Gazdaság

Harmincezren már katások

2012. december 28., péntek
Harmincezren már katások

A kisvállalati adó (kiva) iránt mérsékelt az érdeklődés, a kisadózó vállalkozások tételes adójára (kata) viszont múlt péntekig 30 ezer 786 bejelentést fogadott a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) - olvasható a Népszabadság pénteki számában.

A cikk szerint a kivára december 21-ig 4614 bejelentés érkezett az adóhatósághoz. A lap a NAV-tól kapott tájékoztatásra hivatkozva arról is beszámol, hogy a több mint 30 ezer induló katásból 7535 az egyéni vállalkozó, vagyis minden negyedik.

Vágólapra másolva!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.