Írjon nekünk

Sport

Labdarúgás: a szombati megyei eredmények + TABELLÁK

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

labdarugas_mj

Összeállításunkban az eredmények NB II-től megye IV-ig gólszerzőkkel és tabellákkal.

Idegenben bukta el a forduló rangadóját az NB III-as SZEOL, otthon kapott hetet a Makó, de a Hódmezővásárhely is újabb zakót könyvelhetett el. A megye I-ben nem bírt egymással a Tiszasziget és a Csongrád, ezt kihasználva az élre ugrott a Bordányt legyőző Ásotthalom. A megye II-ben nem tud hibázni a Makó II.

Online

Szombaton 15 órai kezdettel folyamatosan frissülő, élő szöveges közvetítést adunk a Tiszakécske – SZEOL SC NB III-as, a Tiszasziget SE – Csongrád TSE megyei I. osztályú és a Szent Mihály – Haladás női magyar kupa mérkőzésekről. Vasárnap 15 órakor a Szeged 2011-Grosics Akadémia – Soproni VSE NB II-es összecsapásról lesz online. Tartsanak velünk!

A külön nem jelölt felnőtt találkozók 15 órakor (az ifiderbik 13 órakor) kezdődnek.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

NB III Közép csoport 10. forduló:

Makó FC – PMFC 0-7 (0-3). Gól: Kónya D. (3), Horváth P. (2), Bata K., Károly B.
Rákosmente KSK – FC Dabas 1-2 (1-0). Gól: Vattai B., illetve Takács K. (2)
Duna Aszfalt TVSE – SZEOL SC 2-0 (0-0). Gól: Kirchner, Oláh M.
Szekszárdi UFC – Vecsési FC 3-3 (0-1). Gól: Hegedűs M., Fejes P., Csigi Á., illetve Márki B., Csordás Sz., Csiszár R.
Szentlőrinc SE – Hódmezővásárhelyi FC 3-1 (0-1). Gól: Dudás D. (2), Tóth A., illetve Ablonczy G.
Dunaújváros – Mórahalom VSE 2-1 (1-1). Gól: Király B., Tóth T., illetve Szalma G.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Dunaújváros 10 7 1 2 18 12 6 22
2. PMFC 10 7 0 3 27 11 16 21
3. SZEOL SC 10 7 0 3 10 5 5 21
4. Tiszakécske 10 6 2 2 26 16 10 20
5. Szentlőrinc SE 10 6 0 4 19 15 4 18
6. FC Dabas 10 5 3 2 19 12 7 18
7. Szekszárdi UFC 10 4 4 2 14 10 4 16
8. Iváncsa KSE 9 5 1 3 13 14 -1 16
9. Paksi FC II. 9 4 1 4 13 16 -3 13
10. Budapest Honvéd II. 9 3 2 4 10 9 1 11
11. Rákosmente KSK 10 3 2 5 12 15 -3 11
12. Kozármisleny 9 3 1 5 9 14 -5 10
13. Vecsési FC 10 1 4 5 8 17 -9 7
14. Mórahalom VSE 10 1 3 6 14 19 -5 6
15. Hódmezővásárhely 10 0 5 5 9 19 -10 5
16. Makó FC 10 0 3 7 6 22 -16 3

Megyei I. osztály 9. forduló:

Tiszasziget SE – Csongrád TSE 1-1 (1-1). Gól: Drágity D., illetve Rácz D.
Hódmezővásárhelyi FC II. – FK 1899 Szeged 3-1 (2-0). Gól: Vaits V., Bábi Z., Kovács L., illetve Dóra J.
Algyő SK – Szentesi Kinizsi SZITE 3-0 (1-0). Gól: Lajkó A., Kovács M., Lovas T.
Ásotthalmi TE – Foliaplast-Bordány SK 3-1 (2-0). Gól: Vastag B., Király B., Sólya G. (öngól), illetve Gajdacsi M.
Deszk SC – Szegedi VSE 1-3 (0-1). Gól: Gallai G., illetve Hatvani J. (2), Baka M.
Kiskundorozsmai ESK – Szőregi RSE 4-1 (2-1). Gól: Szőke P., Cseh R., Kiss A., Horváth T., illetve Ali Zs.

Ifi A: Tiszasziget – Csongrád 0-0, Hódmezővásárhely II. – FK 1899 Szeged 6-1 (3-0). Gól: Plichta D. (2), Gyuris N., Lévai L., Dékány Á., Pap T., illetve Szerdahelyi P.; Fábiánsebestyén – Zsombó 3-1 (2-0). Gól: Juhász E., Valach M., Kasza T., illetve Szűcs Sz. (öngól); Algyő – Szentes 0-2 (0-0). Gól: Boták S., Smiák M.; Ásotthalom – Mindszent, Kiskundorozsma – Üllés 4-2 (0-2). Gól: Kolompár D. (2), Benkocs D., Benkocs G., illetve Fábián M., Czékus M.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Ásotthalmi TE 8 6 1 1 19 13 6 19
2. Csongrád TSE 9 5 4 0 24 6 18 19
3. Tiszasziget SE 8 6 1 1 19 7 12 18(-1)
4. Szegedi VSE 9 5 2 2 23 13 10 17
5. Algyő SK 9 5 2 2 17 9 8 17
6. Foliaplast-Bordány 8 5 0 3 20 13 7 15
7. Ujszegedi TC 8 4 1 3 12 11 1 13
8. Hódmezővásárhely II. 8 3 2 3 21 17 4 11
9. Kiskundorozsma 8 2 3 3 12 17 -5 9
10. Szentesi Kinizsi 9 2 1 6 10 22 -12 7
11. Szőregi RSE 8 2 0 6 11 17 -6 6
12. Deszk SC 8 2 0 6 15 29 -14 6
13. FK 1899 Szeged 9 1 3 5 9 18 -9 6
14. Zsombó SE 8 1 3 4 10 23 -13 6
15. Sándorfalva SK 7 1 1 5 8 15 -7 4

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentes 9 8 0 1 39 8 31 24
2. Zsombó 9 8 0 1 33 9 24 24
3. Hódmezővásárhely II. 8 6 2 0 45 6 39 20
4. Fábiánsebestyén 8 6 1 1 27 12 15 19
5. Tiszasziget 8 5 1 2 35 14 21 16
6. Kiskundorozsma 8 4 1 3 37 13 24 13
7. Algyő 9 4 1 4 30 24 6 13
8. FK 1899 Szeged 9 3 2 4 26 24 2 11
9. Mindszent 7 2 1 4 16 27 -11 7
10. Csongrád 9 2 1 6 13 19 -6 7
11. Üllés 8 2 0 6 22 37 -15 6
12. Deszk 7 2 0 5 18 57 -39 6
13. Kistelek 8 1 2 5 13 35 -22 5
14. Ujszegedi TC 8 1 2 5 7 29 -22 5
15. Ásotthalom 7 0 0 7 9 56 -47 0

Megyei II. osztály 9. forduló:

St. Mihály FC – Makó II. 1-2 (1-2). Gól: Olajos Cs., illetve Krucsó Á. (2)
Tömörkény – Mindszent 0-0.
Kiszombor – Székkutas 2-3 (2-1). Gól: Galló G., Kovács A., illetve Szabó I., Fekete Z., Kis D.
Apátfalva – Csengele 3-1 (2-0). Gól: Sarnyai T. (2), Szabó N., illetve Hegyi N.
Röszke – Balástya 6-2 (3-0). Gól: Pipic B. (4), Ördögh K., Papdi Cs., illetve Papp D., Koncz R.

Ifi B: Tömörkény – Sándorfalva 4-2 (1-1). Gól: Molnár J. (2), Szeri M., Németh Zs., illetve Bárány B. (2); Móraváros – Bordány 3-1 (1-1). Gól: Varga G., László K., Barga G., illetve Szabó D.; MUFC-Kiszombor – Székkutas 5-0 (2-0). Gól: Bernáth A. (2), Kórász I., Gulácsi A., Bacsó B.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 9 9 0 0 32 7 25 27
2. Röszke 9 6 0 3 32 22 10 18
3. Székkutas 9 6 0 3 24 16 8 18
4. Móravárosi Kinizsi 8 5 1 2 23 16 7 16
5. Csengele 9 4 3 2 19 13 6 15
6. SZVSE II. 8 4 1 3 13 11 2 13
7. Apátfalva 9 4 1 4 9 12 -3 13
8. Kiszombor 9 3 3 3 20 19 1 12
9. Balástya 9 3 1 5 19 26 -7 10
10. Mindszent 9 2 3 4 19 20 -1 9
11. Csanádpalota 8 2 3 3 8 11 -3 9
12. St. Mihály FC 9 2 2 5 22 24 -2 8
13. Tömörkény 9 2 2 5 10 13 -3 8
14. Nagymágocs 8 2 1 5 18 25 -7 7
15. Üllés 8 2 1 5 11 26 -15 7
16. Csanytelek 8 2 0 6 10 28 -18 6

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Tömörkény 8 6 1 1 35 15 20 19
2. Kiszombor 8 5 0 3 27 24 3 15
3. Nagymágocs 6 4 1 1 29 12 17 13
4. Sándorfalva 6 4 1 1 25 11 14 13
5. Balástya 5 3 1 1 15 14 1 10
6. Röszke 6 3 0 3 21 20 1 9
7. Csanytelek 7 3 0 4 26 27 -1 9
8. Bordány 7 2 2 3 15 20 -5 8
9. St. Mihály FC 7 2 1 4 18 24 -6 7
10. Móraváros 7 2 0 5 18 22 -4 6
11. Apátfalva 7 1 3 3 10 14 -4 6
12. Székkutas 6 1 0 5 7 24 -17 3
13. Szőreg 4 1 0 3 8 27 -19 3

Megyei III. osztály Homokháti csoport 9. forduló:

Kistelek – Mórahalom II. 3-6 (2-5). Gól: Kiszner A., Kiss I., Katona S., illetve Papdi T. (4), Nyári L., Dobák T.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Mórahalom II. 7 7 0 0 41 8 33 21
2. Sándorfalva II. 7 7 0 0 33 5 28 21
3. Csongrád II. 6 4 2 0 31 8 23 14
4. Ruzsa 6 4 1 1 16 7 9 13
5. Kistelek 9 3 2 4 22 24 -2 11
6. Balotaszállás 6 3 1 2 13 16 -3 10
7. Dóc 7 3 0 4 24 26 -2 9
8. Zákányszék 8 2 2 4 14 20 -6 8
9. Algyő II. 8 2 2 4 22 33 -11 8
10. Pusztamérges 6 1 0 5 6 23 -17 3
11. Zsombó II. 8 1 0 7 13 53 -40 3
12. Bordány II. 6 0 0 6 9 21 -12 0
13. Ásotthalom II. 0 0 0 0 0 0 0 0

Megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 9. forduló:

Baks – Szegvár 12-0-nál félbeszakadt
Szikáncs – Kübekháza 3-2 (1-2). Gól: Czuczi F., Dabis M., Tóth L., illetve Harcel L., Madaras P.
Gyálarét-LS 2015 – Földeák 5-0 (3-0). Gól: Solymos B. (3), Virág I. (2)
Mártély – Baktó-Petőfitelep 5-2 (1-2). Gól: Papp E. (3), Tódor D., Krizsán T., illetve Pálinkó A. (2)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Baks 7 6 0 1 31 8 23 18
2. Mártély 8 6 0 2 27 12 15 18
3. Földeák 9 6 0 3 21 11 10 18
4. Gyálarét 8 4 1 3 19 11 8 13
5. Pázsit 7 4 1 2 15 9 6 13
6. Szegvár 6 4 1 1 16 15 1 13
7. Fábiánsebestyén 7 4 0 3 11 10 1 12
8. Szikáncs 8 4 0 4 16 22 -6 12
9. Baktó-Petőfitelep 9 3 2 4 15 21 -6 11
10. Pitvaros 7 2 0 5 10 15 -5 6
11. Csongrád III. 7 1 2 4 14 26 -12 5
12. Nagylak 8 1 1 6 8 23 -15 4
13. Kübekháza 9 0 2 7 12 32 -20 2

Megyei IV. osztály Homokháti csoport 7. forduló:

Csanytelek II. – Móraváros II. 3-3 (0-2). Gól: Tolnai A. (2), Czombos P., illetve Czirok S., Mata Gy., Bozsányi G.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csanytelek II. 6 4 2 0 20 6 14 14
2. Móraváros II. 6 3 2 1 27 13 14 11
3. Öttömös 5 3 1 1 17 6 11 10
4. Tömörkény II. 5 3 1 1 12 10 2 10
5. Ópusztaszer 5 3 0 2 14 12 2 9
6. Csengele II.-U19 6 2 0 4 11 18 -7 6
7. Kiskundorozsma II. 6 1 1 4 11 17 -6 4
8. Szatymaz 5 1 1 3 10 19 -9 4
9. Domaszék 6 1 0 5 12 33 -21 3

Megyei IV. osztály Tisza-Maros csoport 7. forduló:

Maroslele – Szentes II.
Fábiánsebestyén II.-Eperjes – Kecskés: elmaradt

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentes II. 6 6 0 0 32 8 24 18
2. Nagymágocs II. 6 4 1 1 20 8 12 13
3. Szegvár II. 6 4 1 1 17 12 5 13
4. Maros-menti UFC 6 4 0 2 19 12 7 12
5. Maroslele 6 2 2 2 12 16 -4 8
6. Földeák U19 6 2 1 3 25 12 13 7
7. Eperjes 6 2 1 3 12 13 -1 7
8. UTC II.-Tanárképző 6 2 0 4 18 27 -9 6
9. Derekegyház 6 1 0 5 15 31 -16 3
10. Kecskés 6 0 0 6 10 41 -31 0

Kommentek

Sport

Komoly célok és neves igazolások a Szegedi VSE-nél

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Három játékost is szerződtettek a megszűnő SZEOL SC-től.

Tovább olvasom

Sport

Kajak-kenu-vb: hat szegedi a válogatott keretében

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Értük szurkolhatunk majd.

Tovább olvasom

Sport

Történelmi kiütéssel rajtolt a magyar női vízilabda-válogatott

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

64-0-ra nyertek.

Tovább olvasom

Aktuál