Vereséggel kezdte a Magyar Kupát a Goodwill Pharma Szeged

2023. október 4., szerda

300 néző előtt 4:7-es vereséget szenvedett a szegedi gárda.

Az első harmadot sikerrel vette Pék György csapata, kapott gól nélkül zárták a játékrészt. A második harmadban már jóval több találat született mindkét oldalt, és még ebből is a hazaiak jöttek ki jobban.

A mérkőzés utolsó húsz perce hozta el a szegediek vesztét. A vendégek egy 4-0-ás etapot zártak a találkozó utolsó harmadában, ezzel végül ők örülhettek az összecsapás után.

A visszavágó kedden következik.

MAGYAR KUPA - ALAPSZAKASZ - MK 1 / SZEGED Goodwill Pharma Szeged - BJA 4:7 (1:0 ; 3:3 ; 0:4)