Írjon nekünk

Sport

Labdarúgás: a hétvége összes megyei eredménye + TABELLÁK

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

labdarugas_il

Összeállításunkban az eredmények NB II-től megye IV-ig gólszerzőkkel és tabellákkal.

Kikapott a Szeged 2011 az MTK vendégeként az NB II-ben. Az NB III-ban újra nyert, így listavezető a SZEOL, kikapott a Mórahalom és a Hódmezővásárhely. A megye I-ben zárkózik az Ásotthalom.

A külön nem jelölt felnőtt találkozók 15 órakor (az ifiderbik 13 órakor) kezdődnek.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

NB II 12. forduló:

Békéscsaba 1912 Előre – Gyirmót FC Győr 1-1 (0-0). Gól: Urbin P., illetve Kiss M.
Ceglédi VSE – Vác FC 1-0 (1-0). Gól: Asztalos D.
Kisvárda Master Good – Budaörs 1-0 (0-0). Gól: B. Ilics
Credobus Mosonmagyaróvár – Soroksár SC 0-1 (0-0). Gól: Gyepes G.
Aqvital FC Csákvár – Szolnoki MÁV FC 2-0 (0-0). Gól: Sándor Gy., Molnár T.
BFC Siófok – Budafoki MTE 1-1 (0-0). Gól: Petneházi M., illetve Pölöskei P.
ZTE FC – Nyíregyháza Spartacus 0-2 (0-1). Gól: Pekár L., Dragóner F.
WKW ETO FC Győr – Dorogi FC 2-2 (1-1). Gól: Bagi I., Beliczky G., illetve Szedlár Z., Kamarás Gy.
Soproni VSE – KBSC 2-0 (0-0). Gól: Horváth P., Heil V. (öngól)
MTK Budapest – Szeged 2011-Grosics Akadémia 3-0 (2-0). Gól: Szerencsi M., Farkas B., Lencse L.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. MTK Budapest 12 10 1 1 27 8 19 31
2. Kisvárda 12 9 2 1 28 13 15 29
3. Kazincbarcika 12 7 2 3 13 13 0 23
4. Békéscsaba 12 6 3 3 25 12 13 21
5. Gyirmót FC Győr 12 6 3 3 23 14 9 21
6. Szolnoki MÁV FC 12 6 3 3 15 10 5 21
7. Nyíregyháza 12 5 4 3 18 13 5 19
8. Soroksár SC 12 5 4 3 14 12 2 19
9. ZTE FC 12 5 3 4 16 16 0 18
10. Ceglédi VSE 12 5 2 5 12 18 -6 17
11. Vác FC 12 4 4 4 14 11 3 16
12. ETO FC Győr 12 4 3 5 12 14 -2 15
13. Szeged-Grosics 12 4 2 6 10 16 -6 14
14. Dorogi FC 12 3 4 5 17 18 -1 13
15. Budaörs 12 3 3 6 20 23 -3 12
16. Budafoki MTE 12 2 5 5 10 17 -7 11
17. Mosonmagyaróvár 12 1 6 5 7 12 -5 9
18. Soproni VSE 12 1 4 7 7 17 -10 7
19. BFC Siófok 12 1 3 8 9 21 -12 6
20. Aqvital FC Csákvár 12 1 3 8 10 29 -19 6

A 13. forduló műsora: Október 15. (vasárnap) 15.00: Budaörs – BFC Siófok, Budafoki MTE – Aqvital FC Csákvár, Szolnoki MÁV FC – Ceglédi VSE, Vác FC – Békéscsaba 1912 Előre, Szeged 2011-Grosics Akadémia – Soproni VSE, KBSC – Credobus Mosonmagyaróvár, Soroksár SC – WKW ETO FC Győr, Dorogi FC – ZTE FC, Gyirmót FC Győr – MTK Budapest. 17.00: Nyíregyháza Spartacus – Kisvárda Master Good.

NB III Közép csoport 9. forduló:

Makó FC – Dunaújváros 1-2 (1-1). Gól: Széll K., illetve Tóth T. (2)
Budapest Honvéd-MFA II. – Iváncsa KSE 1-2 (0-0). Gól: Bobál G., illetve Berényi B., Balogh L.

SZEOL SC – Kozármisleny FC 1-0 (1-0). Gól: Buzási P.
FC Dabas – Duna Aszfalt TVSE 3-1 (1-0). Gól: Erős R., Makrai L., Fitos L., illetve Benkó B.
Mórahalom VSE – Rákosmente KSK 1-2 (0-1). Gól: Pócs T., illetve Vattai B., Torkos A.
Vecsési FC – Szentlőrinc SE 1-2 (1-1). Gól: Csiszár R., illetve Dudás D., Hampuk Á.
Paksi FC II. – Szekszárdi UFC 0-3 (0-2). Gól: Fejes P. (2), Juhász M.
PMFC – Hódmezővásárhelyi FC 3-1 (1-1). Gól: Koller, Wittrédi, Puskás, illetve Kökény

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. SZEOL SC 9 7 0 2 10 3 7 21
2. Dunaújváros 9 6 1 2 16 11 5 19
3. PMFC 9 6 0 3 20 11 9 18
4. Tiszakécske 9 5 2 2 24 16 8 17
5. Iváncsa KSE 9 5 1 3 13 14 -1 16
6. Szentlőrinc SE 9 5 0 4 16 14 2 15
7. FC Dabas 9 4 3 2 17 11 6 15
8. Szekszárdi UFC 9 4 3 2 11 7 4 15
9. Paksi FC II. 9 4 1 4 13 16 -3 13
10. Budapest Honvéd II. 9 3 2 4 10 9 1 11
11. Rákosmente KSK 9 3 2 4 11 13 -2 11
12. Kozármisleny 9 3 1 5 9 14 -5 10
13. Mórahalom VSE 9 1 3 5 13 17 -4 6
14. Vecsési FC 9 1 3 5 5 14 -9 6
15. Hódmezővásárhely 9 0 5 4 8 16 -8 5
16. Makó FC 9 0 3 6 6 15 -9 3

A 10. forduló műsora: Október 14. (szombat) 15.00: Makó FC – PMFC, Rákosmente KSK – FC Dabas, Duna Aszfalt TVSE – SZEOL SC, Szekszárdi UFC – Vecsési FC, Szentlőrinc SE – Hódmezővásárhelyi FC. 18.00: Dunaújváros – Mórahalom VSE. Október 15. (vasárnap) 15.00: Kozármisleny FC – Budapest Honvéd-MFA II., Iváncsa KSE – Paksi FC II.

Megyei I. osztály 8. forduló:

FK 1899 Szeged – Sándorfalva SK 0-2 (0-0). Gól: Hatvani I., Visnyei D.

Szentesi Kinizsi SZITE – Kiskundorozsmai ESK 0-3 (0-2). Gól: Szabó T., Kiss A., Szőke P.
Zsombó SE – Algyő SK 1-1 (1-1). Gól: Mocsári Gy., illetve Bella D.
Csongrád TSE – Hódmezővásárhelyi FC II. 3-3 (0-2). Gól: Bartucz P., Huszka M., Kovács S., illetve Bódai D., Vaits V., Laczkó D.
Szegedi VSE – Tiszasziget SE 1-2 (1-0). Gól: Rózsa D., illetve Drágity D., Bernát P.
Ujszegedi TC – Deszk SC 4-1 (2-1). Gól: Gulyás J. (2), Koncz P., Szántó D., illetve Gallai G.

Szőregi RSE – Ásotthalmi TE 0-2 (0-2). Gól: Király B., Major L.
A Foliaplast-Bordány SK szabadnapos.

Ifi A: Szentes – Kiskundorozsma 2-0 (1-0). Gól: Köteles B., Smiák M.; Zsombó – Algyő 6-1 (2-0). Gól: Rácz B. (3), Meszlényi B., Mocsári D., Tóth O., illetve Molnár G.; FK 1899 Szeged – Fábiánsebestyén 2-3 (0-1). Gól: Kovács B., Marozsi B., illetve Kasza T. (2), Juhász E.; Csongrád – Hódmezővásárhely 2-3 (0-2). Gól: Horváth K., Mácsai M., illetve Masa B., Balog K., Bürgés J.; UTC – Deszk 1-2 (1-2). Gól: Pusztai B., illetve N. Lünstedt, Nacsa I. Kistelek – Tiszasziget 1-6 (0-3). Gól: Sisák D., illetve Rádi M. (4), Deák D., Berta R.; Üllés – Ásotthalom 5-1 (2-0). Gól: Czékus M. (2), Pekurár B., Lapu D., Vetró Z., illetve Pónusz K. A Mindszent szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csongrád TSE 8 5 3 0 23 5 18 18
2. Tiszasziget SE 7 6 0 1 18 6 12 17(-1)
3. Ásotthalmi TE 7 5 1 1 16 12 4 16
4. Foliaplast-Bordány 7 5 0 2 19 10 9 15
5. Szegedi VSE 8 4 2 2 20 12 8 14
6. Algyő SK 8 4 2 2 14 9 5 14
7. Ujszegedi TC 8 4 1 3 12 11 1 13
8. Hódmezővásárhely II. 7 2 2 3 18 16 2 8
9. Szentesi Kinizsi 8 2 1 5 10 19 -9 7
10. Szőregi RSE 7 2 0 5 10 13 -3 6
11. Deszk SC 7 2 0 5 14 26 -12 6
12. FK 1899 Szeged 8 1 3 4 8 15 -7 6
13. Kiskundorozsma 7 1 3 3 8 16 -8 6
14. Zsombó SE 8 1 3 4 10 23 -13 6
15. Sándorfalva SK 7 1 1 5 8 15 -7 4

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Zsombó 8 8 0 0 32 6 26 24
2. Szentes 8 7 0 1 37 8 29 21
3. Hódmezővásárhely II. 7 5 2 0 39 5 34 17
4. Fábiánsebestyén 7 5 1 1 24 11 13 16
5. Tiszasziget 7 5 0 2 35 14 21 15
6. Algyő 8 4 1 3 30 22 8 13
7. FK 1899 Szeged 8 3 2 3 25 18 7 11
8. Kiskundorozsma 7 3 1 3 33 11 22 10
9. Mindszent 7 2 1 4 16 27 -11 7
10. Csongrád 8 2 0 6 13 19 -6 6
11. Üllés 7 2 0 5 20 33 -13 6
12. Deszk 7 2 0 5 18 57 -39 6
13. Kistelek 8 1 2 5 13 35 -22 5
14. Ujszegedi TC 8 1 2 5 7 29 -22 5
15. Ásotthalom 7 0 0 7 9 56 -47 0

A 9. forduló műsora: Október 14. (szombat) 15.00: Tiszasziget SE – Csongrád TSE, Hódmezővásárhelyi FC II. – FK 1899 Szeged, Algyő SK – Szentesi Kinizsi SZITE, Ásotthalmi TE – Foliaplast-Bordány SK, Deszk SC – Szegedi VSE, Kiskundorozsmai ESK – Szőregi RSE. Október 15. (vasárnap) 15.00: Sándorfalva SK – Zsombó SE. Az Ujszegedi TC szabadnapos.

Megyei II. osztály 8. forduló:

Üllés – Röszke 1-4 (1-2). Gól: Mihalkó D., illetve Pipic B. (2), Ördögh K., Fehér B.
Mindszent – Csanytelek 9-0 (5-0). Gól: Kispál L., Sziver Zs., Mucsi L., Csatlós T. (2-2), Galambosi D.
Makó II. – Tömörkény 1-0 (0-0). Gól: Pataki V.
Csengele – SZVSE II. 1-1 (1-0). Gól: Koncz M., illetve Buknicz Z.
Székkutas – Apátfalva 3-0 (3-0). Gól: Szabó I., Kovács R., Török R.
Csanádpalota – Kiszombor 0-0.
Balástya – Móravárosi Kinizsi 3-5 (1-3). Gól: Vámos N., Papp D., Laczi Z. (öngól), illetve Klippel Á. (2), Gerendeli Z., Gofjár Cs., Magyar B.

Nagymágocs – St. Mihály FC 2-2 (2-1). Gól: Dovics M., Rácz M., illetve Baján Z. (2)

Ifi B: Szőreg – Tömörkény 5-2 (3-1). Gól: Kolompár R. (2), Vörös M., Pióker Ta., Borsi L., illetve Németh Zs., Nagy T. Sándorfalva – Csanytelek 7-0 (2-0). Gól: Király S. (3), Darlaczi L., Zsikai M., Fekete B. Dankó D.; Székkutas – Apátfalva 3-0 (2-0). Gól: Szikszai A. (2), Gyöngyösi Sz. Nagymágocs – St. Mihály FC 6-3 (3-1). Gól: Varga M. (4), Remzső V., Nagy R., illetve Fátyol M. (2), Farkas B.; Bordány – MUFC-Kiszombor 3-5 (2-2). Gól: Domonkos D. (2), Kovács Z., illetve Bernáth A., Nagy R. (2-2), Bernáth Cs. A Balástya – Móraváros meccs december 2-ára halasztva. A Röszke szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Makó II. 8 8 0 0 30 6 24 24
2. Móravárosi Kinizsi 8 5 1 2 23 16 7 16
3. Székkutas 8 5 0 3 21 14 7 15
4. Röszke 8 5 0 3 26 20 6 15
5. Csengele 8 4 3 1 18 10 8 15
6. SZVSE II. 8 4 1 3 13 11 2 13
7. Kiszombor 8 3 3 2 18 16 2 12
8. Balástya 8 3 1 4 17 20 -3 10
9. Apátfalva 8 3 1 4 6 11 -5 10
10. Csanádpalota 8 2 3 3 8 11 -3 9
11. St. Mihály FC 8 2 2 4 21 22 -1 8
12. Mindszent 8 2 2 4 19 20 -1 8
13. Tömörkény 8 2 1 5 10 13 -3 7
14. Nagymágocs 8 2 1 5 18 25 -7 7
15. Üllés 8 2 1 5 11 26 -15 7
16. Csanytelek 8 2 0 6 10 28 -18 6

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Tömörkény 7 5 1 1 31 13 18 16
2. Nagymágocs 6 4 1 1 29 12 17 13
3. Sándorfalva 5 4 1 0 23 7 16 13
4. Kiszombor 7 4 0 3 22 24 -2 12
5. Balástya 5 3 1 1 15 14 1 10
6. Röszke 6 3 0 3 21 20 1 9
7. Csanytelek 7 3 0 4 26 27 -1 9
8. Bordány 6 2 2 2 14 17 -3 8
9. St. Mihály FC 7 2 1 4 18 24 -6 7
10. Apátfalva 7 1 3 3 10 14 -4 6
11. Móraváros 6 1 0 5 15 21 -6 3
12. Székkutas 5 1 0 4 7 19 -12 3
13. Szőreg 4 1 0 3 8 27 -19 3

A 9. forduló műsora: Október 14. (szombat) 15.00: St. Mihály FC – Makó II., Tömörkény – Mindszent, Kiszombor – Székkutas, Apátfalva – Csengele, Röszke – Balástya. Október 15. (vasárnap) 15.00: SZVSE II. – Nagymágocs, Csanytelek – Üllés, Móravárosi Kinizsi – Csanádpalota.

Megyei III. osztály Homokháti csoport 8. forduló:

Balotaszállás – Zákányszék 1-3 (1-0). Gól: Mozgai L., illetve Ambrus B. (2), Farkas Cs.
Sándorfalva II. – Algyő II. 6-0 (3-0). Gól: Papp K. (2), Kiss P., Kanász N. L., Tápai G., Varga V.

Pusztamérges – Csongrád II. 0-7 (0-2). Gól: Horváth L., Lévai M., Nagy Á. (2-2), Deli J.
Mórahalom II. – Zsombó II. 3-1 (2-1). Gól: Víg Zs. (2), Balog N., illetve Csikós K.
Ruzsa – Kistelek 1-1 (0-0). Gól: Bagi T., illetve Katona S.
A Dóc és a Bordány II. szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Sándorfalva II. 7 7 0 0 33 5 28 21
2. Mórahalom II. 6 6 0 0 35 5 30 18
3. Csongrád II. 6 4 2 0 31 8 23 14
4. Ruzsa 6 4 1 1 16 7 9 13
5. Kistelek 8 3 2 3 19 18 1 11
6. Balotaszállás 6 3 1 2 13 16 -3 10
7. Dóc 7 3 0 4 24 26 -2 9
8. Zákányszék 8 2 2 4 14 20 -6 8
9. Algyő II. 8 2 2 4 22 33 -11 8
10. Pusztamérges 6 1 0 5 6 23 -17 3
11. Zsombó II. 8 1 0 7 13 53 -40 3
12. Bordány II. 6 0 0 6 9 21 -12 0
13. Ásotthalom II. 0 0 0 0 0 0 0 0

A 9. forduló műsora: Október 14. (szombat) 15.00: Kistelek – Mórahalom II. Október 15. (vasárnap) 15.00: Bordány II. – Pusztamérges, Algyő II. – Ruzsa, Zsombó II. – Balotaszállás, Csongrád II. – Sándorfalva II. A Zákányszék és a Dóc szabadnapos.

Megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 8. forduló:

Pitvaros – Baks 0-4 (0-2). Gól: Tóbiás N. (2), Martók I., Mihály R.
Gyálarét-LS 2015 – Kübekháza 2-0. Gól: Virág I., Hágelmann T.
Mártély – Nagylak: elmaradt

Pázsit – Baktó-Petőfitelep 1-1 (0-0). Gól: Vékes M., illetve Pálinkó A.
Szegvár – Fábiánsebestyén 3-2 (2-1). Gól: Szűcs L., Rácz T., Janó L., illetve Polyák A., Felföldi L.
Földeák – Csongrád III. 2-0 (1-0). Gól: Debreceni D., Horváth G.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Baks 7 6 0 1 31 8 23 18
2. Földeák 8 6 0 2 21 6 15 18
3. Pázsit 7 4 1 2 15 9 6 13
4. Szegvár 6 4 1 1 16 15 1 13
5. Mártély 6 4 0 2 19 10 9 12
6. Fábiánsebestyén 7 4 0 3 11 10 1 12
7. Baktó-Petőfitelep 8 3 2 3 13 16 -3 11
8. Gyálarét 7 3 1 3 14 11 3 10
9. Szikáncs 7 3 0 4 13 20 -7 9
10. Pitvaros 7 2 0 5 10 15 -5 6
11. Csongrád III. 7 1 2 4 14 26 -12 5
12. Nagylak 7 1 1 5 8 20 -12 4
13. Kübekháza 8 0 2 6 10 29 -19 2

A 9. forduló műsora: Október 14. (szombat) 15.00: Baks – Szegvár, Szikáncs – Kübekháza, Gyálarét-LS 2015 – Földeák, Baktó-Petőfitelep – Mártély. Október 15. (vasárnap) 13.00: Csongrád III. – Pitvaros, Fábiánsebestyén – Pázsit. A Nagylak szabadnapos.

Megyei IV. osztály Homokháti csoport 6. forduló:

Ópusztaszer – Tömörkény II. 2-3 (2-1). Gól: Balasi T., Pataki F., illetve Czibolya Á., Bánfi J., Elekes A.

Domaszék – Kiskundorozsma II. 3-5 (1-4). Gól: Boros V. (2), Csara F., illetve Soós I. (3), Csányi T., Deli Zs. (öngól)
Móraváros II. – Csengele II.-U19 5-1 (2-1). Gól: Mata Gy. (3), Beke K., Takács M., illetve Nagy D.
Öttömös – Csanytelek II. 2-2 (1-1). Gól: Varga M., Borbola R., illetve Ormándi J., Faragó K.
A Szatymaz szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csanytelek II. 5 4 1 0 17 3 14 13
2. Móraváros II. 5 3 1 1 24 10 14 10
3. Öttömös 5 3 1 1 17 6 11 10
4. Tömörkény II. 5 3 1 1 12 10 2 10
5. Ópusztaszer 5 3 0 2 14 12 2 9
6. Csengele II.-U19 6 2 0 4 11 18 -7 6
7. Kiskundorozsma II. 6 1 1 4 11 17 -6 4
8. Szatymaz 5 1 1 3 10 19 -9 4
9. Domaszék 6 1 0 5 12 33 -21 3

A 7. forduló műsora: Október 14. (szombat) 15.00: Csanytelek II. – Móraváros II. Október 15. (vasárnap) 15.00: Csengele II.-U19 – Szatymaz, Tömörkény II. – Öttömös, Kiskundorozsma II. – Ópusztaszer. A Domaszék szabadnapos.

Megyei IV. osztály Tisza-Maros csoport 6. forduló:

Földeák U19 – Fábiánsebestyén II.-Eperjes 1-1 (0-1). Gól: Kopunovics Cs., illetve Kabai I.
Nagymágocs II. – Szegvár II. 7-2 (5-1). Gól: Borbás T. (3), Markovics I., Erdélyi S. (2-2), illetve Puhala K. (2)

Maros-menti UFC – Maroslele 3-0 (2-0). Gól: Varga A., Bíró T., Bálint P.
Szentes II. – Derekegyház 9-0 (6-0). Gól: Turák Á., Bődi T. (2-2), Prozlik Á., Tóth L., Németh A., Földesi M., Tompa M.
Kecskés – UTC II.-Tanárképző 3-10 (1-4). Gól: Tranger M. (3), illetve Szántó D. (4), Galovszky T. (2), Markella T., Sipos M., Altdorfer K., Szeles R.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Szentes II. 6 6 0 0 32 8 24 18
2. Nagymágocs II. 6 4 1 1 20 8 12 13
3. Maros-menti UFC 6 4 0 2 19 12 7 12
4. Szegvár II. 6 3 2 1 15 13 2 11
5. Maroslele 6 2 2 2 12 16 -4 8
6. Földeák U19 6 2 1 3 25 12 13 7
7. Eperjes 6 2 1 3 12 13 -1 7
8. UTC II.-Tanárképző 6 2 1 3 19 25 -6 7
9. Derekegyház 6 1 0 5 15 31 -16 3
10. Kecskés 6 0 0 6 10 41 -31 0

A 7. forduló műsora: Október 14. (szombat) 15.00: Maroslele – Szentes II., Fábiánsebestyén II.-Eperjes – Kecskés. Október 15. (vasárnap) 15.00: Derekegyház – Földeák U19, UTC II.-Tanárképző – Nagymágocs II., Szegvár II. – Maros-menti UFC.

Kommentek

Közélet

Szabó Zoltán közösen tanulna élvonalbeli újonc csapatával

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Tovább olvasom

Sport

Újraélesztik a szegedi futsalt

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

A regionális bajnokságra nevez majd a csapat.

Tovább olvasom

Hírzóna

Felújítják a vásárhelyi gördeszkapályát

Ez a tartalom archív! A cikkben szereplő információk a megjelenés óta megváltozhattak.

Megjelent:

Szerző:

Felújítják a Hódtói Skate Park BMX- és gördeszkapályáit számolt be a Rádió7. Kommentek

Tovább olvasom

Aktuál