Labdarúgás: ez történt a harmadik játéknapon

Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Befejeződtek a küzdelmek a labdarúgó NB III Alföld csoport és a megyei bajnokságok hétvégi fordulóiban. Alábbi összeállításunkban valamennyi eredményt megtalálják, s a tabellákat is böngészgethetik.

A labdarúgó NB III Alföld csoport 3. fordulójában:

Tisza Volán SC Szeged – Orosháza FC 2-3
Monori SE – Soroksár SC 1-1
Battonyai TK – Algyő SK 6-1
Gyulai Termál FC – Kecskeméti TE II. 5-1
FC Dabas – Vasas II. 3-1
ESMTK – Szolnoki Spartacus 0-1
Hódmezővásárhelyi FC – Százhalombattai LK 2-0

Az NB III Alföld csoport állása:

1. Orosháza 3 9 8-3
2. Battonya 3 7 9-3
3 ESMTK 3 6 5-2
Szolnoki Spartacus 3 6 5-2
5. Gyula 3 6 9-7
6. KTE II. 3 6 8-7
7. Százhalombatta 3 4 4-3
8. Hódmezővásárhely 3 4 7-7
9. Vasas II. 3 3 6-9
10. Dabas 3 3 3-6
11. Tisza Volán Szeged 3 2 6-7
12. Soroksár 3 2 2-3
13. Monor 3 1 4-8
14. Algyő 3 0 4-13

A megyei I. osztály 3. fordulójában:

Kiszombor – Balástya 0-1
Ásotthalom – Mindszent 4-1
Sándorfalva – Csanádpalota 2-1
Csongrád – Kistelek 1-0
Tápé – Tiszasziget 1-2
Röszke – Szentesi Kinizsi 3-2
Mórahalom – Kiskundorozsma 1-0
Nagymágocs – SZVSE-Gyálarét később

A megyei I. osztály állása

1. Ásotthalom 3 9 10-1
2. Kistelek 4 7 11-7
3. Sándorfalva 3 7 6-3
4. Tiszasziget 3 7 4-2
5. Kiszombor 3 6 6-4
6. Csongrád 3 6 5-3
Tápé 3 6 5-3
8. SZVSE-Gyálarét 3 6 4-6
9. Mórahalom 3 5 3-2
10. Röszke 3 3 7-8
11. Nagymágocs 2 3 4-5
12. Balástya 3 3 1-2
13. Szentesi Kinizsi 3 1 3-6
14. Csanádpalota 3 0 2-5
15. Mindszent 3 0 3-10
16. Kiskundorozsma 3 0 2-9

A megyei II. osztály Homokháti csoport 3. fordulójában:

Baks – Forráskút 7-0
Tömörkény – USC Tanárképző 1-1
FK 1899 Szeged – Szatymaz 2-4
Üllés – Bordány 1-1
Csanytelek – Zsombó 2-0

A megyei II. osztály Homokháti csoport állása:

1. Baks 3 9 15-0
2. Üllés 3 7 10-5
3. Csanytelek 3 6 5-4
4. Bordány 3 5 5-3
5. Szatymaz 3 4 7-6
6. FK 1899 Szeged 3 4 6-7
7. Zsombó 3 3 6-8
8. Tömörkény 3 2 1-5
9. USC Tanárképző 3 1 3-10
10. Forráskút 3 0 3-13

A hét közben, korábbról elmaradt meccsen:

Üllés – USC Tanárképző 5-2

A megyei II. osztály Tisza-Maros csoport 3. fordulójában:

Székkutas – Makó II. 1-1
Apátfalva – Algyő II. 1-3
Fábiánsebestyén – Újszentiván 2-1
UTC – HFC II.-Bercsényi 2-1
Szegvár – Szőreg később

A megyei II. osztály Tisza-Maros csoport állása:

1. Algyő II. 3 7 5-1
2. Fábiánsebestyén 3 6 5-4
3. Makó II. 3 5 7-6
4. Szőreg 2 4 7-2
5. Szegvár 2 4 5-4
6. UTC 3 4 5-5
7. Apátfalva 3 2 4-6
8. Újszentiván 2 1 4-5
9. Székkutas 2 1 2-7
10. HFC II. 3 0 2-6

A megyei III. osztály 3. fordulójában:

Balástya II. – Csongrád Öregfiúk 1-4
Zákányszék – Földeák 5-1
IKV Alsóváros – Domaszék 3-0
Tiszasziget II. – Ruzsa 2-1
Pusztamérges – HFC III.-Bercsényi 3-0
Öttömös – Kübekháza 5-2

A megyei III. osztály állása:

1. Pusztamérges 3 9 10-1
2. Csongrád Öregfiúk 3 9 10-4
3. Öttömös 2 6 11-4
4. IKV Alsóváros 3 6 9-4
5. Zákányszék 3 6 8-3
6. Tiszasziget II. 2 6 4-1
7. Balástya II. 3 4 3-5
8. Domaszék 3 3 4-10
9. HFC III. 3 1 0-5
10. Ruzsa 3 0 3-7
11. Földeák 3 0 2-11
12. Kübekháza 3 0 2-11
Előző sztori

Botka: jövőre is a Partfürdőn lesz a SZIN

Következő sztori

150. tanévét kezdi a szegedi Dózsa iskola