A rájátszás harmadik körében legyőzőre talált az SZRSE

Tóth Norbert
Szerző: Tóth Norbert
2024. március 31., vasárnap

A Dunaferr és a Miskolc elleni győzelem után elszenvedte első vereségét az Extraliga alsóházi rájátszásában a Vidux-Szegedi RSE. Az ellenfél a TFSE volt.

Fotó: Kocsis Alíz

Két 3-0-ás siker után első szettjét és egyben meccsét is elvesztette Berkes Zoltán legénysége. A TFSE csapata az első játékrészt ugyan elveszítette, de remekül reagált, három szettet nyert sorozatban.

Ezek közül kettő szettet simán vittek, az utolsó nagy csatát hozott. A negyedik szett 25-22-vel, a meccs pedig 3-1-el zárult.

Férfi Extraliga rájátszás 9-12. helyért, 3. forduló, Budapest, Dr. Koltai Jenő Sportközpont, 42 néző. V.: Takács, Gyulai
TFSE: Tóth M., Balázs B. 7, Quintz 12, Tóth K. 21, Gebhardt 17, Mihucz 2. Csere: Laczi, Tepszis (liberó), Füzék 8, Horváth B., Winter, Knobloch, Merkler 11. Vezetőedző: Nagy Gergely
SZRSE: Honti 3, Bodnár 5, Csányi 11, Trindade da Rocha 11, Pintér 10, Piti 6. Csere: Kasnyik (liberó). Vezetőedző: Berkes Zoltán