Vízilabda: nem hagyott esélyt az UVSE a szegedi csajoknak

2015. február 7., szombat
taylor_uvse_mj-018

Magabiztos győzelmet aratott a kupagyőztes UVSE-Centrál a vendég Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem ellen a női vízilabda OB I Középszakasz 3. körében.

Barna Tamás

együttesébe a hiányzók közül visszatérhetett

Dalmády Szandra

, segíteni azonban ő sem tudott csapatán. A hazaiak nem bízták a véletlenre a győzelem kérdését,

Keszthelyi Rita

vezetésével 6 perc alatt 5-0-ra húzott az esélyesebb fővárosi gárda. Érdemi változás a többi játékrészben sem történt, így Áts Bertalan tanítványai harmadik mérkőzésükön a harmadik sikerüket aratták, újabb lépést téve így afelé, hogy egyenes ágon jussanak a play-off elődöntőjébe. A szegediek harmadik vereségüket szenvedték el a Középszakaszban. Lengyel Dominikáék legközelebb az eddig szintén nyeretlen Egerrel találkoznak, február 11-én hazai vízben.

Női vízilabda OB I Középszakasz, 3. forduló:

UVSE-Centrál - Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem 21-3 (5-1, 4-1, 6-0, 6-1)

Budapest, Margitsziget, Hajós Alfréd Uszoda. Vezette: Marnitz Miklós, Tordai Gábor.