Labdarúgás: DVSC elleni zakóval búcsúzott a Szeged-Grosics a Ligakupától

2014. november 18., kedd
dvsc_szeged2011_008

Négygólos vereséget szenvedett a labdarúgó Ligakupa B csoportjának utolsó fordulójában a Szeged 2011-Grosics Akadémia a vendég Debrecentől.

A továbbjutás kérdése már az

5. körben

eldőlt, így a sorozatban megszokottaknak megfelelően egyaránt tartalékosan felálló együttesek tét nélkül feszülhettek egymásnak. Az első gólra mindössze 12 percet kellett várni, ekkor

Bereczki Dániel

továbbított a hálóba egy

Rozs Egonról

kipattanó lövést. Szünetben és fordulás után mindkét mester több cserét is eszközölt, amiből a vendégek jöttek ki jobban, lévén, a második félidőben szerzett három találatuk közül mindet a kispadról beállt játékosok szerezték. Sikerükkel a hajdúságiak az első helyen jutottak tovább a csoportból.

Nyilas Elek

tanítványai szombaton a bajnokságban javíthatnak, a szezon utolsó fellépésén a Szigetszentmiklós látogat Gyulára.

Labdarúgó Ligakupa B csoport, 6. forduló:

Szeged 2011-Grosics Akadémia - Debreceni VSC 0-4 (0-1)

Gyula, Grosics Akadémia. Vezette: Takács Tamás (Szpisják Zsolt, Buzás Balázs).

Rozs - Szabó P., Szabó Cs., Barát, Mészáros (Bella - a szünetben), Kovács (Fitos 67'), Hegedűs (Teimel - a szünetben), Oláh G., Zabari, Zelenyánszki, Manga (Kéri 63').

Nyilas Elek.

DVSC:

Verpecz - Karikás, Kinyik, Ludánszki, Vadnai, Györky, Berdó (Sándor 63'), Bereczki (Dombi 63'), Ferenczi (Sós 53'), Kulcsár (Varga 70'), Volas (Balogh 53').

Kondás Elemér.

Bereczki (12'), Balogh (70'), Varga (82'), Sós (89').

Oláh G. (55').

A csoport másik mérkőzésén:

Kecskeméti TE - Békéscsabai 1912 Előre SE 2-0 (1-0). Gól: Kitl (27'), Ndiaye (76').

A “B” csoport végeredménye:

1. Debreceni VSC – 13 pont (gólarány: 17-4) 2. Békéscsabai 1912 Előre SE – 9 pont (10-14) 3. Kecskeméti TE – 7 pont (6-9) 4. Szeged 2011-Grosics Akadémia – 5 pont (5-11)