Vízilabda: sima szentesi diadal a megyei rangadón

2014. február 16., vasárnap
szeged_dfve_mj-02

Jó első és utolsó negyedbeli játéka ellenére sima vereséget szenvedett Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem Szentesen.

A pénteki edzőváltást követő szombati megyei rangadón érződött a szegedi csapatnál, hogy Major Leventének még nem sikerült jobban megismerkednie újdonsült csapatával. A gólzáporos első játékrészt követően állva hagyták a szegedieket a Kurca-partiak egy 4-0-s szériával, majd a szünet után bebiztosították győzelmüket is - igaz, a záró nyolc percben elkönnyelműsködték helyzeteiket van der Slooték, jóllehet a 4-1-es szegedi sikert hozó játékrész már nem módosított a meccs kimenetelén. 12-9-es győzelmével a Szentes megerősítette második helyét a tabellán, a szegediek továbbra is a hatodikok.

Női vízilabda OB I, 9. forduló:

Hungerit-Szentesi VK - Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem 12-9 (4-4, 4-0, 3-1, 1-4)

Szentes, Széchenyi ligeti uszoda, 100 néző. Vezette: Füzesi, Csizmadia.