Labdarúgás: megyei utánpótlástabellák

Cikkünk frissítése óta eltelt 10 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Összeállításunkban a megyei utánpótlás-bajnokságok legfrissebb tabelláit böngészhetik, melyeket a hétvégi fordulókat megelőzően adott közre az MLSZ területi igazgatósága.

Megyei I. osztály U19:

1. Szegedi VSE 23 17 2 4 80 22 58 53
2. Sándorfalva SK 23 15 2 6 63 27 36 47
3. Csongrád TSE 22 15 1 6 66 27 39 46
4. Tápé ESK 23 14 3 6 61 28 33 45
5. Mórahalom VSE 23 13 5 5 48 28 20 44
6. Nagymágocs SE 23 12 4 7 51 30 21 40
7. Mindszent SE 23 11 4 8 49 37 12 37
8. Csanádpalota FC 22 10 4 8 47 53 -6 34
9. Röszke SK 22 9 7 6 47 37 10 34
10. KSE Balástya 23 9 4 10 43 39 4 31
11. Kisteleki TE 23 9 0 14 47 68 -21 27
12. Ásotthalom TE 22 7 4 11 42 51 -9 25
13. Üllés LC 23 5 3 15 31 76 -45 18
14. Kiszombor KSK 21 5 2 14 29 44 -15 17
15. Ujszegedi TC 21 2 1 18 11 93 -82 7
16. Kiskundorozsmai ESK 23 1 4 18 14 69 -55 7

Megyei II. osztály felsőház U19:

1. HFC 12 9 2 1 37 13 24 29
2. Szentesi Kinizsi TE 11 6 1 4 30 19 11 19
3. Makói FC 9 5 2 2 29 22 7 17
4. Algyő SK 11 5 2 4 28 32 -4 17
5. Bordány SK 9 4 2 3 13 16 -3 14
6. Szatymaz SE 10 3 2 5 22 27 -5 11
7. Baks KSE 9 2 2 5 16 20 -4 8
8. Székkutas TC 10 2 2 6 16 25 -9 8
9. FK 1899 Szeged 9 1 1 7 12 29 -17 4

Megyei II. osztály alsóház U19:

1. Szőregi RSE 11 9 1 1 54 21 33 28
2. Földeák TC 11 7 2 2 30 11 19 23
3. Újszentiván SE 11 6 0 5 27 23 4 18
4. Szegvár SK 11 4 2 5 18 33 -15 14
5. Zsombó SE 10 3 3 4 20 20 0 12
6. Zákányszék KSK 10 3 3 4 18 19 -1 12
7. Csanytelek SC 10 2 4 4 19 28 -9 10
8. Fábiánsebestyén KSC 10 2 0 8 10 20 -10 6
9. Tömörkény KSE 8 1 3 4 9 30 -21 6

Homokháti csoport előkészítő:

1. Üllés LC 12 11 0 1 82 11 71 33
2. Bordány SK 12 10 0 2 83 22 61 30
3. Tisza Volán SC 11 9 0 2 64 25 39 27
4. Kiskundorozsmai ESK 12 7 0 5 62 26 36 21
5. Zákányszék KSK 12 4 0 8 31 53 -22 12
6. Ásotthalom TE 11 2 1 8 28 64 -36 7
7. Zsombó SE 12 1 1 10 15 80 -65 4
8. Röszke SK 10 1 0 9 11 95 -84 3

Homokháti csoport serdülő:

1. Tápé ESK 16 12 2 2 73 17 56 38
2. Zsombói FOCI-SULI SE 16 12 0 4 67 19 48 36
3. Szegedi VSE II. 17 11 1 5 61 26 35 34
4. Csanádpalota FC 15 11 1 3 59 28 31 34
5. Apátfalvi SC 16 10 0 6 79 47 32 30
6. Szőregi RSE 16 8 0 8 61 41 20 24
7. Kiszombor KSK 15 5 3 7 41 48 -7 18
8. Mórahalom VSE 17 4 2 11 34 64 -30 14
9. Földeák TC 15 4 1 10 22 77 -55 13
10. Ujszegedi TC 17 3 1 13 22 92 -70 10
11. Ásotthalom TE 16 2 1 13 39 99 -60 7
12. Bordány SK 0 0 0 0 0 0 0 0

Termál csoport előkészítő:

1. Hszaták Junior FC Szentes 12 9 3 0 33 8 25 30
2. Fábiánsebestyén KSC 12 9 0 3 38 11 27 27
3. Szentesi Farkasok USE 10 6 1 3 27 16 11 19
4. Szegvár SK 12 6 3 3 25 19 6 19 (-2 pont)
5. Csongrád TSE 11 5 2 4 30 25 5 17
6. Nagymágocs SE 12 3 0 9 21 40 -19 9
7. Székkutas TC 11 2 0 9 20 47 -27 6
8. Mindszent SE 12 1 1 10 16 44 -28 4

Termál csoport serdülő:

1. Sándorfalvi UKSE 17 16 0 1 106 17 89 48
2. Szentesi KINIZSI TE 18 14 1 3 95 15 80 43
3. Csongrád TSE 18 14 1 3 84 20 64 43
4. Kisteleki TE 18 11 0 7 68 29 39 33
5. Csengele KSE 18 11 0 7 55 28 27 33
6. Szegedi VSE I. 18 8 3 7 51 37 14 27
7. Szentesi Farkasok USE 18 7 2 9 38 66 -28 23
8. Mindszent SE 15 6 1 8 33 41 -8 19
9. Csanytelek SC 18 4 0 14 27 75 -48 12
10. Szegvár SK 16 3 0 13 17 74 -57 9
11. Szatymaz SE 17 3 0 14 22 119 -97 9
12. Tömörkény KSE 15 2 0 13 7 82 -75 6

Tisza-Maros csoport előkészítő:

1. KSE Balástya 9 9 0 0 53 11 42 27
2. Szentesi Kinizsi TE 8 4 1 3 26 20 6 13
3. Mórahalom VSE 9 4 1 4 27 29 -2 13
4. Újszentiván SE 8 3 1 4 14 17 -3 10
5. Kisteleki TE 9 3 1 5 16 35 -19 10
6. Algyő SK 9 2 3 4 17 19 -2 9
7. FK 1899 Szeged 8 1 1 6 14 36 -22 4

Előző sztori

Új vezető a Csongrád megyei vagyonvédelmi kamara élén

Következő sztori

Hétvége: Csillagászat napja