Labdarúgás: hét találat, egygólos dorozsmai siker az FK ellen + FOTÓK



Gólgazdag találkozót vívott egymással a két szegedi alakulat, a gólvadászatból a Kiskundorozsma jött ki jobban, s egy góllal verte meg Hüvös Gábor tanítványait.
A megyei élvonal stabil csapata, a Kiskundorozsma ellen jól tartották magukat az újoncnak számító Hüvös-tanítványok. Az első huszonöt percben nyújtott játékukra tudnak építeni. Helyenként tetszetősen játszottak, ezt a periódust kell majd hosszabb időtartamra állandósítaniuk. A gépezet azonban erősen akadozott a védekezést tekintve, ezt pedig a vendégek kíméletlenül kihasználták. Összességében megérdemelten győztek a vendégek.
Felkészülési labdarúgó-mérkőzés:
FK 1899 Szeged - Kiskundorozsmai ESK 3-4 (1-3)
Szeged, vezette: Király.
FK 1899 Szeged:
Brunczvik - Szalai, Gonda, Dóra T., Herczeg, Szabó, Klippel, Imre Z., Dedovics, Ács P., Dóra J.
Csere:
Meszes (kapus), Gyurkovics, Ács S., Degovics.
Edző:
Hüvös Gábor.
Kiskundorozsma:
ifj. Hilák - Győri, Németh, Mórocz, Laczi, Bress, Marjanucz, Huszár, Fődi, Pócs, Csányi. Csere: Molnár, Bóka. Edző: Bóka Ferenc.
Gólszerzők:
Szabó, Dóra J., Ács S. illetve Pócs (2), Fődi, Csányi.