SZerinTEd? – Huszár Jennifer válaszol



Ha szeretnél egy héten át ingyen kajálni, és örülnél, hogy a rádióban a te kedvenc dalaid szólnak, akkor válaszolj a SZerinTEd? rovatunkban az SZTE hallgatóinak feltett körkérdésünkre! Sorozatunk minden szereplőjének leadják öt kedvenc zenéjét az AllInParty Rádióban, illetve havonta egy szerencsés nyertesnek könnyítünk diákpénztárcáján azzal, hogy egy hétig ingyen lakmározhat a Bárány Kisvendéglőben. Aktuális körkérdésünk: Te hol kajálsz szívesen?
A TIK előtt sétálva épp egy bolognai táskát reggelizett rovatunk mai szereplője, Huszár Jennifer. A harmadéves, germanisztika szakos hallgató Szegeden lakik, így anyukájának ebédjéről nem kellett lemondania, amikor a városban mégis megéhezik, legtöbbször egy péksüteményt vásárol. Ha egész nap óráról-órára jár, a Tündér Konyhába, vagy a Bociba is betér egy ebédért, de az otthoni főtt ételt szerinte egyik étlap kínálata sem fölözheti le. A TIK kávézójának szendvicseit is ajánlotta Jennifer, néha a kávé mellé kér egy sonkásat is.
Hallgatók a rádióban is!
Délután öt és hat óra között az aktuális napi egyetemistánk szerkeszti az All In PartyRadio műsorát: tíz kedvenc számotokat játsszák le az internetes rádióban! Kattanjatok rá!A tésztás ételeket, főzelékeket favorizálja elsősorban, ételekben nem túl édesszájú, csokit azonban bármikor, bármire szívesen fogyaszt. Tésztás-szószos ebédet maga is kotyvaszt néha, carbonara vagy paradicsmos-bolognais alappal.
Zenelista:
- Avicii - Hey Brother - John Newman - Love Me Again - Punnany Massif - Rudimental - Nobody Moves
Hallgassátok Hallgatóink zenéit az All In PartyRadio műsorában!