Vízilabda: elődöntős a Szentes a női LEN-kupában

2011. február 26., szombat

Bár két gólos vereséget szenvedett, összesítésben még így is eggyel jobbnak bizonyult görög ellenfelénél a Szentes női vízilabdacsapata a női LEN-Kupa negyeddöntőjében.

Az Universitas Szeged hétközi szoros legyőzése után szombat este Görögországban szálltak vízbe

Zantleitner Krisztina

tanítványai a Patrasz női pólósai ellen a női LEN-kupa negyeddöntőjének visszavágóján. Az első mérkőzésen Szentesen 15-12-es hazai siker született, ez most csaknem megismétlődött, ám a Szentes eggyel többet dobott, mint a görögök a Hódmezővásárhelyen rendezett első találkozón. A kétgólos vereség azt jelenti, hogy a Csongrád megyei együttes lép tovább a legjobb négy közé, az olasz Rapallo (a Leiden elleni találkozó visszavágóján a magyar

Juhász György

voilt az egyik sípmester), az orosz Izmailovo Moszkva és a holland Fysius Het Ravijn társaságában. A találkozón

Hevesi Anita

Takács Orsolya

is kipontozódott.

Női vízilabda LEN-kupa negyeddöntő, 2. mérkőzés:

Nautical Union Patrasz - Hungerit-Metalcom Szentesi VK 15–13 (4-3, 3-3, 4-5, 4-2)

Patrasz. Vezette: Dutilh-dumas (holl.), Gerzsanics (or.)

Szentesi góllövők:

Kövér-Kiss 5, Takács, Kotova 3-3, Brávik 2. Továbbjutott a Szentes 28-27-es összesítéssel.