Magabiztos győzelemmel kezdett a Szeged-Csanád GA

2022. június 29., szerda

A szezon első meccsén, a harmadosztályú Hódmezővásárhely ellen, 18 percet kellet várni az első szegedi gólra, Haruna Jammeh szerezte, amit negyedórával később meg is duplázott. A két félidőben más csapattal felálló szegediek a térfélcsere után három gól szereztek gyors egymásutánban, majd a hajrában még egyet.

Összeségében egészen jó összképet mutatott a másodosztályú bajnokságra készülő, több helyen is átalakult csapat.

Szeged-Csanád GA-HFC 6-0 (2-0)

Szeged-Csanád GA:
Molnár-Ódor, Temesvári, Tóth B., Kővári-Kóródi, Micsinai, Gajdos, Könczey, Papp Á-Haruna csere: Vaits, Beronja, Kovács G., Vári, Tóth P., Farkas, Dobos, Pintér, Daru, Bíró vezetőedző: Alexandar Sztevanovics

Gólszerzők: Haruna (2-18. és 33. perc, Bíró (49. perc), Daru (2-51. perc, 53. perc), Farkas (84. perc)

A Szeged-Csanád GA szombat délelőtt fél 11-kor a Dunaújváros ellen lép pályára a Szent Gellért Fórumban.