Labdarúgás: a hétvége összes eredménye NB II-től megye III-ig + TABELLÁK

Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

labdarugas_labda_kapu_gol_iaAz NB II, NB III és a megye I. szombati izgalmai után vasárnap a második és harmadik vonalé a főszerep. Minden információ egy helyen!







Nem Kisvárdára, hanem Felsőtárkányba utazik a Szeged 2011

Szombaton az NB II Keleti csoportban bajnokká avattuk a Mezőkövesdet, az NB III Alföld csoportban a Soroksárt, a megye I-ben pedig a Tápét, illetve akkor úgy tűnt, a Szeged 2011 a Várda SE-vel osztályozhat az NB II-ben maradásért, a Tápé pedig a Cigánd SE-vel az NB III-ba kerülésért. Friss vasárnapi hír viszont, hogy mivel az Eger nem kapott NB II-es licencet, lehet, hogy a Keleti csoportból a Szolnok csont nélkül marad benn, az Orosháza osztályzós helyre lép föl, a Szeged 2011 pedig az NB III Mátra csoport aranyérmesével, a Felsőtárkánnyal csatázhat. Ezt az értesülésünket Tanács Attila technikai igazgató is megerősítette.

Vasárnap a megye II. és a megye III. küzdelmei kerültek fókuszba: a megye II-ben fontos rangadót veszített az Üllés ellen a Tiszasziget, így távolabb került a dobogótól, a feljutástól. A Makó II. szőregi döntetlenjével viszont ezüstös pozícióból kezdi az utolsó fordulót a Székkutas.

A harmadik vonal Tisza-Maros csoportjában aranyérmes lett a Makó III., ugyanitt sorsdöntő rangadót nyert a Földeák ellen a Deszk, így jó sansza nyílik az osztályváltásra. Már csak a Termál csoportban nem avattunk bajnokot, ott két ponttal vezet a Baks, mely az utolsó fordulóban nem játszik tétmeccset, így az üldöző Algyő II. kezében a döntés…

A linkekkel ellátott mérkőzésekről külön tudósítást olvashatnak oda kattintva.

Az NB II Keleti csoport 29. (utolsó) fordulójában:

Újpest FC II. – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 0-1 (0-1). Gól: Papp F.
Orosháza FC – Szeged 2011 3-1 (1-0). Gól: Szabó T., Hamed, Ács, illetve Tóth I.
DVSC-DEAC – Kazincbarcika 7-1 (3-0). Gól: Sós B. és D. B. Lucas Marcolini (2), Angyal N., Böszörményi D., Kondás K., illetve Nyitrai D.
Budapest Honvéd-MFA – Vasas 0-2 (0-0). Gól: J. Wilson, T. De Freitas
Putnok VSE – Nyíregyháza Spartacus FC 0-2 (0-1). Gól: Csorba Sz., Bajzát P.
Restart-Ceglédi VSE – Szolnoki MÁV FC 0-1 (0-0). Gól: Bohner R.
Ferencvárosi TC II. – Mezőkövesd Zsóry SE 1-4 (1-1). Gól: Hodgyai L., illetve Hamar Á. és Olasz D. (2-2)
A Vác kizárása miatt a Békéscsaba automatikusan 3 ponttal (3-0) lett gazdagabb.

A bajnokság végeredménye:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Mezőkövesd-Zsóry 30 18 4 8 60 36 24 58
2. Vasas 30 17 4 9 49 34 15 55
3. Békéscsabai Előre 30 15 10 5 58 38 20 55
4. Balmazújváros 30 14 8 8 50 37 13 50
5. Nyíregyháza 30 15 4 11 44 33 11 49
6. Szolnoki MÁV FC 30 14 6 10 54 41 13 48
7. Szeged 2011 30 11 9 10 43 41 2 42
8. Ferencvárosi TC II. 30 12 5 13 49 49 0 41
9. Restart-Cegléd 30 11 9 10 50 47 3 40(-2)
10. Orosháza FC 30 12 3 15 53 57 -4 39
11. Újpest FC II. 30 11 5 14 43 49 -6 38
12. Bp. Honvéd-MFA 30 11 5 14 48 56 -8 38
13. Putnok VSE 30 9 8 13 43 51 -8 35
14. DVSC-DEAC 30 8 6 16 49 58 -9 30
15. Kazincbarcika 30 8 6 16 40 63 -23 30
16. Dunakanyar-Vác 0

Az NB III Alföld csoport 26. (utolsó) fordulójában:

Mórahalom VSE – Üllő SE: elmaradt, a vendégek nem álltak ki (3-0)
Nagykőrösi Kinizsi TL FC – Dunaharaszti MTK 0-4 (0-1). Gól: Miholics M. (2), Dabasi K., Kovacsik T.
Tököl VSK – Monori SE 0-2 (0-1). Gól: Lengyel R., Benke B.
Várfürdő-Gyulai Termál FC – Kecskeméti TE II. 4-0 (2-0). Gól: D. A. Mihut, Bálint B., C-L. Cigan, Dócza G.
Soroksár FC – Makó FC 3-0 (2-0). Gól: Pandur P. (2), Lisztes K.
Vecsési FC – Hódmezővásárhelyi FC 3-0 (1-0). Gól: Czipper Zs. (3)
FC Dabas – Tisza Volán SC Szeged 2-1 (2-0). Gól: Zana N., Körmöczy Sz., illetve Beretka P.

A bajnokság végeredménye:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Soroksár SC 26 15 7 4 44 20 24 52
2. Monori SE 26 15 5 6 52 31 21 50
3. Várfürdő-Gyulai TFC 26 14 6 6 53 23 30 48
4. Dunaharaszti MTK 26 13 9 4 41 27 14 48
5. Tököl VSK 26 13 6 7 39 28 11 45
6. FC Dabas 26 12 4 10 49 38 11 40
7. Mórahalom VSE 26 11 5 10 45 38 7 38
8. Vecsési FC 26 9 5 12 45 54 -9 32
9. Nagykőrösi Kinizsi 26 8 8 10 40 47 -7 32
10. Tisza Volán Szeged 26 8 5 12 31 34 -3 30
11. Kecskeméti TE II. 26 8 4 14 35 46 -11 28
12. Üllő SE 26 8 3 15 35 58 -23 27
13. Makó FC 26 4 10 12 30 50 -20 22
14. Hódmezővásárhely 26 3 4 19 16 61 -45 13

A Szertár Sportbolt megyei I. osztály 29. (utolsó) fordulójában:

Röszke – FK 1899 Szeged 1-1 (0-0). Gól: Fodor N., illetve Holecska N. (ifi 1-4)
Kiskundorozsma – Ásotthalom 0-2 (0-1). Gól: Hatvani J., Kiszner A. (ifi 0-1)
Hódmezővásárhelyi FC II. – Tápé 0-1 (0-0). Gól: Pöszmet T. (ifi június 5-én)
Bordány – Ujszegedi TC 0-4 (0-2). Gól: Gajdacsi M. (4) (ifi 1-0)
Csanádpalota – Szegedi VSE 4-0 (2-0). Gól: D-S. Piue (2), V-L. Gabor, S. Cotuna (ifi 1-5)
Csongrád – Kistelek 5-1 (3-0). Gól: Bertók G. (3), Nagy Á., Sarusi A., illetve Szél R. (ifi 0-7)
Mindszent – Algyő 1-6 (1-3). Gól: Galambosi D., illetve Hadár A. és Daróczi L. (2-2), Pataki S., Hegedűs T. (ifi 1-6)
Nagymágocs – Sándorfalva 0-1 (0-1). Gól: Fodor B. (ifi 4-2)

A SZEGEDma TV videója a bajnokavatásról!

A bajnokavatás visszhangjai fotókkal itt!

A bajnokság végeredménye:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Tápé 30 22 2 6 67 34 33 68
2. Algyő 30 21 4 5 71 25 46 67
3. Csanádpalota 30 19 5 6 76 37 39 62
4. Ásotthalom 30 19 5 6 69 34 35 62
5. Kiskundorozsma 30 17 5 8 78 37 41 56
6. Csongrád 30 17 4 9 79 46 33 55
7. Sándorfalva 30 17 4 9 65 35 30 55
8. Szegedi VSE 30 13 4 13 57 60 -3 43
9. FK 1899 Szeged 30 10 6 14 48 53 -5 36
10. Kistelek 30 10 4 16 48 64 -16 34
11. Ujszegedi TC 30 7 9 13 43 61 -18 30
12. Nagymágocs 30 7 8 15 30 70 -40 29
13. HFC II. 30 7 6 17 34 64 -30 27
14. Mindszent 30 6 5 19 40 76 -36 23
15. Bordány 30 7 1 22 30 73 -43 22
16. Röszke 30 3 4 23 21 86 -65 13

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva 30 24 1 5 128 32 96 73
2. Ásotthalom 30 24 0 6 85 32 53 72
3. SZEOL-SZVSE 30 23 2 5 124 33 91 71
4. Kistelek 30 23 1 6 152 42 110 70
5. Kiskundorozsma 30 21 3 6 106 31 75 66
6. Algyő 30 16 1 13 104 69 35 49
7. Tápé 29 16 0 13 76 60 16 48
8. Nagymágocs 30 14 2 14 92 89 3 44
9. Csongrád 30 13 3 14 91 66 25 42
10. HFC II. 29 12 2 15 103 63 40 38
11. Mindszent 30 10 3 17 56 93 -37 33
12. Csanádpalota 30 9 3 18 43 109 -66 30
13. FK 1899 Szeged 30 9 1 20 59 113 -54 28
14. Röszke 30 5 2 23 55 153 -98 17
15. Bordány 30 4 2 24 37 168 -131 14
16. Ujszegedi TC 30 2 2 26 17 175 -158 8

A Szertár Sportbolt megyei II. osztály 29. fordulójában:

Tömörkény – Rosmarin Zrt. Mártély 4-2 (1-0). Gól: Baktai Z. (2), Sallai R., Boldog G., illetve Hegyi N., Miski E. (ifi 6-5)
Szentesi Kinizsi – Csengele: elmaradt, a vendégek nem álltak ki (ifi 3-0)
Sándorfalva II. – Gyálarét 2-1 (1-1). Gól: Erdei G., Kitl Z., illetve Csobán K.
Fábiánsebestyén – Csanytelek 1-2 (1-1). Gól: Györgyi Cs., illetve Forgó T., Bátki D. (ifi 8-0)

USC Tanárképző – Zsombó 4-4 (2-1). Gól: Bodzán B., Strack B., Kószó T., Fehérvári T., illetve Mihálffy Zs. (2), Megyeri K., Németh T. (a Deszk – Zsombó ifimeccs június 4-ére halasztva)
Balástya – Székkutas 2-6 (1-4). Gól: Bacher D. (2), illetve Balogh L. (4), B. Kovács R. (2) (ifi 6-0)
Szőreg – Makó II. 3-3 (0-2). Gól: Markó T., Szarvas, Klupács, illetve Kalász, Gruber, Tézsla (ifi 0-5)
Üllés – Tiszasziget 4-2 (3-0). Gól: Kormos A., Kohlrusz, Kasza, Mihalkó, illetve Kószó, Gárgyán (ifi 3-3)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentesi Kinizsi 29 24 2 3 102 17 85 74
2. Székkutas 29 17 7 5 86 45 41 58
3. Makó II. 29 17 5 7 68 36 32 56
4. Tiszasziget 29 16 6 7 84 36 48 54
5. Szőreg 29 14 8 7 68 46 22 50
6. Üllés 29 14 7 8 69 45 24 49
7. Csengele 29 12 8 9 66 54 12 44
8. Rosmarin Mártély 29 12 5 12 60 62 -2 41
9. Tömörkény 29 12 5 12 47 51 -4 41
10. Zsombó 29 12 4 13 60 54 6 40
11. Sándorfalva II. 29 13 0 16 68 73 -5 39
12. Gyálarét 29 12 1 16 42 65 -23 37
13. Csanytelek 29 10 3 16 51 60 -9 33
14. Fábiánsebestyén 29 7 2 20 38 70 -32 23
15. USC Tanárképző 29 4 3 22 21 70 -49 15
16. Balástya 29 3 0 26 21 166 -145 9

Az U19-es bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csengele 28 21 3 4 105 25 80 66
2. Makó II. 27 20 3 4 114 28 86 63
3. Szentesi Kinizsi 27 19 2 6 93 40 53 59
4. Tiszasziget 27 17 4 6 101 50 51 55
5. Székkutas 27 14 4 9 99 65 34 46
6. Csanytelek 27 12 4 11 69 45 24 40
7. Üllés 27 11 6 10 74 53 21 39
8. Tömörkény 27 12 2 13 56 62 -6 38
9. Sándorfalva II. 27 11 3 13 77 98 -21 36
10. Balástya 27 12 3 12 61 84 -23 35(-4)
11. Deszk 25 8 1 16 52 87 -35 25
12. Rosmarin Mártély 25 7 4 14 75 103 -28 25
13. Fábiánsebestyén 27 7 2 18 63 107 -44 23
14. Szőreg 26 5 0 21 31 126 -95 15
15. Zsombó 26 3 1 22 58 154 -96 10

A 18. (utolsó) forduló műsora: Június 8. (szombat) 17.00: USC Tanárképző – Rosmarin Kft. Mártély, Szőreg – Csanytelek, Üllés – Fábiánsebestyén, Gyálarét – Csengele, Tömörkény – Balástya, Zsombó – Makó II., Szentesi Kinizsi – Székkutas, Sándorfalva II. – Tiszasziget.

A Szertár Sportbolt megyei III. osztály Homokháti csoport 25. fordulójában:

Balotaszállás – Forráskút 5-2 (2-1).
Bordány II. – Öttömös: halasztva
Zákányszék – Ruzsa 3-1 (1-0). Gól: Farkas Cs. (2), Mityók K., illetve Krisztin L.
IKV Alsóváros – Röszke II. 4-4 (1-3). Gól: Gól: Farkas M., Polyák P. (2), Czibere L., illetve Csehó B., Hoffmann Zs. (2), Boros L.

Domaszék – Szentmihály 2-5 (1-2). Gól: Klötzl B., Tóth Z., illetve Ács S. (4), Baján Z.
Mórahalom II. – Kiskundorozsma II. 4-1 (1-0). Gól: Csiszár R. (2), Bokányi B., Dobák A., illetve Mészáros A.
Pusztamérges – Zsombó II. 4-2

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Mórahalom II. 25 19 3 3 81 41 40 60
2. Balotaszállás 25 16 3 6 84 41 43 51
3. Kiskundorozsma II. 25 15 4 6 74 34 40 49
4. Röszke II. 25 14 6 5 61 35 26 48
5. Szentmihály 25 14 3 8 70 53 17 45
6. Öttömös 24 10 7 7 34 27 7 37
7. Zákányszék 25 10 5 10 46 42 4 35
8. IKV Alsóváros 25 9 4 12 48 76 -28 31
9. Zsombó II. 25 9 3 13 46 67 -21 30
10. Forráskút 25 9 1 15 34 51 -17 28
11. Pusztamérges 25 7 7 11 40 56 -16 28
12. Ruzsa 25 6 5 14 32 63 -31 23
13. Domaszék 25 5 0 20 44 77 -33 15
14. Bordány II. 24 4 3 17 24 55 -31 15

A 26. (utolsó) forduló műsora: Június 9. (vasárnap) 17.00: Ruzsa – IKV Alsóváros, Forráskút – Bordány II., Kiskundorozsma II. – Balotaszállás, Szentmihály – Zákányszék, Röszke II. – Mórahalom II., Öttömös – Pusztamérges, Zsombó II. – Domaszék.

A Szertár Sportbolt megyei III. osztály Termál csoport 25. fordulójában:

Hódmezővásárhelyi FC III. – Csongrád II. 3-7 (2-1). Gól: Dunai L., Németh Z., Gábor S., illetve Keller I. (2), Kozma J., Rácz Cs., Busa T., Ormándi J., Szeles D.
Kistelek II. – Csongrád III. 0-2 (0-0). Gól: Póth L., Pomázy Z. (bajnokságon kívül)
Algyő II. – Szatymaz 5-0 (2-0). Gól: Bogdán P. (2), Salamon R., Fejes J., Andracsek R.
Ópusztaszer – Balástya II. 5-1 (5-1). Gól: Gera P. (3), Rudics R., Péli R.
Baks – Pusztaszer 10-1 (5-0). Gól: Szalai V. (3), Kapronai K. (2), Koós Zs., Bürgés F., Varga A., Kovács Sz., Szeri A. (öngól), illetve Kern Zs.

Derekegyház – Fábiánsebestyén II. 2-2 (0-0). Gól: Czibulya Cs., Menyhárt I., illetve Vincze I., Banka S.
Szegvár – Dóc 3-0

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Baks 24 19 4 1 105 22 83 60(-1)
2. Algyő II. 23 19 2 2 102 17 85 58(-1)
3. Csongrád II. 23 15 3 5 85 36 49 48
4. Szegvár 23 14 2 7 69 38 31 44
5. Ópusztaszer 23 10 3 10 53 56 -3 33
6. Kistelek II. 23 9 6 8 67 40 27 33
7. Fábiánsebestyén II. 23 9 6 8 58 49 9 33
8. HFC III. 23 9 5 9 64 60 4 32
9. Derekegyház 23 8 3 12 43 80 -37 27
10. Szatymaz 23 7 4 12 47 55 -8 25
11. Pusztaszer 23 4 3 16 20 77 -57 15
12. Dóc 23 3 3 17 27 71 -44 12
13. Balástya II. 23 0 4 19 22 161 -139 4

A 26. (utolsó) forduló műsora: Június 8. (szombat) 15.00: Szatymaz – Derekegyház. 17.00: Csongrád III. – Baks (bajnokságon kívül), Csongrád II. – Szegvár, Balástya II. – Hódmezővásárhelyi FC III., Fábiánsebestyén II. – Ópusztaszer, Pusztaszer – Algyő II., Dóc – Kistelek II.

A Szertár Sportbolt megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 25. fordulójában:

Deszk – Földeák 3-1 (1-1). Gól: Gallai G. (2), Bányai P., illetve Molnár Zs.
Móravárosi Kinizsi – Ferencszállás: elmaradt, a vendégek nem álltak ki
Apátfalva – Maroslele: elmaradt, a vendégek nem álltak ki
Makó III. – Pitvaros 3-2 (2-1). Gól: Szabó N. (2), Patkós S., illetve Cződör L., Csókás Cs.

Csanádpalota II.-Ambrózfalva – Kübekháza 8-0 (4-0). Gól: C-S. Luculescu (4), Sepsik I. (2), B. Vlad, Stranszky A.
Baktó-Petőfitelep – Tápé II. 2-2
Újszentiván – Pázsit-UTC II. 1-2 (0-1). Gól: Néma D., illetve Hegedűs Z. (2)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó III. 25 21 3 1 84 17 67 66
2. Deszk 25 19 1 5 117 32 85 58
3. Földeák 25 19 1 5 88 39 49 58
4. Móravárosi Kinizsi 25 17 1 7 72 46 26 52
5. Pázsit-UTC II. 25 15 2 8 74 34 40 47
6. Apátfalva 25 13 3 9 59 62 -3 38(-4)
7. Baktó-Petőfitelep 25 12 2 11 75 49 26 38
8. Cspalota II.-Ambrózfalva 25 11 2 12 82 52 30 35
9. Pitvaros 25 9 2 14 50 65 -15 29
10. Újszentiván 25 8 2 15 48 100 -52 26
11. Tápé II. 25 8 1 16 51 71 -20 25
12. Kübekháza 25 7 3 15 39 79 -40 24
13. Maroslele 25 3 1 21 18 106 -88 10
14. Ferencszállás 25 1 0 24 29 134 -105 3

A 26. (utolsó) forduló műsora: Június 8. (szombat) 17.00: Pázsit-UTC II. – Makó III., Maroslele – Újszentiván, Földeák – Apátfalva, Ferencszállás – Deszk, Kübekháza – Móravárosi Kinizsi, Pitvaros – Baktó-Petőfitelep, Tápé II. – Csanádpalota II.-Ambrózfalva.

Előző sztori

Visszaküldött törvényjavaslatokról dönthet az Országgyűlés

Következő sztori

Kritikus helyzetbe hozzák a magyar cégeket a külföldi áfacsalók