Labdarúgás: megvédte címét a Téli Bajnokságban a Csongrád

2017. február 27., hétfő
csongrad_tse_bajnok

2016 után idén is a Csongrád TSE nyerte a Téli Bajnokságot: Szűcs Róbert együttese a Bordányt győzte le a fináléban.

Utolsó hétvégéjéhez érkezett a IV. Csongrád megyei Téli műfüves bajnokság: a bajnoki rajt előtti főpróbán a helyosztókat rendezték. A felsőházi két csoportban első helyen zárt együttes, a Csongrád és a Bordány találkozott a döntőben: a megyeegy újonca ugyan a szünet után megszerezte a vezetést

Szűcs Róbert

együttese. A bronzmeccsen fordulatos meccsen nyert a Kistelek: negyed óra után 2-0-ra, majd 3-1-re és 4-2-re is vezetett a Zsombó, ám az utolsó fél órában háromszor is beköszönt a Kistelek,

Antal Richárd

a 87. percben szerezte a győztes gólt csapatának - ekkor volt először előnyben a Kistelek, de ez mindjárt bronzot is ért a csapatnak.

A döntőben:

Csongrád - Bordány 2-1 (0-0)

Gól: Juhász S., Huszka M. ill. Szabó Zs.

A harmadik helyért:

Zsombó - Kistelek 4-5 (4-2)

Gól: Németh T., Takács J., Mocsári Gy. (2) ill. Antal R. (2), Drogba S., Dargó B., Oláh L.

A 4. forduló többi mérkőzésén:

Székkutas - Csengele 4-0 (1-0)

Gól: Dáni D. (2), Bujáki B., Kócsó D.

Pázsit - Kübekháza 2-1 (1-1)

Gól: Jurschik T., Péczely Gy. ill. Szentesi E.

SZVSE - Sándorfalva 2-3 (1-1)

Gól: Molnár Zs., Kelemen B. ill. Péter S., Visnyei D., Varga V.

St. Mihály - Tömörkény 4-2

Csanádpalota - Móravárosi Kinizsi 5-2

Kiskundorozsma - Deszk 3-1

Balástya - Apátfalva 1-1 (1-0)

Gól: Vámos N. ill. Baranyi A.

A csoportkör végeredménye:

Felsőház 1. 1. Bordány 6 pont (7-3) 2. Zsombó 6 pont (6-8) 3. SZVSE 4 pont 4. Kiskundorozsma 1 pont Felsőház 2. 1. Csongrád 9 pont 2. Kistelek 4 pont (5-5) 3. Sándorfalva 4 pont (3-4) 4. Deszk 0 pont A csoportkör eredményeit