Kézilabda: nagy hajrával győzött a Pick Szeged

2011. augusztus 13., szombat

Sikerrel vette második hazai edzőmeccsét a Pick Szeged. Az együttes 1200 néző előtt az újszegedi sportcsarnokban 16-13-as félidő után 35-23-ra verte a Székelyudvarhely csapatát.

Ismét szépen megtelt az újszegedi sportcsarnok lelátója, a Pick második edzőmérkőzését játszotta hazai környezetben. A meccs elején remekül tartotta magát az erdélyi együttes, így csak nagy ritkán sikerült Ancsin Gáboréknak meglépni.

Törő Szabolcs

a szélről iszonyatos gólt ragasztott a pipába -, így 16-13-ra a magyar bajnoki ezüstérmes vezetett a román ellen 30 perc után. Parádésan indult a második félidő a szegedi együttesnek. A vendégek 1 perc 40 másodperc után időt is kértek, hiszen ennyi idő elég volt ahhoz, hogy 19-13 legyen az eredmény.

Tóth Mihály

a kapuban két gyors védést mutatott be közben.

Ancsin Gábor

Antonio Pribanic

remek, míg Fero Sulc okos gólokkal terhelte az udvarhelyiek kapuját, akiknek a soraiban az egykori szegedi játékos,

Ferenczi Botond

remekül, és eredményesen játszott. A válogatott

Tatai Péter

második hetesét fogta, Ancsin pedig a 45. percben már hét gólnál járt, így 26-18 volt a Pick Szeged javára. A második félidőre a hazai együttes védekezése is feljavult, ennek volt köszönhető a magabiztos vezetés: az 50. percben 28-20. Törő és

Nagy Norbert

szerezték zsinórban a gólokat, 33-22 állt az eredményjelzőn, végül 35-23-ra nyerték az edzőmeccset a Székelyudvarhely ellen.

Pick Szeged - Székelyudvarhely 35-23 (16-13)

Férfi kézilabda-edzőmérkőzés, újszegedi sportcsarnok, 1200 néző. Vezette: Nagy, Túróczi.