Murénás érmek a serdülő és senior ob-ról

2010. június 24., csütörtök

Gyöngyösön rendezték az uszonyos és búvárúszók serdülő és senior országos bajnokságát, ahol a Muréna Szegedi Úszó és Búvár Klub versenyzői ezúttal is remekeltek.

Elsőéves serdülőként

Rédli Alma

magabiztosan nyerte az 1500 m-es uszonyos úszást, emellett 800m uszonyos- és 50 m uszonyos gyorsúszásban negyedik, 400 m uszonyos és 200 m uszonyos gyorsúszásban ötödik helyezést ért el.

Katona Dorottya

a 100m-es uszonyos úszásban állhatott a dobogó második fokára, 200m-en pedig negyedik lett. A klub senior versenyzői is kitettek magukért,