Elkésett a válságkezelés

Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Az egész ország számára komoly következményei lesznek annak, hogy a kormány csak most kezd hozzá a válság kezeléséhez – fogalmazta meg véleményét Wermer András marketingszakember az InfoRádió műsorában.

A Bajnai-kormány döntései, a rengeteg megszorítás miatt az emberek rossz anyagi helyzetbe és lelkiállapotba kerülnek – vélte Wermer András, aki szerint a válságkezelés ráadásul el is késett. A hosszú hónapokig tartó ködösítés és halogatás súlyos árat fog követelni egész Magyarországtól – jósolta a szakértő, majd hozzátette, hogy az előre hozott választásokkal kevesebb idő veszett volna el, mint a szocialisták által ellenérvként állandóan felhozott két-három hónap.

Wermer szerint az első válságkezelő intézkedések meghozásakor már jelentősen romlott a helyzet, így azok a döntések, amelyek korábban eredményre vezettek volna, ma már semmit sem érnek.

A cikk teljes terjedelmében itt olvasható.

Előző sztori

Hasiskender-termesztők pere kezdődött el Szegeden

Következő sztori

Morvai és Balczó a “Tavaszi Hadjáratban”