Írjon nekünk
Gazdaságvédelmi akcióterv
Gazdaságvédelmi akcióterv
Gazdaságvédelmi akcióterv
Gazdaságvédelmi akcióterv
Gazdaságvédelmi akcióterv

Bulvár

Bor és interjú a platánok alatt – Szalay István az első vendég

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

A borfesztivál első napján Szalay István, városunk egykori polgármestere lesz a SZEGEDma.hu vendége a portál standjánál, a Vásárhelyi Pál-szobor mellett. Szerkesztőségünk a fesztivál alatt minden hétköznap egy-egy neves szegedi polgárral készít online interjút.

A XVIII. Szegedi Borfesztivál pénteken kezdődik, s hogy a Szeged Napja ünnepségsorozat online médiapartnereként a SZEGEDma.hu csapata se maradjon ki az ünneplésből, úgy döntöttünk, 2011 után idén is ötvözzük a munkát a jeles napokkal. Ezért a tavalyi sikeren felbuzdulva hétköznap esténként 18 órától idén is kiköltözik szerkesztőségünk a fesztivál területére, hogy egy-egy neves szegedi vendéggel borozgatva beszélgessen a meghívott munkásságáról, életéről, Szegedhez való viszonyáról na és természetesen mindezt boros ölelésben, vidáman. Minden vendégünk legkedvesebb borairól a Filoxéra Bortéka gondoskodik (Szeged, Dugonics tér 11.)

Hétköznaponként online interjú keretében hat vendéget invitáltunk beszélgetésre. Nyitásként, pénteken, a borfesztivál indulásakor Szeged korábbi polgármesterét, Szalay Istvánt faggatjuk (kinek ideje alatt gyökeret vert városunkban a borfesztivál) – kérdezhetnek önök is. Kérjük tehát, hogy küldjék el e-mailben címünkre (szegedma@gmail.com) vagy e cikk alá hozzászólva kérdéseiket, hogy a legérdekesebbek közül egy csokrot állíthassunk össze.

A beszélgetésre meghívtuk a Telin Televíziót is, amely egy kis összeállítást készít minden egyes interjúnkról és borfesztivál aznapi hangulatról. Ha ideje engedi, akár a helyszínen is belepillanthat, hogyan zajlik egy-egy ilyen beszélgetés. Várjuk szeretettel a Vásárhelyi Pál-szobor szomszédságában!

Bulvár

Megszületett Balogh Zsolt kislánya

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Szerző:

A MOL-Pick Szeged játékosa a Facebook-oldalán osztotta meg az örömhírt.

Tovább olvasom

Hírzóna

Vontatóba rongyolt az autó, a sofőr meghalt

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Szerző:

Vontatóval ütközött az autó ennyi maradt belőle. echo adrotate_group(27);

Tovább olvasom

Bulvár

Ötvenéves frontemberét ünnepli a Tankcsapda!

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.
/var/www/szegedma.hu/web/stab/szmamanager.jpg

Megjelent:

Szerző:

Ünnepi tankdübörgés!

Tovább olvasom

Aktuál