Negyedik helyen zárt a szegedi hokicsapat

2021. március 22., hétfő

A mérkőzés szegedi lehetőségekkel kezdődött, gólt azonban a vendégek szereztek: hat perc elteltével Molnár talált be Garbacz kapujába. Az első periódus során még háromszor betaláltak a MAC játékosai, így húsz perc után eldőlt a bronzérem sorsa.

A folytatásban felszabadult játék zajlott mindkét oldalon, amely valóságos gólzáport eredményezett: a második harmad nyolc, a harmadik tizenegy gólt hozott, azonban a különbség tovább nőtt a vendégcsapat javára. A végső dudaszót követően 8–15 állt az eredményjelzőn.

A vereség ellenére a szegediektől hárman is kimagasló egyéni teljesítményt nyújtottak: Mach Márton hat (3+3), Bata Dániel László és Csanády Zsombor négy pontot (2+2) szerzett a mérkőzésen.

Jégkorong OB II, rájátszás, a 3. helyért, 2. mérkőzés
Goodwill Pharma Szegedi Vízmű–MAC Ikonok 8–15 (0–4, 3–5, 5–6)
Szeged, műjégpálya, zárt kapuk mögött. Vezette: Kis-Király, Máhr-Stumpf, Kocsány, Gebei.
Goodwill Pharma Szegedi Vízmű:Garbacz Máté (76%) – Becsei Bonifác (1), Szalai Gergő Bence, Ambrus András (1), Frajka Botond 1, Mach Márton 3 (3) – Losonci Ádám, Maslac Michael, Bata Dániel László 2 (2), Csanády Zsombor 2 (2), Szokolov Artyom – Szalai Ákos (kapus, 77%), Barcsik Gergely, Pallós Péter, Lőrincz Barnabás.Játékos-edző:György Róbert.
Az egyik csapat második sikeréig tartó párharc végeredménye:2-0 a MAC Ikonok javára.