Arany és bronz került a Fullcontact Sport Szeged SE zsákjába + FOTÓK

Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Prilenszky András és Nagy Ákos is a dobogóra állhatott a Tisza-parti fiatalok közül az ob-n.

A hétvégén Szekszárdon rendezte meg a Magyar Oriental, Thai-kick és Body Contact Szövetség a 2012. évi nyílt országos bajnokságát K1 szabályrendszerben, minden korosztály részére.
A nagyszabású rendezvényen a jelentkezők nagy számára tekintettel egész nap folytak a küzdelmek. A Fullcontact Sport Szeged SE sportolói kiválóan szerepeltek, két érmet is hazahoztak a Tisza-parti városba: egy arany és egy bronz került a zsákba.

Prilenszky András (gyerek I. korcsoport, -49kg súlycsoportban) első helyezést ért el, Nagy Ákos (gyerek II. korcsoport, -33kg súlycsoportban) pedig a dobogó harmadik fokára állhatott.