlen a kubaiak ellen a nyitányon

Legutóbbi hasonló cikkek