Labdarúgás: a hétvége összes megyei eredménye + TABELLÁK

Cikkünk frissítése óta eltelt 4 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

labdarugas_il

Befejeződtek a hétvégi bajnoki fordulók. Összeállításunkban valamennyi eredményt megtalálja NB II-től megye IV-ig, és a tabellákat is böngészgetheti.

Kiütéssel győzött a megye I-be a Szentes, a megye II-ben a Csengele. A megye élvonalában továbbra is az Algyő áll az élen, mely még gólt sem kapott. Az NB III-ban viszont sajnos újabb vereséget szenvedett a Hódmezővásárhely és a Mórahalom is.

Eredmény-, közvetítés- és hírzuhatag a SZEGEDma.hu-n vasárnap estig!!! A linkekkel jelölt meccsekről részletes tudósítást olvashatnak oda kattintva.

Az NB III Közép csoport 5. fordulójában:

Szigetszentmiklós – FC Dabas 3-0 (1-0). Gól: Switzer N., Földes M., Mojzer Gy.

Várfürdő-Gyulai Termál FC – Budafoki MTE 0-1 (0-0). Gól: Ladányi T.
Dunaújváros – PMFC 3-1 (1-0). Gól: Dorogi R., Tóth T., Dobos Á., illetve Havasi D.

Ferencvárosi TC II. – Békéscsaba 1912 Előre II. 2-1 (1-1). Gól: Popov P., Kárász K., illetve Oláh L.
Szentlőrinc SE – Mórahalom VSE 3-1 (0-1). Gól: Turi T., Tóth A., Horváth P., illetve Magyar Gy.
Sport 36 Komlói Bányász – Paksi FC II. 0-2 (0-0). Gól: Jelena R. (2)
Méhkeréki SE – Pénzügyőr SE 2-3 (0-1). Gól: Komlósi M., Sztojka Á., illetve Nagy B., Luczek D., Szigeti A.
Hódmezővásárhelyi FC – Dunaharaszti MTK 0-2 (0-0). Gól: Kovács G., Farkas T.
Dabas-Gyón FC – Szekszárdi UFC 3-2 (3-1). Gól: Kozma I. (2), Vasas A., illetve Dallos M. (2)

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Ferencvárosi TC II. 5 4 1 0 11 2 9 13
2. Dunaújváros 5 4 0 1 14 3 11 12
3. Szigetszentmiklós 5 4 0 1 10 2 8 12
4. Budafoki MTE 5 4 0 1 10 5 5 12
5. Pénzügyőr SE 5 3 1 1 11 7 4 10
6. Pécsi MFC 5 3 0 2 8 5 3 9
7. Dunaharaszti MTK 5 2 1 2 6 5 1 7
8. Dabas-Gyón FC 5 2 1 2 8 8 0 7
9. Szentlőrinc SE 5 2 1 2 7 8 -1 7
10. Szekszárdi UFC 5 2 1 2 4 5 -1 7
11. Paksi FC II. 5 2 1 2 4 9 -5 7
12. Gyulai Termál FC 5 2 0 3 3 3 0 6
13. FC Dabas 5 1 3 1 5 6 -1 6
14. Méhkeréki SE 5 1 2 2 9 11 -2 5
15. Hódmezővásárhely 5 1 1 3 2 8 -6 4
16. Mórahalom VSE 5 1 0 4 5 10 -5 3
17. Békéscsaba II. 5 0 1 4 4 13 -9 1
18. Komlói Bányász 5 0 0 5 1 12 -11 0

A 6. forduló műsora: Szeptember 10. (szombat) 16.30: Pénzügyőr SE – Szigetszentmiklós, Mórahalom VSE – Várfürdő-Gyulai Termál FC, Budafoki MTE – Szekszárdi UFC. Szeptember 11. (vasárnap) 11.00: Békéscsaba 1912 Előre II. – Sport 36 Komlói Bányász. 16.30: Hódmezővásárhelyi FC – Dabas-Gyón FC, Dunaharaszti MTK – Méhkeréki SE, FC Dabas – Dunaújváros, Paksi FC II. – Szentlőrinc SE. 17.30: PMFC – Ferencvárosi TC II.

A megyei I. osztály 3. fordulójában:

Ujszegedi TC – Kisteleki TE 2-2 (1-1). Gól: Pióker T., Tóth Ta. (öngól), illetve Koncz R. (2)
Hódmezővásárhelyi FC II. – Makó FC 0-2 (0-2). Gól: Gémes B., Kalász Z.
Szegedi VSE – FK 1899 Szeged 1-2 (1-0). Gól: Baka M., illetve Benkő J., Dóra J.
Csongrád TSE – Tiszasziget SE 2-0 (2-0). Gól: Rácz D. (2)

Sándorfalva SK – Algyő SK 0-2 (0-2). Gól: Hatvani J., Bella D.
Szőregi RSE – Szentesi Kinizsi SZITE 1-7 (0-3). Gól: Bartos N., illetve Orovecz S. (3), Mihály R. (2), Koncz Zs., Lőrincz B.
Foliaplast-Bordány SK – Kiskundorozsmai ESK 1-1 (0-1). Gól: Szabó Zs., illetve Szőke P.
Az Ásotthalom TE szabadnapos.

Ifi A: Hódmezővásárhely – Üllés 10-1. Ásotthalom – Deszk 0-6, Csongrád – Tiszasziget 4-0, UTC – Kistelek 9-0, Csengele – FK 1899 Szeged 1-0. Sándorfalva – Algyő 3-8, Mindszent – Szentes 1-1. A Kiskundorozsma szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Algyő SK 3 3 0 0 12 0 12 9
2. FK 1899 Szeged 3 3 0 0 8 2 6 9
3. Csongrád TSE 3 3 0 0 6 2 4 9
4. Szentesi Kinizsi 3 2 1 0 14 3 11 7
5. Makó FC 3 2 0 1 9 3 6 6
6. Bordány SK 3 1 1 1 2 6 -4 4
7. Ásotthalom TE 2 1 0 1 2 1 1 3
8. Tiszasziget SE 2 1 0 1 3 3 0 3
9. Sándorfalva SK 3 1 0 2 2 6 -4 3
10. Kisteleki TE 3 0 2 1 3 4 -1 2
11. Hódmezővásárhely II. 3 0 2 1 2 4 -2 2
12. Kiskundorozsmai ESK 3 0 1 2 2 5 -3 1
13. Ujszegedi TC 3 0 1 2 3 13 -10 1
14. Szegedi VSE 2 0 0 2 1 4 -3 0
15. Szőregi RSE 3 0 0 3 1 14 -13 0

Az ifi A állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Hódmezővásárhely 3 3 0 0 21 2 19 9
2. Algyő SK 3 3 0 0 16 3 13 9
3. Deszk SC 3 2 1 0 10 2 8 7
4. FK 1899 Szeged 3 2 0 1 13 3 10 6
5. Kiskundorozsmai ESK 2 2 0 0 9 3 6 6
6. Csengele KSE 3 2 0 1 4 2 2 6
7. Szentesi Kinizsi 3 1 1 1 5 9 -4 4
8. Ujszegedi TC 3 1 0 2 11 5 6 3
9. Csongrád TSE 3 1 0 2 6 5 1 3
10. Sándorfalvi UKSE 3 1 0 2 15 19 -4 3
11. Üllési ISE 2 1 0 1 3 11 -8 3
12. Tiszasziget SE 3 0 1 2 4 12 -8 1
13. Mindszent SE 3 0 1 2 1 12 -11 1
14. Kisteleki TE 2 0 0 2 0 14 -14 0
15. Ásotthalom TE 3 0 0 3 3 19 -16 0

A 4. forduló műsora: Szeptember 10. (szombat) 16.00: Tiszasziget SE – Foliaplast-Bordány SK, Szentesi Kinizsi SZITE – Sándorfalva SK, Algyő SK – Szegedi VSE, Makó FC – Ujszegedi TC, Kiskundorozsmai ESK – Hódmezővásárhelyi FC II., FK 1899 Szeged – Ásotthalom TE. Szeptember 11. (vasárnap) 16.00: Kisteleki TE – Szőregi RSE. A Csongrád TSE szabadnapos.

A megyei II. osztály 3. fordulójában:

Apátfalva – Mindszent 1-3 (0-1). Gól: Baranyi A., illetve Terbán Gy., Csatlós T., Nagy D.
Balástya – Makó II. 0-1 (0-1). Gól: Krucsó Á.
Tömörkény – Móravárosi Kinizsi 1-5 (0-2). Gól: Bugyi I., illetve Klippel Á., Szeri L. (2-2), Laczi Z.
Székkutas – St. Mihály FC 5-0 (3-0). Gól: Gojdár B. (2), Miklós D., Kis D., Dáni D.
Zsombó – Nagymágocs 4-1 (3-0). Gól: Mocsári Gy. (3), Tápai V., illetve Dovics Á.

Csengele – Üllés 6-0 (1-0). Gól: Jójárt R. (3), Koncz M. (2), Kulcsár Z.
Csanytelek – Kiszombor 4-2 (2-0). Gól: Forgó T. (2), Kósa D., Nagy I., illetve Varga Á., Kereszturi M.
A Deszk szabadnapos.

Ifi B: Székkutas – St. Mihály FC 3-5. Apátfalva – Fábiánsebestyén 2-6, Tömörkény – Móravárosi Kinizsi 9-0, Zsombó – Nagymágocs 5-1. Csanytelek – SZVSE elmaradt. A Bordány – Szőreg szeptember 21-ére halasztva. A Balástya és a Baktó-Szegvár szabadnapos.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Zsombó 3 3 0 0 11 2 9 9
2. Makó II. 3 3 0 0 9 0 9 9
3. Csengele 3 2 0 1 11 5 6 6
4. Mindszent 3 2 0 1 11 7 4 6
5. Csanytelek 3 2 0 1 8 8 0 6
6. Móravárosi Kinizsi 3 1 1 1 8 5 3 4
7. Székkutas 3 1 1 1 6 7 -1 4
8. Apátfalva 2 1 0 1 4 4 0 3
9. Nagymágocs 3 1 0 2 5 7 -2 3
10. Tömörkény 3 1 0 2 6 10 -4 3
11. Balástya 3 1 0 2 3 7 -4 3
12. Üllés 2 1 0 1 3 8 -5 3
13. St. Mihály FC 3 1 0 2 4 10 -6 3
14. Deszk 2 0 0 2 2 5 -3 0
15. Kiszombor 3 0 0 3 6 12 -6 0

Az ifi B állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Fábiánsebestyén 3 3 0 0 18 5 13 9
2. Zsombó 3 2 1 0 13 7 6 7
3. St. Mihály FC 3 2 0 1 15 7 8 6
4. Balástya 2 1 0 1 8 3 5 3
5. Tömörkény 2 1 0 1 10 9 1 3
6. Apátfalva 2 1 0 1 8 7 1 3
7. Székkutas 2 1 0 1 6 6 0 3
8. Nagymágocs 2 1 0 1 4 5 -1 3
9. Csanytelek 2 1 0 1 3 9 -6 3
10. Szegedi VSE 1 0 1 0 4 4 0 1
11. Szőreg 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Bordány 1 0 0 1 0 3 -3 0
13. Baktó-Szegvár 2 0 0 2 1 12 -11 0
14. Móravárosi Kinizsi 3 0 0 3 2 15 -13 0

A 4. forduló műsora: Szeptember 10. (szombat) 14.00: Makó II. – Apátfalva. 16.00: Kiszombor – Székkutas, St. Mihály FC – Tömörkény, Móravárosi Kinizsi – Balástya, Mindszent – Deszk, Üllés – Zsombó. Szeptember 11. (vasárnap) 16.00: Nagymágocs – Csanytelek. A Csengele szabadnapos.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 3. fordulójában:

Sándorfalva II. – USC Tanárképző 8-2 (2-1). Gól: Varga V. (2), Kurucsai A. (2), Tóth A., Mórocz Zs., Papdi Cs., Kanász N. L., illetve Bartucz L. (2).
Dóc – St. Mihály FC II. 5-1 (2-1). Gól: Hódi I. (2), Rovó M., Bitó A., Tülkös N., illetve Kaszab Zs.
Bordány II. – Csongrád II. 2-4 (0-1). Gól: Kovács S., Sólya G., illetve Bálint A. (2), Somodi V., Drozdik I.

Zákányszék – Üllés II. 8-2 (2-2). Gól: Fodor M. (3), Farkas Cs. (2), Mityók K., Deli Zs., Seress A., illetve Jenei Cs. (2)
Ásotthalom II. – Röszke 3-6 (1-3). Gól: Lakatos F. (2), Kothencz L., illetve Pipic B. (2), Berta M., Hatala K., Papdi Sz., Csehó B.
Ruzsa – Balotaszállás 1-4 (1-1). Gól: Masa R., illetve Tóth Szeles T. (2), Szarvas E., Schveitzer M.
Szatymaz – Algyő II. 4-0 (2-0). Gól: Kormos A. (2), Szél R., Lippai D.
Pusztamérges – Mórahalom II. 1-4 (0-1). Gól: Sevaracz L., illetve Papdi T., Bokányi Á., Tari T., Sarnyai R.

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Csongrád II. 3 2 1 0 14 4 10 7
2. Zákányszék 3 2 0 1 18 3 15 6
3. Szatymaz 2 2 0 0 6 0 6 6
4. Bordány II. 3 2 0 1 9 6 3 6
5. Röszke 3 2 0 1 8 7 1 6
6. Sándorfalva II. 3 1 2 0 11 5 6 5
7. Ásotthalom II. 3 1 1 1 9 8 1 4
8. Mórahalom II. 3 1 1 1 7 6 1 4
9. Dóc 3 1 1 1 12 12 0 4
10. Algyő II. 3 1 1 1 8 10 -2 4
11. Ruzsa 2 1 0 1 5 6 -1 3
12. Balotaszállás 3 1 0 2 4 5 -1 3
13. Pusztamérges 3 1 0 2 4 13 -9 3
14. St. Mihály FC II. 3 0 1 2 2 16 -14 1
15. USC Tanárképző 1 0 0 1 2 8 -6 0
16. Üllés II. 3 0 0 3 4 14 -10 0

A 4. forduló műsora: Szeptember 10. (szombat) 10.00: USC Tanárképző – Pusztamérges. 16.00: Röszke – St. Mihály FC II., Csongrád II. – Zákányszék, Balotaszállás – Sándorfalva II. Szeptember 11. (vasárnap) 16.00: Mórahalom II. – Bordány II., Üllés II. – Ásotthalom II., Szatymaz – Dóc, Algyő II. – Ruzsa.

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 3. fordulójában:

Mártély – Kübekháza 1-0 (0-0).
Pitvaros – Maroslele 3-2 (2-1). Gól: Zsoldi Gy., Fülöp L., Gróf N., illetve Nagy E., Papp T.
Baks – FK 1899 Szeged II. 5-1 (2-1). Gól: Nana M. (4), Nana R., illetve Újvári Z.
Baktó-Petőfitelep – Szikáncs 5-1 (3-0). Gól: Pálinkó A. (4), Tranger Zs., illetve Tóth L.

Nagylak – Fábiánsebestyén 1-0 (1-0). Gól: Rácz R.
SZVSE II. – Csanádpalota 0-2 (0-1). Gól: Erdélyi M., Zsigovics G.
Földeák – Csongrád III. 5-3 (2-0). Gól: Debreceni D., Horváth G. (2-2), Orosz A., illetve Sándor L., Sarusi-Kis A., Bihari G.
Szegvár – Pázsit 3-3

A bajnokság állása:

# Név MSZ GY D V LG KG GK P
1. Baks 3 3 0 0 13 5 8 9
2. Baktó-Petőfitelep 3 3 0 0 7 1 6 9
3. Földeák 3 2 1 0 17 5 12 7
4. Mártély 3 2 1 0 9 4 5 7
5. Csanádpalota 3 2 1 0 8 3 5 7
6. Nagylak 3 2 0 1 3 1 2 6
7. Pitvaros 3 2 0 1 8 7 1 6
8. Csongrád III. 3 1 1 1 10 9 1 4
9. Szegvár 3 1 1 1 6 7 -1 4
10. Pázsit 3 0 2 1 7 8 -1 2
11. SZVSE II. 3 0 2 1 3 5 -2 2
12. Fábiánsebestyén 3 0 1 2 3 8 -5 1
13. FK 1899 Szeged II. 3 0 1 2 3 9 -6 1
14. Szikáncs 3 0 1 2 3 9 -6 1
15. Kübekháza 3 0 0 3 3 9 -6 0
16. Maroslele 3 0 0 3 5 18 -13 0

A 4. forduló műsora: Szeptember 10. (szombat) 16.00: Maroslele – Mártély, Csanádpalota – Nagylak, Fábiánsebestyén – Szikáncs, SZVSE II. – Kübekháza, FK 1899 Szeged II. – Pitvaros. Szeptember 11. (vasárnap) 10.00: Pázsit – Földeák. 16.00: Szegvár – Baktó-Petőfitelep, Csongrád III. – Baks.

A megyei IV. osztály Keleti csoport 1. fordulójában:

Ópusztaszer – Öttömös 6-1 (5-0). Gól: Balasi T. (3), Gergi Z., Szűcs L., Gulyás J., illetve Borbola R.
Kistelek II. – Zsombó II. 5-3 (2-1). Gól: Béres I., Gárdián T., Czeigersmidt R., Sejben Gy., Kiss I., illetve Vér I., Csikós D., Csikós K.
Csanytelek II. – Pusztaszer 3-0 (1-0). Gól: Czombos P. (3)

Szatymaz II. – Tömörkény II. 7-3 (1-2). Gól: Csontos R. (3), Bárkányi A. (2), Farkas M., Mikus K., illetve Tóth Z., Túri B., Baktai Z.
Domaszék – Szőreg II. halasztva

A 2. forduló műsora: Szeptember 10. (szombat) 16.00: Pusztaszer – Kistelek II. Szeptember 11. (vasárnap) 16.00: Zsombó II. – Ópusztaszer, Öttömös – Domaszék, Tömörkény II. – Csanytelek II. A Szatymaz II. szabadnapos.

A megyei IV. osztály Nyugati csoport 1. fordulójában:

Móravárosi Kinizsi II. – Földeák U19 10-0 (5-0). Gól: Hamza T. (3), Vidákovics I., Bozsányi G. (2-2), Szilágyi P., Mata Gy., Turi T.
KEAC – Kiskundorozsma II. 1-2 (0-0). Gól: Schreier P., illetve Mészáros A. (2)
UTC II. – Maros-menti UFC 4-0 (3-0). Gól: Szántó D. (2), Kovács Hegedűs Zs., Samu B.
Fábiánsebestyén II.-Eperjes – Szikáncs II. 4-2 (2-1). Gól: Horváth Á. (2), Papp L., Liszkai J., illetve Dunai L. (2)
Derekegyház – Gyálarét-LS 2015 2-5 (1-1). Gól: Antalik G. (öngól), Kovács T., illetve Galiba I. (2), Fábián M., Engi L., Bánfi K.

A 2. forduló műsora: Szeptember 10. (szombat) 16.00: Földeák U19 – Derekegyház. Szeptember 11. (vasárnap) 16.00: Gyálarét-LS 2015 – Fábiánsebestyén II.-Eperjes, Szikáncs II. – UTC II., Maros-menti UFC – KEAC, Kiskundorozsma II. – Móravárosi Kinizsi II.

Előző sztori

10 000 lépés a gyermekekért Szegeden + FOTÓK

Default thumbnail
Következő sztori

Labdarúgás: a Dunaharaszti elvette a HFC hazai veretlenségét

Legutóbbi hasonló cikkek