Sport

Labdarúgás: a hétvége összes Csongrád megyei eredménye + TABELLÁK

Labdarúgás: a hétvége összes Csongrád megyei eredménye + TABELLÁK

2012. május 27., vasárnap
Labdarúgás: a hétvége összes Csongrád megyei eredménye + TABELLÁK

Összeállításunkban a friss eredmények NB II-től megye III-ig érdekességekkel, gólszerzőkkel és a tabellákkal!

Az NB II Keleti csoport 29. fordulójában:

Szeged 2011 – REAC 6-2 (4-0).

Gól: Orosz M. 3, Borbély B., Geiger N., F. Bamba, illetve Szabó Zs., Böőr Z.

Szolnoki MÁV FC – Dunakanyar-Vác 2-0 (1-0).

Gól: Rokszin Á., Mile K.

Újpest FC II. – Balmazújváros Sport 2-1 (2-0).

Gól: N. El Maestro, Horváth R., illetve Virágh A.

Kazincbarcika – Nyíregyháza Spartacus 2-1 (2-1).

Gól: Tátrai G., Nyisalovits D., illetve Germán T.

Budapest Honvéd-MFA – Békéscsabai Előre 1912 2-0 (1-0).

Gól: Nagy M., B. Bjelkanovic

Restart-Ceglédi VSE – Orosháza FC 2-1 (2-1).

Gól: Sándor I., Kenderes Z., illetve Ács L.

Vecsési FC – Mezőkövesd-Zsóry 2-2 (1-2).

Gól: Szurkos B., Kollár D., illetve Vámosi Cs., Lakatos B.

Egri FC – DVSC-DEAC 3-1 (1-0).

Gól: S. Dobric 2, Albert I. (öngól), illetve E. Salami

A bajnokság állása:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Eger29185641241759
2.Szolnoki MÁV29164953312252
3.Békéscsaba291312442271551
4.Restart-Cegléd29135114341244
5.Mezőkövesd29118104139241
6.DVSC-DEAC29118104039141
7.Orosháza29101184538741
8.Nyíregyháza2991374846240
9.Balmazújváros29116124640639
10.Újpest II.29116124458-1439
11.Dunakanyar-Vác29114144246-437
12.Szeged 201129106134441336
13.Kazincbarcika29105143241-935
14.Bp. Honvéd-MFA2997133542-734
15.REAC2987144359-1631
16.Vecsés2939172047-2717(-1)

A 30. forduló műsora: Június 2. (szombat) 18.00:

REAC - Szolnoki MÁV FC, Orosháza FC - Vecsési FC, Békéscsabai Előre 1912 - Restart-Ceglédi VSE, Nyíregyháza Spartacus - Budapest Honvéd-MFA, Balmazújváros - Kazincbarcika, Dunakanyar-Vác - Újpest FC II., DVSC-DEAC - Szeged 2011.

Június 3. (vasárnap) 18.00:

Mezőkövesd-Zsóry - Egri FC.

Az NB III Alföld csoport 27. fordulójában:

Tisza Volán SC Szeged – Szolnoki MÁV FC II. 0-0

Várfürdő-Gyulai Termál FC – Monor SE 4-2 (1-0).

Gól: Wéber L., Bálint B., Kanyó R., Nagy G., illetve Benke B., Lengyel R.

Tápiószecső FC – Szarvasi FC 6-3 (2-1).

Gól: Németh Gy. és Balaskó I. 2-2, Králik B., Grezsák Zs., illetve Kristóf G., Furár R., Styecz M.

Indotek Csepel FC – Jánoshidai SE 6-0 (3-0).

Gól: Plausin G. 2, Juhász L., Süveges G., Teplán J., Tóth A.

Hódmezővásárhelyi FC – Tököl VSK 0-3 (0-1).

Gól: Szirtesi A., Bobák N., Radnics L.

Üllő SE – Dunaharaszti MTK 1-3 (1-2).

Gól: Simon Á., illetve Patkó Gy., Dobesch B., Mészáros D.

Kecskeméti TE II. – FC Dabas 0-1 (0-1).

Gól: Szűcs L. A Makó FC szabadnapos volt, játék nélkül kapott 3 pontot (3-0).

A bajnokság állása:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Dabas27188162184462
2.Dunaharaszti27176455193657
3.Kecskemét II.27139549292048
4.Gyula27138637241347
5.Tisza Volán Szeged27126954381642
6.Tápiószecső27124115044640
7.Tököl27108945341138
8.Indotek Csepel27911736261038
9.Üllő27114124140137
10.Hódmezővásárhely27105123337-435
11.Monor2793153849-1130
12.Makó 2779113140-930
13.Szolnoki MÁV II.2776142546-2127
14.Szarvas2764173454-2022
15.Jánoshida2752202283-6117
16.Pilis Sport0

A 28. forduló műsora: Június 2. (szombat) 17.00:

Jánoshidai SE - Makó FC, Monor SE - Hódmezővásárhelyi FC, Tököl VSK - Tápiószecső FC, Szarvasi FC - Üllő SE.

Június 3. (vasárnap) 17.00:

Szolnoki MÁV FC II. - Várfürdő-Gyulai Termál FC, FC Dabas - Indotek Csepel FC, Dunaharaszti MTK - Kecskeméti TE II. A Tisza Volán SC Szeged szabadnapos lesz.

A megyei I. osztály 30. fordulójában:

Csanádpalota – Szegedi VSE 0-4 (0-1).

Gól: Dürgő P. 2, Hegyesi Zs., Mazula Z. (ifi 2-2)

Csongrád – Mórahalom 1-2 (0-0).

Gól: Sarusi K. A., illetve Szőke P., K. Tóth Gy. (ifi 4-2) (ifi 4-2)

Ujszegedi TC – Hódmezővásárhelyi FC II. 2-2 (1-1).

Gól: Gajdacsi M., Soós (öngól), illetve Kiss M., Gonda L. (öngól) (ifi 0-1)

Kiszombor – Kiskundorozsma 2-4 (1-2).

Gól: Gazsó J., Kardos Zs., illetve Bernát P. 2, Fődi B., Pócs T. (ifi 1-4)

Sándorfalva – Algyő 1-0 (0-0).

Gól: Mihalkó M. (ifi 5-0)

Balástya – Mindszent 4-1 (1-0).

Gól: Bosánszki M. 2, Mészáros F., Szél R., illetve Tóth Cs. (ifi 4-3)

Ásotthalom – Tápé 3-1 (1-0).

Gól: Hatvani J., Baji R., Kothencz L., illetve Brinszky A. (ifi 1-8)

Röszke – Nagymágocs 2-1 (1-0).

Gól: D. Crkvenjakov, Major L., illetve Deák A. (ifi 3-0) A Kistelek szabadnapos volt.

A bajnokság állása:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Mórahalom29242385325374
2.Sándorfalva28224263214270
3.Ásotthalom28212555243165
4.Kiskundorozsma28183770294157
5.Algyő28182858233556
6.Csongrád28156752292351
7.Szegedi VSE281231358481039
8.Röszke29115134244-238
9.Mindszent28111165278-2634
10.Csanádpalota28104144959-1034
11.Kistelek2895145763-632
12.Kiszombor2985164267-2528(-1)
13.Tápé2983202655-2926
14.Nagymágocs2874173956-1725
15.HFC II.2864183362-2922
16.Ujszegedi TC28310152760-3319
17.Balástya2852213492-5817

Az U19-es bajnokság állása:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Sándorfalva2825031241810671(-4)
2.Tápé29221680295167
3.Szegedi VSE282143111258663(-4)
4.Röszke29203679374262(-1)
5.Algyő271935121408160
6.Csongrád28174780314955
7.Kistelek27172881364553
8.Mórahalom29155970521850
9.HFC II.28122146970-138
10.Csanádpalota28104144962-1334
11.Nagymágocs2883174392-4927
12.Kiskundorozsma2874176176-1525
13.Mindszent2865174086-4623
14.Ásotthalom28532036142-10618
15.Balástya28332231116-8512
16.Kiszombor29342234149-11512(-1)
17.Ujszegedi TC2832233179-4811

A 31. (hétközi) forduló műsora: Május 30. (szerda) 18.00:

Mórahalom - Ásotthalom, Szegedi VSE - Csongrád, Algyő - Ujszegedi TC, Hódmezővásárhelyi FC II. - Csanádpalota, Mindszent - Sándorfalva, Nagymágocs - Balástya, Kiskundorozsma - Röszke, Kistelek - Kiszombor. A Tápé szabadnapos lesz.

A megyei II. osztály 30. fordulójában:

Zákányszék – Makó II. 2-3 (2-2).

Gól: Szűcs Zs. 2, illetve Bress B., Török J., Grúber M. (ifi 1-10)

Székkutas – USC Tanárképző 6-1 (4-1).

Gól: Nagy D. 3, Balogh L. 2, Kószó T. (öngól), illetve Szélpál G.

Tömörkény – Szentesi Kinizsi 1-1 (1-1).

Gól: Baktai Z., illetve Orovecz S. (ifi 4-2)

Újszentiván – Földeák 6-1 (3-1).

Gól: Szalma Z. 3, Szalma Á. 2, Hevesi Á., illetve Kun Szabó Á. (ifi 3-12)

Üllés – Szatymaz 5-1 (4-0).

Gól: Kohlrusz O. 3, Hágelmann T., Szabó B., illetve Molnár Z. (ifi elmaradt)

Csengele – Sándorfalva II. 1-2 (1-0).

Gól: Erhardt Sz., illetve Táborosi Gy., Sebestyén A.

Bordány – Fábiánsebestyén 3-1 (2-0).

Gól: Füleki G., Kasza F., Ruzsinszki F., illetve Bacsa I. (ifi 1-2)

Csanytelek – FK 1899 Szeged 2-0 (2-0).

Gól: Szeri L., Magyar J. (ifi 0-1)

Zsombó – Szőreg 0-2 (0-1).

Gól: Néma D., Váczi B. (ifi 8-3)

A bajnokság állása:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Székkutas30242494276774
2.Bordány302334116318572
3.FK 1899 Szeged30203769373263
4.Üllés30196564372763
5.Szőreg30168683453856
6.Makó II.30174969511855
7.Zsombó 30162124747050
8.Szentesi Kinizsi30147963412249
9.Sándorfalva II.301461068511748
10.Tömörkény30116135653339
11.Csanytelek30116134646039
12.Fábiánsebestyén3088145875-1732
13.USC Tanárképző3069153458-2427
14.Földeák3081244889-4125
15.Újszentiván3080225994-3524
16.Csengele3066184289-4724
17.Zákányszék3060242885-5718
18.Szatymaz30252546134-8811

A 31. (hétközi) forduló műsora: Május 30. (szerda) 18.00:

Szatymaz - FK 1899 Szeged, Makó II. - Csanytelek, Sándorfalva II. - Zákányszék, Földeák - Csengele, Szentesi Kinizsi - Újszentiván, Fábiánsebestyén - Tömörkény, USC Tanárképző - Bordány, Szőreg - Székkutas, Üllés - Zsombó.

A megyei III. osztály felsőházának 3. fordulójában:

Algyő II. – Baks 8-1 (3-0).

Gól: Zsurka S. 4, Andracsek R. 3, Gonda A., illetve Bereczki R.

Gyálarét – Rosmarin Kft. Mártély 4-1 (3-1).

Gól: Mangó F. 4, illetve Baranyi K.

Mórahalom II. – Tiszasziget 1-3 (1-1).

Gól: Papdi T., illetve Buknicz Z., Illés T., Kószó K.

A felsőház állása:

#NévMSZGYDVLGKGGKP
1.Gyálarét76012181318
2.Tiszasziget7430158715
3.Mórahalom II.73041520-59
4.Rosmarin Kft. Mártély72231213-18
5.Algyő II.7214211837
6.Baks7106522-173

A 4. forduló műsora: Június 2. (szombat) 17.00:

Rosmarin Kft. Mártély - Mórahalom II., Tiszasziget - Algyő II.

Június 3. (vasárnap) 17.00:

Gyálarét - Baks.

A megyei III. osztály alsóházi mérkőzésein:

Deszk – Baktó-Petőfitelep 0-1 (0-1).

Gól: Tranger Zs.

Makó III. – Domaszék 6-0 (4-0).

Gól: Béres R. 3, Pongrácz Cs., Budai R., Gabnai Gy.

Apátfalva – Forráskút 6-2 (2-1).

Gól: Erdélyi Cs. 2, Barát T., Fekete G., A. Preduti, Tóth Á., illetve Palásti N., Tarján R.

Szőreg II. – Kübekháza 3-1 (2-0).

Gól: Váczi B. 2, Sebők G., illetve Takács L.

Hódmezővásárhelyi FC III. – Öttömös 4-0 (1-0).

Gól: Mészáros Z., Kovács Á., Kalmár B., Puskás J.

Ruzsa – Maroslele 4-1 (2-1).

Gól: Varró E., Galvácsi E., Tóth R., Jáger D., illetve Kővágó B.

Csanádpalota II.-Ambrózfalva – Röszke II.:

elmaradt, a vendégek nem utaztak el

Csongrád II. – Víziközmű-Alsóváros 5-3 (1-3).

Gól: Potor R. 2, Ormándi J., Pomázy Z., Deli J., illetve Hüvös L., Farkas M., Csordás J.

A következő forduló műsora: Június 2. (szombat) 17.00:

Makó III. - Baktó-Petőfitelep, Deszk - Domaszék, Apátfalva - Öttömös, Kübekháza - Ruzsa, Szőreg II. - Maroslele, Víziközmű-Alsóváros - Csanádpalota II.-Ambrózfalva.

Június 3. (vasárnap) 17.00:

Csongrád II. - Röszke II., Hódmezővásárhelyi FC III. - Forráskút.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.