Labdarúgás: íme, a nyitó forduló játékvezető küldése

Cikkünk frissítése óta eltelt 7 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

penzfeldobas_jatekvezeto_megyei_labdarugas_mjSzombaton és vasárnap az első fordulóval megkezdődnek a küzdelmek a Szertár Sportbolt Csongrád megyei labdarúgó-bajnokság I. és II. osztályában – érdekességként közöljük, hogy a nyitó fordulóban melyik találkozón kik működnek közre.



Szertár Sportbolt megyei I. osztály

08.17 (szombat) 17.00: Tisza Volán SC – Ásotthalmi TE
Vezeti: Csamangó Tamás (Kócsó Tibor, Bartucz Tamás)

08.17 (szombat) 17.00: Algyő SK – Csongrád TSE
Vezeti: Vereska Mátyás (Juhász Mihály, Cseh Géza)

08.17 (szombat) 17.00: Szentesi Kinizsi TE – Tápé ESK
Vezeti: Fülöp István Zoltán (Nagy Gábor, Takács János)

08.17 (szombat) 17.00: Csanádpalota FC – Újszegedi TC
Vezeti: Tóth II. Sándor ifj. (Kovács Attila, Hideg Bence)

08.17 (szombat) 17.00: Mórahalom VSE – Hódmezővásárhelyi FC
Vezeti: Rácz Béla (Tóth Pál, Szabó Gábor) Bács-Kiskun megye

08.17 (szombat) 19.00: FK 1899 Szeged – Makói FC
Vezeti: Csöngető Endre (Dobai János, Kőhalmi Attila)

08.18 (vasárnap) 17.00: Nagymágocs SE – Sándorfalva SK
Vezeti: Bálint Zoltán (Kepka Roland, Petrovszki Péter) Békés m.

08.18 (vasárnap) 17.00: Kisteleki TE – Szegedi VSE
Vezeti: Kócsó Tibor (Szöllősi Ferenc, Nagy Gábor)

Szertár Sportbolt megyei II. osztály

08.17 (szombat) 17.00: Mártély SK – Zsombó SE
Vezeti: Boros Máté (Csuka Ferenc, Gáleg Ferenc)

08.17 (szombat) 17.00: Kiskundorozsmai ESK – Makói FC II.
Vezeti: Fodor Lajos (Bujdosó Attila, Mészáros János)

08.17 (szombat) 17.00: Tiszasziget SE – Üllési SE
Vezeti: Barta Norbert (Fekete Csanád, Kovács Sándor)

08.17 (szombat) 17.00: Gyálarét LSC – Mindszent SE
Vezeti: Soós István (Somodi imre, Szalai Szabolcs)

08.17 (szombat) 17.00: Csengele KSE – Bordány SK
Vezeti: Bartucz Ferenc (Jaksa Ferenc, Szeri Tamás)

08.18 (vasárnap) 17.00: Csanytelek SC – Tömörkény KSE
Vezeti: Kőhalmi Attila (Tihanyi Gábor, Barna Zoltán)

08.18 (vasárnap) 17.00: Szőregi RSE – Székkutas TC
Vezeti: Kasza László (Varga Attila, Minda Gábor)

A Deszk SC – USC Tanárképző Szeged mérkőzést később játsszák.

Előző sztori

Hungarikumok III.: Az Európa-szerte elismert citeramester

Default thumbnail
Következő sztori

Az autópályán gyalogolt, kamion elé esett

Legutóbbi hasonló cikkek