Vízilabda: kötelező Beton-győzelem

2012. március 18., vasárnap

Az ellenfél tabellán elfoglalt pozíciójából kiindulva kissé nyögve nyelősre sikeredett első félidő után nagyon simán hozta a kötelezőt az A-Híd Szeged Beton VE vasárnap esti bajnoki mérkőzésén.

Az első játékrészben a papírformának megfelelően elhúzott a hazai csapat, ám a folytatásban adok-kapok jellegű gólzápor alakult ki 5-1-es szegedi vezetésnél, így 6-3-as félidővel fordultak a felek. A szünet után aztán beindult a Vincze Balázs-féle gőzhenger, Sziporkáztak a Beton mesterlövészei. Az edzőmeccs jellegűnek is betudható találkozón végül 14 góllal nyertek a Tisza-partiak (20-6), akikre következő alkalommal sokkal nagyobb falat vár, ugyanis szerdán a Vasas otthonába utaznak Hegedüs Gáborék.

Férfi vízilabda OB I 20. forduló:

A-Híd Szeged Beton VE - Orvosegyetem SC 20-6 (3-0, 3-3, 7-2, 7-1)

Szeged, újszegedi sportuszoda, 200 néző. Vezette: Fekete, Rubos.

Beton:

Molnár D. - SOMOGYI 3, Hegedüs 2, Turzai, Kayes, Younger 1, JUHÁSZ 3.

TÖRÖK 4, LEHMANN 2, Kiss Cs. 1, Kunac 2, VARGA P. 2, Bálint.

Vincze Balázs.

OSC:

Varga V. - Benczur 1, SZÉCSI D. 2, Szentesi, Pecz, Galambos 1, Tiba.

KISS GY. 2, Baghaturia, Cserdi, Zentai, Bencz, Balla, Ádám (kapus).

Bíró Attila.

Gól - emberelőnyből:

8/5, ill. 4/4.

Ötméteresből:

1/1, ill. 1/1.

Hegedüs (24' - cserével végleg), ill. Tiba (28'). Vincze Balázs:

"A második félidőben felszabadultan játszottunk, így sikerült sok góllal nagyarányú győzelmet aratnunk."