Szezonbeli második győzelmét szerezte a Szeged a Haladás ellen

2022. augusztus 17., szerda

A mérkőzést a Szeged kezdte határozottabban, de a 20. percre kiegyenlítetté vált a találkozó, az első félidőben egy-egy kapusbravúr volt mindkét oldalon, de egyéb izgalom nem volt. A második félidő ha lehet még eseménytelenebb volt, mint az első. A pálya közepén folyt a játék, a rengeteg pontatlan átadás miatt a kapuk egyáltalán nem forogtak veszélyben. A 75. percben egy ígéretes helyzete volt a Szegednek, de Dobos lövése a kapu előtt gurult el.

A 81. percben  Szakály bal oldali szöglete elment a hazai védők között jött a hosszún Gajdos öt méterről a kapuba alá bombázott (0-1)

A végén támadott a Haladás, de gólt szerezni nem tudott, ehhez kellett Molnár-Farkas bravúrja, aki az utolsó másodpercben Hursán fejesét a levegőben úszva védte.

Folytatás vasárnap 19 órától a Dorog ellen, a Szent Gellért Fórumban.