Labdarúgás: a második félidőben felmorzsolta az Algyő a Tápét

2012. augusztus 4., szombat

Pataki mesterhármasával egy szorosabb első félidő után maga alá gyűrte a Tápét az Algyő, és 6-2 arányban húzta be a felkészülési mérkőzést szombat délelőtt.

Az első játékrész szoros küzdelmet hozott, mindkét oldalon adódtak helyzetek, de már itt látszott, hogy az Algyő javára billen a kapura veszélyes támadások aránya. A második játékrészben aztán mind játékban, mind pedig kihasznált helyzetek tekintetében jobbnak bizonyult a hazai gárda, ekkor már helyzeteinek 80 százalékát értékesítette

Takács Zoltán

csapapata. A gólszerzésben jeleskedett az Ásotthalomtól igazolt, az UTC NB I-es futsalcsapatában is vitézkedő

Pataki Sándor

.

Felkészülési labdarúgó-mérkőzés:

Algyő – Tápé 6-2 (1-1)

Algyő:

Szűcs – Koza, Gábor, Gonda, Daróczi, Takács R., Balogh N., Pataki, Orosházi, Hegedűs, Bogdán.

Cserék:

Udvary, Makai, Sebők, Kiss.

Takács Zoltán.

Tápé:

Erdei – Juhász, Cseh, Szélpál, Török, Németh, Márki, Pöszmet, Kárász, K. Tóth, Jerney.

Cserék:

Kispéter, Kecskés, Bubori.

Paksi Péter.

Pataki 3, Bogdán, Hegedűs, Sebők, ill. Pöszmet 2. Takács Zoltán:

"Még két hét van a rajtig, sok mindenben kell még javítanunk a játékunkban, főként a támadás befejezésben kell eredményesebbnek lennünk. Egyébként a felkészülés időszakának megfelelő állapotban vagyunk."

Paksi Péter:

"A felkészülés közepén tartunk, még formálódik csapatunk, fognak még érkezni hozzánk játékosok. Az első félidei játékban voltak bíztató megmozdulások."