Labdarúgás: a hétvége valamennyi eredménye

Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Véget értek az 5. forduló küzdelmei a labdarúgó NB III Alföld csoportban és a megyei bajnokságokban. Alábbi összeállításunkban valamennyi eredményt megtalálják, s a tabellákat is böngészgethetik.

A labdarúgó NB III Alföld csoport 5. fordulójában:

Tisza Volán SC Szeged – Soroksár SC 2-1 (1-1). Szeged, 200 néző, vezette: Aradi.
Szeged: Dongó – Mészáros Z., Vida, Grünwald, Szabó A. – Mórocz, Pálfi – Baji R. (Barna D.), Huszárik (Kazi), Végh A. (Pénzváltó) – Beretka. Vezetőedző: Buchholcz Gábor.
Soroksár: Gyatyel – Králik, Vass, Mészáros A., Szekeres, Szőke (Dunaveczky), Lukács (Kiss G.), Skita, Szirtesi (Gerebenics), Kis R., Jakab. Vezetőedző: Dajka László.
Gólszerző: Szabó A. (39′), Huszárik (51′), illetve Kis R. (9′).
Kiállítva: Mészáros A. (79′).

Battonyai TK – Gyulai Termál FC 4-2
Százhalombattai LK – Vasas II. 0-2

FC Dabas – Szolnoki Spartacus 1-0
Hódmezővásárhelyi FC – Orosháza FC 0-7
ESMTK – Kecskeméti TE II. 2-3

Az NB III Alföld csoport állása:

1. Orosháza 5 15 18-4
2. Szolnoki Spartacus 5 9 6-3
3 Tisza Volán Szeged 5 8 12-9
4. Battonya 4 8 9-6
5. KTE II. 4 7 10-11
6. Dabas 5 7 5-7
7. ESMTK 4 6 7-5
8. Vasas II. 5 6 9-13
9. Hódmezővásárhely 5 5 8-15
10. Gyula 4 4 8-9
11. Százhalombatta 5 4 5-8
12. Soroksár 5 3 4-6
13. Monor 4 1 4-9
14. Algyő: törölve

A megyei I. osztály 5. fordulójában:

Csongrád – Kiskundorozsma 3-1
Kiszombor – Tiszasziget 3-2
Tápé – Sándorfalva 0-1

Mórahalom – Mindszent 3-1
SZVSE-Gyálarét – Szentesi Kinizsi 5-2
Nagymágocs – Kistelek 1-2
Ásotthalom – Csanádpalota 1-1
Röszke – Balástya 4-3

A megyei I. osztály állása

1. Ásotthalom 5 13 14-4
2. Sándorfalva 5 13 10-5
3. Csongrád 5 12 11-4
4. Kistelek 5 10 13-8
5. Kiszombor 5 9 11-10
6. SZVSE-Gyálarét 4 9 9-8
7. Mórahalom 5 9 6-3
8. Tápé 5 7 5-4
9. Tiszasziget 5 7 8-8
10. Röszke 5 6 11-14
11. Balástya 5 4 4-6
12. Nagymágocs 4 3 7-10
13. Kiskundorozsma 5 3 6-12
14. Mindszent 5 3 8-15
15. Csanádpalota 5 2 3-6
16. Szentesi Kinizsi 5 1 5-14

A megyei II. osztály Homokháti csoport 5. fordulójában:

USC Tanárképző – Bordány 1-2
Baks – Zsombó 7-3
Tömörkény – Forráskút 4-1
Üllés – Szatymaz 1-1
Csanytelek – FK 1899 Szeged 2-0

A megyei II. osztály Homokháti csoport állása:

1. Baks 5 13 23-4
2. Üllés 5 11 14-7
3. Csanytelek 5 9 9-8
4. Bordány 5 9 8-5
5. Szatymaz 5 8 12-9
6. FK 1899 Szeged 5 7 7-9
7. Tömörkény 5 5 5-7
8. Zsombó 5 3 10-18
9. Forráskút 5 3 6-18
10. USC Tanárképző 5 1 5-14

A megyei II. osztály Tisza-Maros csoport 5. fordulójában:

Szegvár – Algyő II. 1-1
Székkutas – HFC II.-Bercsényi 2-4
Apátfalva – UTC 2-3
Újszentiván – Makó II. 1-1
Fábiánsebestyén – Szőreg 3-0

A megyei II. osztály Tisza-Maros csoport állása:

1. Algyő II. 5 11 9-3
2. UTC 5 10 10-8
3. Fábiánsebestyén 5 9 9-6
4. Makó II. 5 9 11-8
5. Szőreg 4 7 11-6
6. HFC II. 5 5 9-9
7. Szegvár 4 5 7-8
8. Újszentiván 4 2 6-10
9. Apátfalva 5 2 7-12
10. Székkutas 4 1 5-14

A megyei III. osztály 5. fordulójában:

Tiszasziget II. – Csongrád Öregfiúk 3-1
Balástya II. – Domaszék 3-0
Zákányszék – IKV Alsóváros 0-2

Pusztamérges – Földeák 1-2
Kübekháza – HFC III.-Bercsényi 1-4
Öttömös – Ruzsa 2-0

A megyei III. osztály állása:

1. IKV Alsóváros 5 12 16-7
2. Pusztamérges 5 12 13-4
3. Tiszasziget II. 4 10 8-3
4. Öttömös 4 9 16-9
5. Csongrád Öregfiúk 5 9 12-9
6. Balástya II. 5 7 7-11
7. Zákányszék 5 6 9-7
8. Földeák 5 6 10-13
9. Domaszék 5 6 6-14
10. HFC III. 5 5 5-7
11. Ruzsa 5 3 8-12
12. Kübekháza 5 0 6-20
Előző sztori

Mečiar eljárást javasol 15 MKP-s képviselő ellen

Következő sztori

Alsóvárosi torna Wiegand Gyula emlékére