Labdarúgás: sorsoltak a megye II. osztály rájátszásában

Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

no images were found

A SZEGEDma.hu szerkesztőségében négy csapat képviseletével sorsolták ki a megye II. osztály rájátszásának találkozóit. Az MLSZ területi igazgatójának vezetésével két urnába kerültek a csapatok. A felsőház beosztásához főszerkesztőnk, Pintér M. Lajos húzta ki a csapatok neveit, míg az alsóház küzdelmeinek sorsolásában a megjelent csapatok képviselői segédkeztek.

A sorsoláson Nógrádi Tibor, a területi igazgató mellett megjelentek az FK, az Algyő és a HFC II. csapatainak képviselői.

A felsőház csapatai:

1. Bordány
2. Szatymaz
3. FK 1899 Szeged
4. Baks
5. USC Tanárképző
6. Székkutas
7. Szentesi Kinizsi
8. HFC II.
9. Algyő
10. Makó FC II.

Az április 9–10-én rendezendő felsőházi rájátszás első fordulójának találkozói:
Bordány – Székkutas
Szentesi Kinizsi – Szatymaz
FK 1899 Szeged – HFC II.
Algyő – Baks
USC Tanárképző – Makó FC II.

A második forduló mérkőzései (április 16-17.):
HFC II – Bordány
Székkutas – UFC Tanárképző
Szatymaz – Algyő
FK 1899 Szeged – Szentesi Kinizsi
Makó II. – Baks

A harmadik forduló (április 23-24.):
Baks – HFC II.
USC Tanárképző – Szentesi Kinizsi
Bordány – Makó II.
Szatymaz – Székkutas
Algyő – FK 1899 Szeged

A negyedik forduló (április 30. – május 1.):
HFC II. – Szatymaz
USC Tanárképző – Algyő
Baks – Székkutas
Szentesi Kinizsi – Bordány
FK 1899 Szeged – Makó II.

Az ötödik forduló (május 7-8.):
HFC II. – USC Tanárképző
Makó II. – Szatymaz
Bordány – Algyő
Szentesi Kinizsi – Baks
Székkutas – FK 1899 Szeged

A további fordulók időpontjai:
Május 14-15. (Az 1. forduló párosítása fordított pályaválasztással.)
Május 21-22. (A 2. forduló párosítása fordított pályaválasztással.)
Május 28-29. (A 3. forduló párosítása fordított pályaválasztással.)
Június 4-5. (A 4. forduló párosítása fordított pályaválasztással.)
Június 11-12. (Az 5. forduló párosítása fordított pályaválasztással.)

Az alsóház csapatai:

1. Zákányszék
2. Zsombó
3. Csanytelek
4. Tömörkény
5. Fábiánsebestyén
6. Szőreg
7. Szegvár
8. Újszentiván
9. Földeák

Az alsóházi rájátszás első fordulója (április 9-10.):
Zákányszék – Fábiánsebestyén
Szőreg – Zsombó
Csanytelek – Szegvár
Újszentiván – Tömörkény
Szabadnapos: Földeák

A második forduló mérkőzései (április 16-17.):
Szegvár – Zákányszék
Zsombó – Újszentiván
Csanytelek – Szőreg
Földeák – Tömörkény
Szabadnapos: Fábiánsebestyén

A harmadik forduló (április 23-24.):
Tömörkény – Szegvár
Zákányszék – Földeák
Zsombó – Fábiánsebestyén
Újszentiván – Csanytelek
Szabadnapos: Szőreg

A negyedik forduló (április 30. – május 1.):
Szegvár – Zsombó
Fábiánsebestyén – Tömörkény
Szőreg – Zákányszék
Csanytelek – Földeák
Szabadnapos: Újszentiván

Az ötödik forduló (május 7-8.):
Földeák – Zsombó
Zákányszék – Újszentiván
Tömörkény – Szőreg
Fábiánsebestyén – Csanytelek
Szabadnapos: Szegvár

A további fordulók időpontjai:
Május 14-15. (Az 1. forduló párosítása fordított pályaválasztással.)
Május 21-22. (A 2. forduló párosítása fordított pályaválasztással.)
Május 28-29. (A 3. forduló párosítása fordított pályaválasztással.)
Június 4-5. (A 4. forduló párosítása fordított pályaválasztással.)
Június 11-12. (Az 5. forduló párosítása fordított pályaválasztással.)

no images were found

Előző sztori

Kedd: Esther Kinsky – Üdülő

Következő sztori

Botka szerint összehangolták az önkormányzati kötvénykibocsátást