Atlétika: Ausztriában futottak a Titán TC fiataljai

Cikkünk frissítése óta eltelt 4 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Aspang1f

Három kistitán állt rajthoz az aspangi utcai futóversenyen, ahol Bárány Enikő és Szeges Richárd a dobogóra is felállhatott.

Négy év után tértek ismét vissza Aspangba a Titán TC atlétái, hogy részt vegyenek egyik kedvenc utcai futóversenyükön. A szervezők által biztosított biciklis felvezető az 1100 méteres táv első futásánál a kiírtnál hosszabb távon vezette fel a futókat, így a versenybírák úgy döntöttek, hogy 20 perccel később újra kell futniuk a távot. Bárány Enikő mindkétszer rajt-cél győzelmet aratott, míg Szeges Debóra a hatodik helyen ért célba. A következő futamban Szeges Richárd állt rajthoz 2100 méteren, s bár lassan kezdett, a második körben a dobogó harmadik fokára küzdötte fel magát.