Futsal: nyolcat lőtt a Kispest az SZTE EHÖK-nek

2011. szeptember 26., hétfő

Belevágott a futsal NB II Keleti csoportjának küzdelmeibe az SZTE EHÖK SE együttese is. Horváth Levente együttese elsőként a Kispestet fogadta hétfő este a Csonka-szakközépiskola tornatermében.

Rosszul sikerült a szezonnyitány a meghatározó embereiből kettőt -

Bullás Imrét

Vastag Szabolcsot

- a nyáron az NB I-es UTC-nek átadó egyetemi csapatnak. A számos nagypályás és NB I-es futsalrutinnal bíró labdarúgót felvonultató Kispest kezdettől fogva uralta a mérkőzést. A vendégek egy gyors góllal vezetést is szereztek az Újpestről érkező

Totika Béla

révén, amit szünet előtt

Fritz Balázs

Poncok Csaba

egy-egy újabb találattal növelni tudott. Fordulás után sem találta ellenszerét az ellenfél játékának az SZTE EHÖK, a vendégek sorra lőtték a gólokat,

Gál József

, majd újra Fritz volt eredményes. A legrutinosabb NB I-es futsalcsapatokat megjárt

Szűcs Richárd

két gólja közé

Laudisz Péter

szépítő találata ékelődött hat perccel a vége előtt, végül Fritz harmadik góljával zárta a kispesti fiesztát. A jövő hétfői 2. fordulóban sem lesz könnyű dolga