Közélet

Gordon élete - honlap Bajnai "kétes ügyeiről"

2013. október 20., vasárnap
Gordon élete - honlap Bajnai "kétes ügyeiről"
bajnaiipkamara1

Gordon élete címmel interaktív honlapot indított a Fidelitas Bajnai Gordon volt miniszterelnöknek, az Együtt-PM szövetség vezetőjének "kétes ügyeiről".

A Fidesz ifjúsági társszervezetének országos elnöksége vasárnap az MTI-vel közölte, a "

honlap

bebizonyítja, hogy

Bajnai Gordon

egyáltalán nem politikai szűzfiú, hanem egy kontár, aki a döntéseiért soha nem vállal felelősséget és ahol megjelenik, ott mindig az ország húzza a rövidebbet". A közlemény szerint Bajnai Gordon a múlt figurája, aki rengeteg lehetőséget kapott már az ország jobbá tételére, de mindig felsült. Hozzátették: egy olyan emberről van szó, aki "szereti a háttérben zajló kétes bizniszelést, központi szereplője volt a privatizációknak és aktív bonyolítója számos homályos offshore-ügyletnek". A Fidesz ifjúsági szervezetének elnöksége azt írta, azért kontár a volt kormányfő, mert amikor az uniós támogatási rendszert felügyelte, a Magyarországot illető forrásoknak csak egy töredéke jutott el az országba és csak minden ötödik beruházást sikerült lezárni. Miniszterelnöksége alatt hét százalékkal zsugorodott a gazdaság, eközben szolgai módon végrehajtotta az IMF-diktátumokat: tönkretette a családtámogatási rendszert, megvágta a béreket - áll a közleményben.

Együtt-PM: hazugságokkal akarják lejáratni Bajnai Gordont

Az Együtt-PM szövetség szerint szándékos hazugságok, elferdített tények és a gyáva sejtetések keverednek egymással a Fidelitas által indított, az Együtt-PM vezetőjét, Bajnai Gordont lejáratni akaró honlapon. Ezt a szövetség vasárnap közölte az MTI-vel, miután a Fidesz ifjúsági társszervezete bejelentette: Gordon élete címmel interaktív honlapot indítottak Bajnai Gordon volt miniszterelnök "kétes ügyeiről". Az Együtt-PM közleménye szerint "a kormányoldal Bajnai Gordonnal szemben indított - nagy részben közpénzből finanszírozott - lejárató kampánya ma újabb állomásához érkezett". Mint írták, az egész nem más, mint politikai hátsó szándékból elkövetett, bűnszövetségben végrehajtott karaktergyilkossági kísérlet. "A felbujtó pedig maga Orbán Viktor" - teszik hozzá. "Az orbánista ifjúsági szövetség" a lejárató kampány legújabb változatában olyan életrajzi weboldalt szentelt a volt kormányfőnek, amelyen azon kívül, hogy Bajnai Gordont valóban Bajnai Gordonnak hívják, más, teljes egészében igaznak tekinthető bejegyzést nem találni - közölte az Együtt-PM. Hangsúlyozták, Bajnai Gordon és az általa vezetett szövetség visszautasít minden rágalmat, a weboldal hazugságait és rágalmait tételesen cáfolni fogja, illetve minden lehetséges és szükséges esetben jogi útra tereli az ügyet. Az Együtt-PM szerint a lejárató kampány nem a választópolgárok tájékoztatását, hanem a félrevezetésüket célozza.

Vágólapra másolva!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.