Hátország: harmadik helyen zárja az őszt az UTC U15

2011. december 12., hétfő

December elején a csömöri fordulóban befejezte őszi idényét az UTC U15-ös korosztályos futsalcsapata. Csonka Kristófék csoportjukban a harmadik helyen állnak a tavaszi folytatás előtt.

December első hétvégéjén Csömörön került sor a fiú futsal U15-ös bajnokság Déli csoportjának utolsó fordulójára (hivatalosan ez csak a 3. kör volt, azonban a 4.-et előrehozták októberre). Az UTC legifjabbjai első mérkőzésükön a gyömrőiekkel vívtak nagy csatát, hallatlanul izgalmas mérkőzésen 0-4-ről 5-4-re fordítottak, ám a vége nem sikerült jól, s az ellenfél a maga javára döntötte a meccset (5-6). A vereség nem szegte kedvüket, hiszen a sereghajtó tolnaiak ellen parádézott a csapat, hatan is betaláltak, s végül 9-0-ra diadalmaskodtak a Dürgő-ifjak. Harmadik meccsükön a hazai Rubeolával kellett megküzdeniük, s bár az erős hazai csapat ellen még a vezetést is megszerezték, a végére érvényesült a papírforma - a 4-1-es vereség így is tisztes helytállásról tanúskodik. A forduló során szerzett újabb öt góljával

Csonka Kristóf

már összesen 19 találatnál jár a kiírásban, ezzel vezeti a Déli csoport góllövőlistáját. A csapat további gólszerzői az ősz folyamán: