Befejeződtek a hétvégi fordulók a labdarúgó NB II-ben, NB III-ban és a megyei bajnokságokban. Összeállításunkban valamennyi eredményt és a tabellákat is megtalálják.
Szolnoki MÁV FC – Békéscsabai Előre 1912 1-1 (1-0).
Gól: Mundi R., illetve Balázs J.
Dunakanyar-Vác – Balmazújváros 1-0 (1-0).
Gól: Rusvay G.
Restart-Ceglédi VSE – Egri FC 1-0 (1-0).
Gól: Balog Sz.
Kazincbarcika – Mezőkövesd-Zsóry 1-0 (1-0).
Gól: Nyisalovits D,
Szeged 2011 – Vecsési FC 1-0 (1-0).Gól: Orosz M.
Budapest Honvéd MFA – DVSC-DEAC 0-1 (0-1).
Gól: Mokánszki N.
Újpest FC II. – Orosháza FC 0-0
REAC – Nyíregyháza Spartacus FC 1-1 (0-1).
Gól: Jovánczai Z., illetve Kovács Á.
A bajnokság állása:
# | Név | MSZ | GY | D | V | LG | KG | GK | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Szolnoki MÁV | 11 | 7 | 3 | 1 | 24 | 7 | 17 | 24 |
2. | Békéscsaba | 11 | 6 | 5 | 0 | 19 | 7 | 12 | 23 |
3. | Restart-Cegléd | 11 | 7 | 1 | 3 | 19 | 12 | 7 | 22 |
4. | Balmazújváros | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 | 11 | 10 | 21 |
5. | DVSC-DEAC | 11 | 5 | 3 | 3 | 20 | 18 | 2 | 18 |
6. | Kazincbarcika | 11 | 5 | 2 | 4 | 11 | 12 | -1 | 17 |
7. | Mezőkövesd | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 | 19 | -3 | 16 |
8. | Szeged 2011 | 11 | 4 | 2 | 5 | 17 | 17 | 0 | 14 |
9. | REAC | 11 | 3 | 4 | 4 | 16 | 15 | 1 | 13 |
10. | Nyíregyháza | 11 | 2 | 7 | 2 | 14 | 18 | -4 | 13 |
11. | Újpest II. | 10 | 3 | 3 | 4 | 17 | 25 | -8 | 12 |
12. | Eger | 10 | 2 | 4 | 4 | 9 | 13 | -4 | 10 |
13. | Orosháza | 11 | 1 | 7 | 3 | 14 | 16 | -2 | 10 |
14. | Bp. Honvéd-MFA | 11 | 2 | 3 | 6 | 9 | 14 | -5 | 9 |
15. | Dunakanyar-Vác | 11 | 2 | 2 | 7 | 12 | 19 | -7 | 8 |
16. | Vecsés | 11 | 0 | 3 | 8 | 3 | 18 | -15 | 2 (-1) |
A 12. forduló műsora: November 5. (szombat) 13.30:
Dunakanyar-Vác - Szeged 2011, Nyíregyháza Spartacus - Szolnoki MÁV FC, Békéscsabai Előre 1912 - Újpest FC II., Orosháza FC - Kazincbarcika, Egri FC - Vecsési FC.
November 6. (vasárnap) 13.30:
Balmazújváros Sport - REAC, Mezőkövesd-Zsóry - Budapest Honvéd-MFA, DVSC-DEAC - Restart-Ceglédi VSE.
A 8. fordulóból elhalasztott mérkőzésen: November 2. (szerda) 13.30:
Egri FC - Újpest FC II.
Tököl VSK – Szarvasi FC 2-3 (0-2).
Gól: Palásti S., Riedl J., illetve Klimaj Z., Bakró G., Nagy R.
Üllő SE – FC Dabas 2-2 (2-1).
Gól: Gál J., Hunya K., illetve Takács K. 2
Tápiószecső FC – Dunaharaszti MTK 4-1 (2-1).
Gól: Balaskó I. 2, Bátori B., Németh Gy., illetve Dobesch B.
Tisza Volán SC Szeged – Monor SE 2-5 (1-1).Gól: Faragó B., Mucsi M., illetve Lengyel R. 3, Bán Zs., Benke B.
Indotek Csepel FC – Pilis Sport 1-1 (0-1).
Gól: Németh G., illetve Nagy G.
Makó FC – Szolnoki MÁV FC II. 1-2 (1-2).
Gól: Bány T., illetve Háda Z., Szecsei P.
Kecskeméti TE II. – Jánoshidai SE 4-1 (2-0).
Gól: Urbán G. 2, Forró Gy., Tölgyesi V., illetve Ábel P.
Hódmezővásárhelyi FC – Várfürdő-Gyulai Termál FC 2-1 (0-0).
Gól: Domonkos F., B. Krasnic, illetve Nagy G.
A bajnokság állása:
# | Név | MSZ | GY | D | V | LG | KG | GK | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dabas | 11 | 8 | 3 | 0 | 33 | 7 | 26 | 27 |
2. | Dunaharaszti | 11 | 6 | 3 | 2 | 23 | 10 | 13 | 21 |
3. | Kecskemét II. | 11 | 6 | 3 | 2 | 22 | 12 | 10 | 21 |
4. | Gyula | 11 | 6 | 3 | 2 | 14 | 7 | 7 | 21 |
5. | Monor | 11 | 6 | 2 | 3 | 22 | 19 | 3 | 20 |
6. | Pilis Sport | 11 | 5 | 3 | 3 | 10 | 11 | -1 | 18 |
7. | Üllő | 11 | 5 | 2 | 4 | 19 | 15 | 4 | 17 |
8. | Tápiószecső | 11 | 4 | 3 | 4 | 17 | 20 | -3 | 15 |
9. | Tisza Volán Szeged | 11 | 4 | 2 | 5 | 22 | 18 | 4 | 14 |
10. | Indotek Csepel | 11 | 3 | 5 | 3 | 13 | 12 | 1 | 14 |
11. | Hódmezővásárhely | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 20 | -8 | 11 |
12. | Szolnoki MÁV II. | 11 | 2 | 3 | 6 | 11 | 25 | -14 | 9 |
13. | Tököl | 11 | 1 | 6 | 4 | 12 | 18 | -6 | 9 |
14. | Szarvas | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | 22 | -11 | 8 |
15. | Makó | 11 | 1 | 5 | 5 | 10 | 22 | -12 | 8 |
16. | Jánoshida | 11 | 2 | 1 | 8 | 11 | 24 | -13 | 7 |
A 12. forduló műsora: November 5. (szombat) 13.30:
Tököl VSK - Hódmezővásárhelyi FC, Szarvasi FC - Tápiószecső FC, Jánoshidai SE - Indotek Csepel FC, Pilis Sport - Makó FC, Monor SE - Várfürdő-Gyulai Termál FC.
November 6. (vasárnap) 13.30:
FC Dabas - Kecskeméti TE II., Szolnoki MÁV FC II. - Tisza Volán SC Szeged, Dunaharaszti MTK - Üllő SE.
Gól: Dürgő P. (ifi 1-4)
Csanádpalota – Mórahalom 2-5
(0-3). Gól: D. Cost, Benczúr N., illetve Szőke P. 3, Lóczi P., K. Tóth Gy. (ifi 1-1)
Kiszombor – Nagymágocs 1-0
(1-0).
Gól: Kovács A. (ifi 2-3)
Csongrád – Tápé 5-1 (4-0).
Gól: Nagy Á. és Bertók G. 2-2, Lévai M., illetve Bakai P. (ifi 2-3)
Röszke – Mindszent 6-2 (3-0).
Gól: Sztuparity 2, Velez, Tanács, Kohajda, Takács, illetve Muzsik, Mihály T. (ifi 3-1)
Sándorfalva – Hódmezővásárhelyi FC II. 3-0 (2-0).
Gól: Gémes B. 2, Mihalkó D. (ifi 3-2)
Balástya – Algyő 1-3 (1-2).
Gól: Tóth T., illetve Bogdán P. 2, Hadár A. (ifi 2-3)
Kistelek – Kiskundorozsma 2-1 (0-0).
Gól: Koncz M. 2, illetve Péter S. (ifi 2-1) Az Ásotthalom szabadnapos volt.
A bajnokság állása:
# | Név | MSZ | GY | D | V | LG | KG | GK | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ásotthalom | 11 | 11 | 0 | 0 | 32 | 6 | 26 | 33 |
2. | Mórahalom | 12 | 10 | 1 | 1 | 43 | 16 | 27 | 31 |
3. | Sándorfalva | 11 | 9 | 1 | 1 | 33 | 6 | 27 | 28 |
4. | Algyő | 11 | 9 | 1 | 1 | 32 | 8 | 24 | 28 |
5. | Kistelek | 12 | 6 | 1 | 5 | 27 | 21 | 6 | 19 |
6. | Csongrád | 11 | 5 | 3 | 3 | 17 | 11 | 6 | 18 |
7. | Szegedi VSE | 11 | 4 | 2 | 5 | 25 | 20 | 5 | 14 |
8. | Kiskundorozsma | 11 | 4 | 2 | 5 | 20 | 16 | 4 | 14 |
9. | Nagymágocs | 11 | 4 | 2 | 5 | 19 | 17 | 2 | 14 |
10. | Kiszombor | 12 | 3 | 4 | 5 | 15 | 25 | -10 | 13 |
11. | Mindszent | 11 | 4 | 0 | 7 | 25 | 44 | -19 | 12 |
12. | Röszke | 12 | 3 | 2 | 7 | 14 | 20 | -6 | 11 |
13. | Tápé | 12 | 3 | 1 | 8 | 7 | 26 | -19 | 10 |
14. | HFC II. | 11 | 3 | 0 | 8 | 13 | 31 | -18 | 9 |
15. | Ujszegedi TC | 11 | 1 | 6 | 4 | 11 | 18 | -7 | 9 |
16. | Csanádpalota | 11 | 2 | 2 | 7 | 15 | 26 | -11 | 8 |
17. | Balástya | 11 | 1 | 0 | 10 | 8 | 45 | -37 | 3 |
Az U19-es bajnokság állása:
# | Név | MSZ | GY | D | V | LG | KG | GK | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tápé | 12 | 10 | 1 | 1 | 29 | 7 | 22 | 31 |
2. | Sándorfalva | 10 | 9 | 0 | 1 | 40 | 4 | 36 | 27 |
3. | Algyő | 11 | 8 | 1 | 2 | 47 | 14 | 33 | 25 |
4. | Kistelek | 12 | 7 | 2 | 3 | 26 | 19 | 7 | 23 |
5. | Röszke | 12 | 7 | 1 | 4 | 23 | 15 | 8 | 22 |
6. | Szegedi VSE | 8 | 6 | 2 | 0 | 28 | 4 | 24 | 20 |
7. | Mórahalom | 11 | 6 | 2 | 3 | 27 | 17 | 10 | 20 |
8. | Csongrád | 10 | 5 | 2 | 3 | 25 | 12 | 13 | 17 |
9. | Nagymágocs | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 22 | -9 | 13 |
10. | Csanádpalota | 11 | 4 | 1 | 6 | 15 | 28 | -13 | 13 |
11. | HFC II. | 11 | 4 | 0 | 7 | 23 | 38 | -15 | 12 |
12. | Mindszent | 11 | 2 | 3 | 6 | 13 | 26 | -13 | 9 |
13. | Kiskundorozsma | 10 | 2 | 2 | 6 | 19 | 32 | -13 | 8 |
14. | Balástya | 10 | 2 | 0 | 8 | 10 | 38 | -28 | 6 |
15. | Ásotthalom | 10 | 1 | 3 | 6 | 10 | 27 | -17 | 6 |
16. | Kiszombor | 9 | 1 | 1 | 7 | 9 | 35 | -26 | 4 |
17. | Ujszegedi TC | 11 | 0 | 2 | 9 | 12 | 31 | -19 | 2 |
A 13. forduló műsora: November 5. (szombat) 13.30:
Algyő - Sándorfalva, Mindszent - Balástya, Mórahalom - Csongrád, Tápé - Ásotthalom, Hódmezővásárhelyi FC II. - Ujszegedi TC.
November 6. (vasárnap) 13.30:
Szegedi VSE - Csanádpalota, Nagymágocs - Röszke, Kiskundorozsma - Kiszombor. A Kistelek szabadnapos lesz.
Gól: Fodor M., illetve Ács S., Dóra J., Murányi G., Herczeg G. (ifi 2-3)
Székkutas – Fábiánsebestyén 4-2 (4-2).
Gól: Györgyi T., Balogh L., Kis Á., Hatfaludy L., illetve Skorka Z. 2 (ifi 9-0)
Tömörkény – Földeák 2-0 (1-0).
Gól: Baktai Z., Sallai R.
Csanytelek – Szatymaz 4-3 (1-2).
Gól: Urbácsik J. 2, Magyar J., Bátki I., illetve Kakuszi Á., Marsal P., Árpási R. (ifi 2-0)
Csengele – Makó II. 1-2
(0-1).
Gól: Vándor Zs., illetve Kószó Cs., Kerekes R. (ifi 3-1)
Újszentiván – Sándorfalva II. 2-3 (1-1).
Gól: Ferling P., Papp Á., illetve Kiss P., Varga A., Horváth G.
Bordány – Szentesi Kinizsi 3-1 (1-1).
Gól: Szentmártoni Cs., Kovács S., Ruzsinszki F., illetve Tóth L. (ifi 1-2)
Zsombó – USC Tanárképző 1-0 (1-0).
Gól: Busa Ge.
Üllés – Szőreg 2-0 (0-0).
Gól: Gábor P. 2 (ifi 0-1)
A bajnokság állása:
# | Név | MSZ | GY | D | V | LG | KG | GK | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Székkutas | 12 | 11 | 1 | 0 | 37 | 9 | 28 | 34 |
2. | Üllés | 12 | 9 | 3 | 0 | 30 | 12 | 18 | 30 |
3. | Bordány | 12 | 9 | 2 | 1 | 47 | 12 | 35 | 29 |
4. | Szőreg | 12 | 9 | 1 | 2 | 34 | 12 | 22 | 28 |
5. | FK 1899 Szeged | 12 | 7 | 2 | 3 | 23 | 15 | 8 | 23 |
6. | Zsombó | 12 | 7 | 1 | 4 | 25 | 21 | 4 | 22 |
7. | Makó II. | 12 | 6 | 4 | 2 | 28 | 19 | 9 | 22 |
8. | Tömörkény | 12 | 7 | 0 | 5 | 28 | 15 | 13 | 21 |
9. | Szentesi Kinizsi | 12 | 5 | 2 | 5 | 21 | 21 | 0 | 17 |
10. | Sándorfalva II. | 12 | 5 | 1 | 6 | 25 | 26 | -1 | 16 |
11. | Csanytelek | 12 | 4 | 1 | 7 | 19 | 24 | -5 | 13 |
12. | Újszentiván | 12 | 4 | 0 | 8 | 16 | 34 | -18 | 12 |
13. | USC Tanárképző | 11 | 2 | 4 | 5 | 14 | 20 | -6 | 10 |
14. | Földeák | 12 | 3 | 0 | 9 | 21 | 35 | -14 | 9 |
15. | Zákányszék | 11 | 3 | 0 | 8 | 14 | 28 | -14 | 9 |
16. | Fábiánsebestyén | 12 | 0 | 5 | 7 | 19 | 34 | -15 | 5 |
17. | Szatymaz | 12 | 0 | 3 | 9 | 26 | 57 | -31 | 3 |
18. | Csengele | 12 | 0 | 2 | 10 | 11 | 44 | -33 | 2 |
A 13. forduló műsora: November 5. (szombat) 13.30:
USC Tanárképző - Székkutas, Fábiánsebestyén - Bordány, Szentesi Kinizsi - Tömörkény, Makó II. - Zákányszék.
17.00:
FK 1899 Szeged - Csanytelek.
November 6. (vasárnap) 13.30:
Sándorfalva II. - Csengele, Szőreg - Zsombó, Földeák - Újszentiván, Szatymaz - Üllés.
Gól: Martonosi T., illetve Belovai A. 2
Szőreg II. – Domaszék 1-2 (1-1).
Gól: Tóth Ta., illetve Fülöp G., Sipka R.
Gyálarét – Szentmihály 9-0
Forráskút – Röszke II. 0-1 (0-0).
Gól Zsiga M.
Baktó-Petőfitelep – Pusztamérges 4-2 (2-2).
Gól: Paszternák Z. 2, Kozák A., Pálinkó A., illetve Pintér F., Kispál I.
Öttömös – Ruzsa 1-1 (0-0).
Gól: Szécsi D., illetve Jakus G. A Mórahalom II. szabadnapos volt.
A bajnokság állása:
# | Név | MSZ | GY | D | V | LG | KG | GK | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gyálarét | 11 | 9 | 1 | 1 | 46 | 16 | 30 | 28 |
2. | Algyő II. | 10 | 7 | 1 | 2 | 37 | 11 | 26 | 22 |
3. | Domaszék | 10 | 7 | 0 | 3 | 28 | 24 | 4 | 21 |
4. | Baktó-Petőfitelep | 10 | 6 | 0 | 4 | 26 | 22 | 4 | 18 |
5. | Forráskút | 10 | 5 | 2 | 3 | 21 | 13 | 8 | 17 |
6. | Mórahalom II. | 10 | 5 | 2 | 3 | 36 | 30 | 6 | 17 |
7. | Víziközmű-Alsóváros | 11 | 5 | 2 | 4 | 23 | 25 | -2 | 17 |
8. | Röszke II. | 10 | 3 | 2 | 5 | 16 | 24 | -8 | 11 |
9. | Öttömös | 10 | 3 | 1 | 6 | 27 | 28 | -1 | 10 |
10. | Ruzsa | 10 | 1 | 5 | 4 | 9 | 20 | -11 | 8 |
11. | Pusztamérges | 10 | 2 | 1 | 7 | 22 | 32 | -10 | 7 |
12. | Szőreg II. | 10 | 2 | 1 | 7 | 21 | 35 | -14 | 7 |
13. | Szentmihály | 10 | 2 | 0 | 8 | 15 | 47 | -32 | 6 |
A 12. forduló műsora: November 5. (szombat) 13.30:
Röszke II. - Szentmihály.
November 6. (vasárnap) 13.30:
Gyálarét - Mórahalom II., Algyő II. - Öttömös, Ruzsa - Baktó-Petőfitelep, Pusztamérges - Szőreg II., Domaszék - Forráskút. A Víziközmű-Alsóváros szabadnapos lesz.
Makó III. – Baks 0-0
Deszk – Maroslele 2-1.
Gólszerzők: Gallai G., Szilágyi A., illetve Dékány T. (öngól)
Apátfalva – Hódmezővásárhelyi FC III. 4-2
(1-0).
Gól: Barát T. 2, Antal B., Károlyi A., illetve Tóth B., Mihály L.
Szegvár – Rosmarin Kft. Mártély 0-9 (0-4).
Gól: Hegyi N. 3, Baranyi K., Kis L., Miski E., Kovács V., Szabó Á., Borbás P.
Csongrád II. – Kübekháza 7-0 (5-0).
Gól: Ormándi J.és Muskó L. 2-2, Tanács P., Meló Á., Rácz Cs. A Csanádpalota II.-Ambrózfalva és a Tiszasziget szabadnapos volt.
A bajnokság állása:
# | Név | MSZ | GY | D | V | LG | KG | GK | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tiszasziget | 9 | 8 | 1 | 0 | 31 | 9 | 22 | 25 |
2. | Rosmarin Kft. Mártély | 9 | 6 | 2 | 1 | 36 | 11 | 25 | 20 |
3. | Deszk | 10 | 6 | 2 | 2 | 22 | 13 | 9 | 20 |
4. | Apátfalva | 9 | 5 | 0 | 4 | 26 | 20 | 6 | 15 |
5. | Baks | 7 | 4 | 1 | 2 | 24 | 12 | 12 | 13 |
6. | Csongrád II. | 9 | 4 | 1 | 4 | 27 | 23 | 4 | 13 |
7. | Makó III. | 9 | 3 | 3 | 3 | 31 | 16 | 15 | 12 |
8. | HFC III. | 8 | 3 | 1 | 4 | 26 | 17 | 9 | 10 |
9. | Maroslele | 9 | 2 | 1 | 6 | 15 | 36 | -21 | 7 |
10. | Kübekháza | 9 | 2 | 0 | 7 | 19 | 40 | -21 | 6 |
11. | Cspalota II.-Ambrózfalva | 8 | 1 | 3 | 4 | 15 | 24 | -9 | 6 |
12. | Szegvár | 8 | 0 | 1 | 7 | 9 | 60 | -51 | 1 |
13. | Ópusztaszer | 0 |
A 12. forduló műsora: November 5. (szombat) 13.30:
Rosmarin Kft. Mártély - Makó III., Baks - Apátfalva, Kübekháza - Tiszasziget.
November 6. (vasárnap) 13.30:
Maroslele - Szegvár, Hódmezővásárhelyi FC III. - Csongrád II. A Deszk és a Csanádpalota II.-Ambrózfalva szabadnapos lesz.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.