Labdarúgás: nagy pofont kapott a HFC Pasaréten

2016. augusztus 27., szombat
hfc_penzugyor27_gs

Négygólos vereséget szenvedett el az NB III Közép csoport 4. körében a Hódmezővásárhely, Máté Péterék a Pénzügyőr otthonában maradtak alul.

Igen hamar tetemes előnyre tett szert a hazai alakulat, miután

Rabatin Szabolcs

a 8. és a 16. percben is mattolta

Bordás Dánielt

egy-egy szögletet követően. (2-0) A HFC a folytatásban sem találta igazán a játékát, ráadásul a második félidő elején a gólhelyzetben lévő ellenfél ellen, utolsó emberként szabálytalankodó

Tóth Imrét

kiállította a játékvezető. Az emberelőnybe került Pénzügyőr

Sztrunga Zsolt

révén szinte azonnal háromra növelte a különbséget, így már az sem nyomott túl sokat a latba, hogy az 56. minutumban

Feil Máté

piros lapjával újra kiegyenlítődtek a létszámok a pályán. Az i-re a pontot már a hosszabbításban tette fel Sztrunga, még hangsúlyosabbá téve ezáltal a fővárosiak sikerét. A Hódmezővásárhely negyedik meccsén a második vereségét könyvelte el.

Major László

legénysége jövő vasárnap a Dunaharaszti MTK-t látja vendégül.

Férfi labdarúgó NB III Közép csoport, 4. forduló:

Pénzügyőr SE - Hódmezővásárhelyi FC 4-0 (2-0)

Budapest, Pasaréti úti Pénzügyőr Sporttelep. Vezette: Györki Bence József (Kovács Gábor, Csóra Szabolcs).

Pénzügyőr:

Hajdu - Karvalics, Feil, Sztrunga, Turi (Pápai 85'), Biró, Mészáros, Rabatin Sz. (Rabatin N. 75'), Szabó B., Buzás (Szigeti 78'), Luczek.

Vatai Attila.

HFC:

Bordás - Kormányos, Tóth J., Tóth I., Tóth A., Máté, Komáromi, Végh (Fátyol - a szünetben), Szilágyi (Puskás 78'), Szabó II D., Bartyik N. (Szabó I D. 78').

Major László.

Rabatin Sz. (8', 16'), Sztrunga (53', 90+2').

Mészáros (18'), Turi (27'), Buzás (29'), ill. Fátyol (69'), Komáromi (82'), Máté (87').

Feil (56'), ill. Tóth I. (51'). Major László:

"Lélektelen, sok esetben fegyelmezetlen játékot nyújtottunk. A következő két, egyaránt hazai meccsünkön megpróbálunk korrigálni."